Search results for query: *

• Users: Mirachann
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Oyundan Atma Sorunu

İllaki birinizin başına gelmiştir,haritada bir grubu yakaladığımızda oyundan atıyor,gruptan bir yoldaşa veya bir askerle konuş seçeneğine tıklayınca oyundan atıyor.Bu atma olayı yeni sürümden kaynaklanıyor olabileceğini düşünüyorum çünkü yeni sürümden önce oyundan herhangi bir şekilde...
  2. Hancıyla Diyalog

Evlat modunda hancıya birşey sorduğumuzda x kontu akrabasını kurtarmak istiyor,x kontu etrafta haydutların sığınak inşa ediyor olmalarından endişeli vb. diyaloglar vardı.Bu diyalogları nasıl Diplomacy moduna aktarabilirim?Evlat modundayken çok işime yaramıştı kısa yoldan zengin olmuştum.Çoğu...
  3. Diplomacy Modda Warband Yanıt Vermiyor Hatası

Diplomacy'de haritadaki bazı gruplara saldırırken,asker menüsünden yoldaşlarla veya düşman lordlarda konuş butonuna bastığımda,bazen bir yere girerken oyundan atıyor.Warband'ın eski sürümlerinde bu sorun yoktu.
  4. Klavyem ve Farem birden çalışmamaya başladı

10 dakika önce lol oynuyordum oyunun ortasındaydım birden klavyem ve farem çalışmamaya başladı(Farenin ışığı yanıyordu kablolardada sorun yok.)kabloların yerini değiştirdim ama yinede birşey olmadı.Bilgisayarda birşeyi çıkarında bir ses gelir ya kabloları çıkarıp taktım o sesde...
  5. Sebepsiz Ping Sorunu

Başlıktanda gördüğünüz gibi her oyundan sebepsiz yere ping alıyorum.2-3 ay önce tr serverderinde 32-35 pingim oluyodu.Şartlar aynı fakat en düşük ping 110.Bu ping sorununu nasıl çözeceğim yardımcı olursanız sevinirim.
  6. Warband'da Roleplay yapmak için nick önerileri.

Warband'da singleplayer oynarken veya PW oynarken roleplay yapmamız gerekiyor.(singleplayerde roleplay yapmak oyun evkinizi biraz daha arttırır.)Kafanızda bir karakter oluşturuyoruz.Karakterin özelliklerini hikayesini vb. belirliyorsunuz fakat bazı oyuncular(benim gibi)karaktere nick...
  7. Napoleonic Wars'ta fps 20 den fazla olmuyor ne yapmalıyım?

Napoleonic Wars'ta fps 20 den aşağıya düşmüyor ekran kartım GTA V'yi bile kaldırabiliyor 1GB ekran kartım var ve grafik ayarlarını yükseltsemde düşürsemde hep aynı sabit 20 fps de kalıyo ve bazen 10 fps ye düşüyor.
  8. Steam ses sorunu

Steamde son günlerce hiç ses gelmemeye başladı.Ayrıca bana gelen iletilerdede sorun var.Steamda gelen iletiler sağ üstte gözüküyordu ve bir ses geliyordu fakat bana ileti geldiğinde ne sağ üstten görebiliyorum nede bir ses geliyor.Biri bana ileti atıyor oyundan çıktığımda görüyorum iletiyi.Bu...
  9. İnternetim İyi Olduğu Halde Pingim Yüksek Nasıl Düşüre bilirim?

Warbandda pingim çokj yüksek fakat internetim çok iyi.(indirme hızım 1.5MB/sn)Fakat çok oyunculuya girdiğimde pingim 300 lerden düşmüyor.Bir iki ay önce böyle değildi.Çözümünüde bir türlü bulamadım.Tüm ping düşürme yöntemlerini denedim ama olmuyor.
  10. İnternet Yiyen Gizli Program Yada Virüsleri Nasıl Tespit Edebilirim?

İnternetim bazen çok hızlı bazen ise çok yavaş oluyor.Eskiden Youtubede videoları HD kalitesinde izleyebiliyorken şimdi 144p de bile zar zor izleyebiliyorum.Multiplayer oyunlarda pingim çok fazla oluyor en fazla ise Warband multiplayerinde.Gizli bir programın yada bir virüsün yada internetimi...
  11. Ping Sorunu

Eskidem TR serverlerinde pingim 90'dan fazla olmazdı ama şimdi çoğu türk serverlerinde 200'den fazla ping alıyorum ve neden böyle oluyor bilmiyorum.Bazen ping 27 gösteriyo serevre giridkten 2-3 saniye sonra 200 den düşmüyor.Lütfen yardımcı olun. EDİT:Bu sorun sadece Nativede oluyor PW...
  12. Çete Savaşları - Oyun Kapatıldı!

Değişik bir oyun ile karşınızdayım.Bu oyunda kendi çetenizi kurup,para kazanıp çetenize adam aldığınız ve diğer çetelerle savaşabileceksiniz.Eğer çete çok güçlenirse kendine ait bir bölgesi bile olabilecek ve hatta haraç bile toplayabilecek. [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler]...
  13. Nick Tavsiyeleri

Başlıktanda anlaşılcağı üzere nickini değiştirmek isteyen veya foruma nick bulamama sebebiyle üye olacak arkadaşlar için nick öneri konusudur. Kurallar: -Saçma nickler yazmayın. -Hakaret içerikli nickler yazmayın. -'Bu ne biçim nick olum' ya da'velet nicki lan bu hahaha' gibi tartışmalar yasak...
  14. WB Oyundaki Asker İsimleri,Krallık İsimleri ve Diyaloglar Nasıl Değiştirilir?

Bu konumda oyunu pek bilmeyenler için krallık asker isimleri ve diyalogları kafasıza göre değişmek isteyen fakat nasıl değiştirileceğini bilmeyen arkadaşlar için bir rehber hazırladım. İlk önce oyunun dosyalarına nasıl girilir onu göstereceğim. 1. adım:Oyun Dosyalarına Giriş Oyun dosyalarına...
  15. Çok Oyunculu Modu ile İlgili Tavsiyeler - Anket Eklendi!

Evet arkadaşlar bu konuda Çok Oyunculu modu ile ilgili tavziyelerimi yazacağım. İlk önce Krallıklarla başlıyorum. Krallıklar: Svadya Krallığı -Tek elli kılıçları fazla iyi değildir. -Çift elli kılıç kullanmayı seven arkadaşlara öneririm. -Arbaletçilerinin yakın dövüş silahları pek iyi değildir...
  16. Kalradya 1267 Roleplay

Kalradya 1267 Roleplay İlk Defa Açtığım Roleplay Konusuna Hoşgeldiniz. [/spoiler]
  17. Bilgisisayarıma virüs gibi birşey girdi yardımmm

Ben internette oyun oynuyordum birden mausum kontrolsüzce oynamaya başladı bugün hiçbirşey yüklememiştim birde bilgisayarımın sol altına baktım böyle birşey çıktı.
  18. Mount & Blade With Fire and Sword Durduruldu Hatası Alıyorum Yardımm

Konu başlığındaki gibi süğrekli aynı hata var sadece 15 dk. oynayabiliyorum sonra o hata çıkıyor.
  19. Warsword Conquest Türkçe yama linkini nerde bulabilirim?

Warsword conquest modunun türke yaması varmı? varsa linkini verirmisiniz?
  20. Oyundaki en sevdiğiniz özellik

Bu konuda oyundaki en sevdiğiniz özellikleri anlatacaksınız. Ben başlıyayım; Kral olabilme özelliği çok iyi kral olup ülkeni yönetiyosun.
Back
Top Bottom