Search results for query: *

1. Bannerlord'dan Beklentiler - İstekler

Bannerlord'dan tek beklentim;
    Artık oyunun çıkması!
  2. Viking mod karekter isimlerine tıklayınca atıyor

erennuman_mb said:
    100 defa soruldu. 2dk konulara baksanız görürsünüz. Çözümü İngilizce oynamak.
    Daha önceki konulara baktım sürekli aynı şeyler denmiş hepsini denedim olmadığı için yeni konu açtım

Kiron said:
    Anladım. Viking Counquest modu Türkçe yaması sorunlu. O sebepten yamayı kaldırıp denemenizi tavsiye edebilirim sadece.
    Şuanlık visual paketlerini felan kaldırıp yeniden kurdum hata çıktığı zaman yoksay diyorum.En azından oyundan atmıyor artık.Bannerlord çıkana kadar idare edicez maalesef.
  3. Viking mod karekter isimlerine tıklayınca atıyor

DLC'yi steamdan aldım warbandı g2a.com'dan aldım
    Profile steam ekleme olayını yapamadım steam adım Şeboist
    Edit:Yanlış hatırlamıyorsam language içinde zaten tr diye bir dosya vardı galiba
    Ama ben yinede yama forumda paylaşılan yamayı kurdum
  4. Viking mod karekter isimlerine tıklayınca atıyor

Arkadaşlar Viking mod karekterler menüsünden karekter ismine tıklayınca atıyor. Steam reforged edition var.TR Yama kurdum aceba o yüzdenmi? PC Sağlam witcher serisi,gta 5 ve daha bir sürü oyun bitirdim Visual c++ Runtime ribrary yazıyor.Bütün visual c'leri kaldırıp yeniden kurdum hala aynı
  5. Viking mod karekterler menüsünden karekter ismine tıklayınca atıyor

Arkadaşlar Viking mod karekterler menüsünden karekter ismine tıklayınca atıyor. Steam reforged edition var.TR Yama kurdum aceba o yüzdenmi? PC Sağlam witcher serisi,gta 5 ve daha bir sürü oyun bitirdim Visual c++ Runtime ribrary yazıyor.Bütün visual c'leri kaldırıp yeniden kurdum hala aynı...
  6. Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Usta yeter artık şu oyuna çok kısıtlıda olsa bi demo atın
    Sadece hızlı savaş modu olan,bir demo felan atında az özlem giderelim bari.
    Yıllardır bakıyorum,kesin tarih vermesenizde bari "aralık gibi çıkarmayı planlıyoruz olmassa şubat 17'de çıkacak" deyin mesela.
  7. Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Demo Felan Ne Zaman Çıkacak Ya?
  8. Tüfekli Birliklerle İlgili Bir Sorum Var

Phyanaphos ¤ said:
    Açıkçası ben;
    1-İsveç ile Kazaklarda daha rahat ediyorum. Daha iyi oynuyorlar.
    2-Buna da Kazak demek istiyorum. Nişancılıktan bol bir şeyleri yok zaten.
    3-Paralı askerleri iyi donatırsan onlar olur, gönüllülerden çok bir şey bekleme.
    4-Teke tekte sorun değilde, Kırım'dan bahsediyoruz, Okçuluk alanında daha uzmanlar.
    5-Derebeyi olmak şart.
    Cevap için teşekkür ederim.Konuyu 28.06.2015'de açmıştım unuttum neredeyse bu konuyu cevap veren yoktu :smile:
    100 Kişilik kazak nişancı ordum var hepsini en iyi zırhlar silahlarla donattım süperim şuan :smile: ama maaşları sıkıntı para kalmıyacak böyle giderse. bol bol köy yağmalıyorum
  9. Arkadaşlar En İyi Okcu Birlik Hangisi

Peki Nord Okcusu Nasıl?
    Rodoku Neden Kullanmadığıma Gelirsek Uzaktan İyi Ama Düşman Hücum Edince Okcuların Yaylarını Yedikce Yeniden Dolduramıyorlar Bunlar 1 Tane Sıkana Kadar Okcular 10 Tane Sıkıyor.
  10. Arkadaşlar En İyi Okcu Birlik Hangisi

Arkadaşlar En İyi Okcu Birlik Hangisi.Hem Hasar Anlamında,Hem Attığını Tutturma Anlamında.Dikkat Edin Arbaletci Demedim Yani Gelipde Rodok En İyi Demeyin
  11. Tüfekli Birliklerle İlgili Bir Sorum Var

Arkadaşlar 5 Sorum Var 1-Paralı Asker Olarak En İyi Tüfekli Birlikler Nerede 2-Gönüllü Olarak Alınan En İyi Tüfekli Birimler Hangi Ülkede 3-Paralı Tüfekli Askerlermi Yoksa Gönüllü Olarak Alınan Tüfekli Birimlermi Daha İyi 4-Yeniçerilerin En İyi Tüfekli Birim Olması Gerekmiyormu? Bu Konuda En...
  12. Mount And Blade Warband Çekilişi

lortcush said:
    Galactica said:
    andalzo said:
    Hepinizin aynı hesap olduģu o kadar belliki..
    Andalazo bende öyle diyecektim kardeş :smile:
    Kılıccıbaba seni kattım çekilişe fakat
    diğer hesaplarını katmadım oyun kazanmak için böyle bişey yapmana gerek yoktu..
    beni katmadınmı :sad: bana fakemi dedin :smile:
    remote_image_fc997dd82b.jpg
    Steamın varmış tamam fake değilmişsin :grin:
    ekledim
    bi 3-4 kişi daha katılsaydı başlardık çekilişe
  13. Mount And Blade Warband Çekilişi

andalzo said:
    Hepinizin aynı hesap olduģu o kadar belliki..
    Andalazo bende öyle diyecektim kardeş :smile:
    Kılıccıbaba seni kattım çekilişe fakat
    diğer hesaplarını katmadım oyun kazanmak için böyle bişey yapmana gerek yoktu..
  14. Mount And Blade Warband Çekilişi

kILICCIBABBA said:
    Galactica said:
    Arkadaşlar 3 Adet Mount And Blade Warband Seriali Dağıtıyorum.
    Katılmak İçin Tek Yapmanız Gereken Katılmak İstediğinizi Belirtmek.
    Çekilişi Cekilisyap.com Üzerinden Yapacağım
    Lütfen Zaten Mount And Blade Warband'a Sahipseniz Çekilişe Katılmayınki Mount And Blade Warband'ı Olmayanlar Oynayabilsin :smile:
    Katiliyorum. Steam id : muharrem p . ins bana cikar..
    Tanıdıkların varsa çekilişe davet ette en az 5 kişi katılmassa çekilişi iptal edip sonra yaparım.
    nedeni ise 5 kişide çekiliş yapılmaz :smile:
    neyse ekledim listeye
  15. Full Atlı Okcu Ordusu

Arkadaşlar Ben Full Atlı Okcudan Oluşan Bir Ordu Yapacağım Sizce Nasıl Olur Taktikleriniz Varmı?
  16. Mount And Blade Warband Çekilişi

Arkadaşlar 3 Adet Mount And Blade Warband Seriali Dağıtıyorum. Katılmak İçin Tek Yapmanız Gereken Katılmak İstediğinizi Belirtmek. Çekilişi Cekilisyap.com Üzerinden Yapacağım Lütfen Zaten Mount And Blade Warband'a Sahipseniz Çekilişe Katılmayınki Mount And Blade Warband'ı Olmayanlar Oynayabilsin :)
  17. Mount And Blade Wfas Grafik Yaması Varmı?

Ne bileyim her oyunda enb grafik yaması felan var ondan sordum
  18. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

M.ArdA said:
    TaleWorlds'ün oyunlarının satış paylarına bakarsanız adamların Türkiye ile neden ilgilenmediğini görürsünüz. Oyunlar Türkiye'de satmıyor. Korsan olarak oynanıyor. Ve bütün bu muhabbet aynı şekilde önceden de yapıldı evet. Türk oyuncular oyunu korsan oynamaya devam ettikçe ve TaleWorlds düzgün reklam ve pazarlama stratejisi yürütmemeye devam ettikçe böyle olacak malesef.
    Kardeşim Crytek Crysis'i Türkiyede Korsan Satılır Felan Demeden Türkçe Çıkardı Ve Ben Dahil Oynamış Birçok Kişi Oyunu Satın Aldı.
  19. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

argon45 said:
    Galactica said:
    Yapımcının Türk Oldugu Bi Şirkette Oyunun İlk Videosunun Türkçe Olmaması Gerçekten Üzücü.En Azından Altyazı Olabilirdi.Onu Geçtim İlk Yabancı Forumda Yayınlandı :sad:

Buna takılan kalmadı artık, gayet normal geliyor hemen herkese, pek bir umut bağlama o işe; hatta oyunun Türkçe yaması ayrıca bile çıkabilir. (Yok efendim oyunun %95'inden fazlası yabancı pazarlarda satılıyor, İngilizce dünya dili vs. geçin bunları; ona bir şey diyen yok. Türkçe olarak herhangi bir girişimde bulunulmamasına burada söz edilen, geçmiş blog sayılarından da hatırlasınız, aynı muhabbet döndü bir ara. Ciddi ciddi şu TW çeviri takımı kurulacak bu gidişle.)
    Taleworlds'a Crytekin Kurucusu Gibi Bi Kurucu Lazım.Adamlar Crysis'i İlk Çıkardıgı An Herşeyi Türkçe İdi.İlk Videosuda İngiltereden Girenlere İngilizce Türkiyeden Girenlere Türkceydi
  20. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Beyler Zaszx'da Geldi Hadi Bişeyler Olacak Bugün Devler Giriyor Hep :grin:
Back
Top Bottom