Search results for query: *

• Users: Hoca
  • Order by date
  1. Hoca

Bilgisayarim bozuldu şaka gibi

• İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
    • İşlemci: FX X6 6300 Soket AM3+ 3.5GHz 14MB Cache 95W 32nm
    • Bellek: 8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit
    • Ekran Kartı: R7 265 DUAL-X GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2
    • masa üstü
    Hocam açıkcası bu sistemle oyunu şu haliyle oynamaya çalışman hataymış ama geçmiş olsun.
  2. Hoca

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Bence ilgini mod yapımına değil Warband a kaybettin keşke devam etsen  :ohdear: ama nerde.  :cry: :facepalm:
  3. Hoca

[Alpha 1.0] Mount and Blade Warband A Clash of Kings [6.2] Türkçe Yama Çalışması

agon said:
    SaNTa252 said:
    Negatrm said:
    Şu konudan haberiniz olsun istedim, http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,338485.0.html
    Bu tarz bir konunun açılması benim kanaatimce yanlıştır buradaki emeğe saygısızlıktır bence gereksiz olmuş.Bu arada 1.1 de çalışmama gibi bir sorun var onu çözdünüz mü acaba ?

Saygısızlıkmı? kusura bakmayında adam çok yerinde bir haraket yapmış sizin yarım bıraktığınız şeyi tamamlıyor adam gibi devam etseydiniz o zaman

Öncelikle yama ile alakam yok.Yamada bu kadar emeği geçen insanlara  sormadan etmeden onların verdiği emeği hiçe sayarcasına ayriyetten bir çeviriye başlamak benim için saygısızlıktır hiç olmazsa bu çevirinin kesin bir sonuca ulaşması beklenebilirdi,iptal oldu yada devam ediyor gibi.
  4. Hoca

[SP] Arunas Kalkankıran

Başarılar , kolay gelsin.
  5. Hoca

[Alpha 1.0] Mount and Blade Warband A Clash of Kings [6.2] Türkçe Yama Çalışması

Negatrm said:
    Şu konudan haberiniz olsun istedim, http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,338485.0.html
    Bu tarz bir konunun açılması benim kanaatimce yanlıştır buradaki emeğe saygısızlıktır bence gereksiz olmuş.Bu arada 1.1 de çalışmama gibi bir sorun var onu çözdünüz mü acaba ?
  6. Hoca

[WB][MP][SP]Rise of Huns[Konu Düzeni]

Yeni konu düzeni çok iyi olmuş tekrardan kolay gelsin,bekliyoruz.
  7. Hoca

[SP]Osmanlı Senaryosu[İndirme Linki][Ana Konu]

Biraz geçte olsa indirebildim , çok beğendim gerçekten emeğinize sağlık :smile:
  8. Hoca

Emeği geçen herkesi canı gönülden kutluyorum , trailer böyleyse kim bilir modda daha neler var neler.Gerçekten tebrik ediyorum  ve sabırsızlıkla cumayı bekliyorum :fruity:
  9. Hoca

Faruk Özkar said:
    Bekleyenler icin yuzde kac oldgunu yazar misin?
    +1
  10. Hoca

[WB][MP][SP]Rise of Huns[Konu Düzeni]

Yeni modellere baktımda efsane olmuş gerçekten tekrardan başarılar  :iamamoron:
  11. Hoca

BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Tüfekçi Başı said:
    Önce sana oynatacağım zaten. :smile:

Banner Lord'un da fazlasıyla farkındayım. Bence Banner Lord en geç 2016 ilk yarısında çıkar. Yani çok geç kalmamam lazım.

Mod hakkında bilgi vermek gerekirse, zor olacak.
    Hileleri elimden geldiği kadar kapatıp oyun seçeneklerini de en zora kitliyorum. Hatta oyunu kaybetme ihtimalinzi bile var. Tabi onu kodlamadım şu an. Kesin değil.
    Mod zor ve hilesiz olduğu kadar çeşitli "doğal" avantajlar da barındıracak.

Zorluklardan bazı örnekler vermek gerekirse,
    Başınızın çok ağrıdığı bildirimi gelirse zekâ kaybı, kendinizi iyi hisstmediğiniz mesajı gelince karizmanız, kendinizi eskisi kadar güçlü veya çevik hissetmediğiniz zaman güç ve çeviklik özellikleriniz düşücek. Tabi bunlar harcamadığınız yetenek puanlarına yansıyacak, sıfır olsa bile.
    Unutkanlık veya hafıza kaybı yaşadığınızda bilin ki tecrübeniz düşecek.
    Tabi daha iyi tanımlamalar yaparsanız ve uygun olduğunu düşünürsem memnuniyetle değiştiririm.
    Tamam eyvallah güzel olur ama harbiden baya zor olur öyle böyle değil yani :grin: ben birdaha düşün derim :grin:
  12. Hoca

る¡ƿɊɦʝ said:
    SaNTa252 said:
    Sonunda o efsane metin değişti  :grin: inşallah beklediğimize değer.
    Hayır.O metin değişirse bu modun bu forumun bu konunun hiç bir anlamı kalmaz o efsane yazı hiç bir zaman değişmemeli hiçbir zaman mod bir haftada çıkacaktır yazısı hiç yakışmamış ama orada v2 çıkmadı v1.1 en alttadır yazsaydı ne güzel yakışırdı
    +1 Aynen :grin:
  13. Hoca

Sonunda resimleri görebilmek güzel , trooplar harika olmuş gerçekten  :party:
  14. Hoca

[MP] Revenge of the Kingdoms - Open World Project [TR]

The Superman said:
    Fikrin çok güzel Bunu belirtmiştim. Modun yapımında tekrar başarılar diliyorum. Fakat bana sorarsan Orc ırkını koymaman daha cazip.2 hanedanlığında insanlar tarafından yönetilmesi daha mantıklı geliyor bana.
    +1 Başarılar.
  15. Hoca

Sonunda o efsane metin değişti  :grin: inşallah beklediğimize değer.
  16. Hoca

[TO][SP] Kalradya 249

Mod efsane olacak bir şekilde ilerliyor umarım hayal kırıklığına uğramayız , kolay gelsin. 
  17. Hoca

[SP] Diriliş Ertuğrul

Mod tamamen buglardan temızlendımı yeni güncellemede ?
  18. Hoca

Nedense birden türkçe yamam gitti oyun full ingilizce oldu tekrar ne yaptıysam düzelmedi modu sildim baştan yükledim gine aynı,yamayı sildim baştan yükledim gine aynı bir türlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim
  19. Hoca

Seni yeniden burda görmek güzel kolay gelsin , başarılar. :smile:
  20. Hoca

[SP] Diriliş Ertuğrul

CavalryMan said:
    Başarılar kale çok güzel olmuş . edit : enes neden ban yedi ?
    Çin forumunda kendince cihat etmesinden ötürü  :grin:
Back
Top Bottom