Search results for query: *

1. Ram yükseltme konusunda tavsiye bekliyorum

Geçen ay kısıtlı bütçem sebebiyle "HP Pavilion 15-EC0005NT AMD Ryzen 5 3550H 8GB 256GB SSD GTX1050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 8BN44EA" bu bilgisayarı 3700 lira cıvarında bir fiyata aldım. Öğrenci olduğum için de notebook ihtiyacım oldu ve bunu tercih ettim. Lakin gelgelelim hp...
  2. Youtube kanalı-Calisthenics BodyweighTR

Evet beyler calisthenicsle 1 seneden fazladır uğraşıyorum.Ve sonunda bi youtube kanalı ve instagram hesabı açtım. Youtube-BodyweighTR- Tanıtım Tarzı: Son yaptığımız challenge: Evet beyler sonunda desteklerinizi de bekliyorum. İstek,öneri,şikayetlerinizi yazarsanız sevinirim. :D :D :D Detaylı...
  3. Zaman gazetesinin darbe imalı reklamı (5 Ekim 2015)

Zaman gazetesinin 5 ekim 2015 de yayınladığı (Sükutun Çığlığı) isimli reklamı : Reklamın sonunda gülen bir bebek var,ve reklamdan tam 9 ay 10 gün sonra yani 15 temmuz 2016 da darbe girişimi oluyor.
  4. E-Kitap okuyucu Kindle paperwhite 2

Bugün Kindle paperwhite 2 aldım.Görüşleriniz nelerdir ? Nasıl bir cihaz ? bilgilendirirseniz sevinirim.
  5. Halk_server Yardım!

Beyler Halk_server e giriğim zaman direk sunucudan atıldınız diyor.Bi ban listesi falan varmış link atar mısınız?
  6. Module system lütfen bakınız!

Beyler module systemi kurdum herşey tamam ama çalıştırmıyor diyorsanız burası tam sizin yeriniz.Bende az önce keşfettim ve sizle paylaşmak istedim.Aslında tüm sorun Pc nizin izin vermemesiymiş.Şimdi C ye gelip özellikler>Güvenlik>Düzenle ve tüm kullanıcılara tam denetim vermelisiniz.Ayrıca çıkan...
  7. Need For Speed Platformu

Beyler Need Ford Speed Most Wanted online oynamak isteyen oynayan varsa ben her zaman burdayım.İleti atmanız yeterlidir. Ayrıca yaptığınız Arabaları burda paylaşabilirsiniz. edit:NFS serisi hakkında her türlü fotoğraf,Öneri,Ve paylaşım yapabilirsiniz.
Back
Top Bottom