Search results for query: *

• Users: Sivaslı
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. KALEYİ OYUNA AKTARMA SORUNU

ARKADAŞLAR WİNGS 3D PROGRAMINDAN BİR EV YADA KALE TASARLADIĞIMDA BUNU NASIL OYUNA AKTARABİLİRİM ?
  2. Youtube Adsense-Reklam

Arkadaşlar youtubeda reklamlar (sağ üstte çıkanlar,reklamı geç olan reklamlar vb.) bu gibi reklamlar siteye para ile'mi veriliyor? Cevaplarsanız sevinirim
  3. Site

Siteye girdim ve böle oldu: Your ıp de loading yazıyor.
  4. 6118

Arkadaşlar cmd de 6118 hatası alıyorum net view de ne yapmalıyım
  5. wings 3d

Arkadaşlar sinir oluyorum şu döndüremiyorum modeli fare nin tekerleğiyle başka bir tuşa almak istiyorum ne yapmam lazım ?
  6. HTC Brick Sorunu

Arkadaşlar merhaba.Dün benim telefonum brick oldu en son Recovery ayarlarına girdim "format cache" "format system" "format data" "Wipe dalvik cache" bu işlemleri yaptım fakat o arada telefonumda sd kart yoktu Telefonu açınca HTC yazısında kalıyor.Telefonu kurtarmak için sd kart lazımmı ...
  7. Alışveriş Sitesi

Arkadaşlar ben bugun bir alışveriş sitesine girdim. tahmin edersiniz mobilca....com orda telefonunuz diyordu benim telefonumun markasını nerden biliyorlar arkadaşlar  :?: :?: :?: :?: :?: :?:
  8. Bilgisayarım İzleniyor

Arkadaşlar bu olay bikere daha başıma geldi.Format attım ama pc den sesler geliyor.İzleniyormu diye resim attım bakarmısınız Kapattığım yer benim. Kapattığım yer benim. Arkadaşlar çözümünü lütfen söyleyin.
  9. Sistemim hangi oyunları kaldırır ?

Sistem Özellikeri: İşlemci: intel pentium r d cpu 3.20 ghz RAM:1GB 32 bit Ekran kartı:510 mb Şimdiden teşekkürler.
  10. Microsoft SQL Server 2008 kaldırma

Arkadaşlar ben Visual Studio indirdim. Bir sürü program geldi Denetim Masasına. Ben bunlardan kurtulmak istiyorum. Bazıları kaldırdım sorun çıkmadı fakt Microsoft SQL Server 2008 kaldırmaktan korkuyorum. Bana bu programın nasıl kaldırılacağını söylermisiniz yada kaldırsam Pc ye zarar gelirmi
Back
Top Bottom