Search results for query: *

1. Berbeder

[WB][SP] Calradgyr (v2.2 - 30.06.2020)

Öncelikle emeğine sağlık, önceki modların gibi çok güzel bir mod yapmışsın. Hanlardaki kişilerden aldığımız görevleri verilen süre içinde yapmayınca görevi tekrar alabiliyor muyuz?
  2. Berbeder

[SP] Bozkurtlar Diriliyor! BETA ÇIKTI ! ( Konu Düzeni + anket + ufak video )

Evlad-ı Fatihan ☪ said:
    15 tatil bitmeden güncelleme gelecekti sanırım ne oldu acaba?
    Rise Of Ottoman Çıktımı  CavarlyMan Moda Devam Edecek
  3. Berbeder

[WB][SP] [P]Mod

Çıkış tarihi ne zaman Kubilay. :grin: Bu arada başarılar.
  4. Berbeder

Warband & WFAS Mod Listesi | Güncel Değil

Sonunda! Eline sağlık. :smile:
  5. Berbeder

Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Kendi eklediğim bir partiye özel bir menü nasıl ekleyebilirim?
  6. Berbeder

Otağdaki kişilerin kıyafetleri değiştirin bence. Kültüre uygun olmamış.
  7. Berbeder

Tam sürümde yeni müzikler eklenir umarım. :grin:
  8. Berbeder

[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

Nogay.San said:
    AtillaHan said:
    Veridiğin vaatler çok güzel bir anda heyecanlandım. Her zaman kendi krallığımı kurduğumda kendi trooplarımı yapmayı, lord ve kral öldürmeyi falan istemiştim. Hatta birde bir şehri feth ettiğim zaman yağmalamak bunun karşılığında değerli eşyalar veya para kazanmak isterdim yani şehri feth ettiğimizde 3. seçenek olarak yağmala ve terket olsa iyi olurdu. Neyse bence biraz daha barbarlık eklenmeli. Ayrıca bir kralsak savaşmaktan daha çok yönetmek daha zor olmalı.

Verdiğin Çok ve Güzel Sıfatlarının Vurgusu Virgülle Yapılarak Anlam Daha Net Sağlanabilir.
    Söylenmek İstenen --> Verdiğin Vaatler Çok Güzel,bir anda heyecanlandım.
    Yanlış Anlaşılabilecek Olan --> Verdiğin Vaatler Çok,Güzel bir anda heyecanlandım.
    Fethetmek Bitişik Yazılır.
    Zaman'' dan Sonra Virgül, Veya Sonraki Virgülden Dolayı Noktalı Virgül İyi Gider.
    ''Yağmalamak'' tan Sonra Virgül İyi Gider.
    ''İsterdim'' den Sonra Noktalı Virgül Veya Nokta İyi Gider.
    ''Yağmala ve Terket'' in Tırnak İçerisinde Olması Daha İyi Olur.

Evet, Bence de Biraz Daha Barbarlık İyi Olur. Esir Aldığımız İnsanları Kesip, Etlerini Vahşi Kabile'ye Satabiliriz, Veya Biz Yeriz (Grup Moraline +9) :grin:
    Arada Böyle Şeyler Yapıyorum Kusura Bakmayın, ''Dil ve Anlatım'' İşte.  :grin: :lol:
    Türkçe'ye bu kadar önem veriyorsan her sözcüğe büyük harfle başlamayı bırakmalısın.
  9. Berbeder

Yeni birkaç yüz eklemelisiniz bunun dışında gayet güzel. Senaryo da eklenirse güzel olur. :fruity:
  10. Berbeder

Şu an Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle veya Nakarat Yazın

zulüm gözünü bağlıyor ve ölmenin zamanı yok
    ve emin ol ki onların hiç kimseye zararı yok
    dört yanında petrol olan arap devletlerini es geçip de
    nasıl diyorsun ulan ‘araplar kan ağlıyor’
  11. Berbeder

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Umut verip gitmeseler iyi kızlar aslında.
  12. Berbeder

En Çok Beklenen Modlar Oylaması (Yeni Oylama Başladı)

*Cihat ve Haçlılar. Eklenmesi için anketin bitmesini beklemen lazım.
  13. Berbeder

En Çok Beklenen Modlar Oylaması (Yeni Oylama Başladı)

Bu oylama başladığında CAJ modu iptal edilmişti. Hun sonradan devam etmeye karar verdi.
  14. Berbeder

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Köyde zombiler var.
    RVMMN6.jpg
  15. Berbeder

Hatayı düzeltmeleri için öneri yapıyoruz yine suçlu biz oluyoruz arkadaş olaya bak. :grin: :grin:
  16. Berbeder

Ben o zaman Türke gideyim Roma zırhı vereyim kimse dikkat etmez zaten. Çoğu küçük hatalar kimse dikkat etmez diyerek yapılıyor zaten.
  17. Berbeder

1. si o pullu zırh. 2. si aynı zırhı CAJ modunda eyyübi troopu kullanıyor diye biliyorum ki yapılış amacıda arap zırhı. 3. bıyık hakkında bir şey söylemedim sakal olmamış dedim, eski Türklerde sakal pek bırakılmazdı.
  18. Berbeder

Arap zırhlarını Türklere vermek ne alaka? Ayrıca o sakal olmamış.
  19. Berbeder

HyperCharge said:
    Tong Yabghu said:
    Module_game_menus de town_alley menüsüne ekleyeceksin.

Hayır, oraya değil. "town" diye arat game_menus'te, az aşağılara in, orda menülerin yanına ekle.
    İstediğim bir menüyü oraya ekledim ve sorunsuz çalışıyor. Bir sorun olacağını sanmıyorum.
  20. Berbeder

Module_game_menus de town_alley menüsüne ekleyeceksin.
Back
Top Bottom