Search results for query: *

1. Ultimate

Persistent Kingdoms

Esfiex said:
    Erozbey said:
    Varrak said:
    Banlamanın veya moderasyonun olmadığı sunucular olmalı, fakat bunun için de birbirlerine saldırılamayan alanlar olmalı. Atıyorum bir köy olur, orada kimsenin canı azalmaz, köy rp'si yapan oraya gider. Merkezde de bir şehir olur, orası da ele geçirilemez olur. Etrafındaki üç şehir birbirleriyle savaşır falan. Bu sayede isteyen rp kasar, isteyen savaşır, isteyen diplomasi kasar, isteyen tüccar vb. banlama diye bir olay da olmaz. "e ama şu küfür etti" konuşma o zaman onunla, kendi görüşünde adam bulursun illa sunucuda.

Bu kadar düşünmeye de gerek yok. T ile herkese yazmayı kapatacaksın, katı kurallara uyacaksın. Bitti. Rol yapmak istemeyen, sürekli savaş isteyen başka yerde de oynayabilir.
    Çok biliyosan sen aç  :fruity:

14 tane boşta sanal sunucu var istersen bir tanesi ücretsiz verebilirim 1 haftalığına  :party: :party: :party:
  2. Ultimate

[---]Revolution RPG ~ www.revolution-rpg.com

Photogenez said:

Kimseyle sorunumuz yoktu, yöneticilerinizden biri "Revolution'ın kurucularını *****m or*spu ç*cukları beni daha önce banlamıştınız siz" diyerek sunucudan bizi yasaklayarak girmemesi gereken bir topa girdi.

Freyja said:
    Aynı şekilde, Albert'e dediğiniz bu yeni yetme roleplayciler; yaklaşık 1 ay boyunca whitelist'li bir sunucu yürüttü. İçerisinde sizin açtığınız bütün sunuculardan daha fazla rol dönen tarzda, scriptleri ise hayal edebileceğinizin çok üstündeydi.

Abisi büyükler konuşurken araya girme, sana bu konuda laf düşmez yani kovuyoruz seni konudan ama yüzsüz kuçu kuçu gibi geri geliyorsun.
  3. Ultimate

Albert112 said:
    Revo eski başarısını yakalayamaz. Geçmişinde birçok kara leke var. Yine de başarılar.

Gloria'nın kuçu kuçularından biri de geldi, hoşgeldin abisi. Yaptıklarının karşılığında sana Administration Tools mu veriyorlar yoksa Administration Panel mi, kuçuluk rütbeni bilelim.
  4. Ultimate

Freyja said:
    ...Ben de sizin verdiğiniz paraların boşuna gitmesi için elimden gelen her şeyi yapacağım, yeter ki emekleriniz boşuna gitsin.

İnşallah elinden gelen herşeyi yaparken sarf ettiğin emekleri allah boşa çıkartmaz kardeşim, biz yine sabrın sonu selamettir diyip susuyoruz. Biz zaten hevesimizi aldık, son 3 senedir belki daha fazladır PW ortamının en iyi rol kalitesini ortaya çıkarttık, 100 kişilik HardRP düzeyinde rol ortamları sağladık, VendettaRPG elini M&B serilerinden çektikten sonra PW topluluğunda en üst sınıfta hizmet verdik, biz kısacası tadacağımız bütün zaferleri tattık. Şimdi dönüp baktığım zaman son 4 yıldaki rol ortamındaki hiçbir oyuncu yok, bizim eski o "100" kişilik oyuncu kitlemizin belki de %80'i iş hayatına atıldı bir yerlere gelmeye çalışıyor, siz de o 100 kişilik kadroyu kuraraken ortalığı yakıp yıkmaya çalışan çocuklardan birkaçısınız, 100 kişi sunucumuzda rol yaparken yasaklanıp dışarda kaldığınız için kuyruğu kapana sıkışmış fare gibi cırlayıp duruyorsunuz. Şu an içeride bulunan PK/PW oyuncularının hepsinin yaşı küçük, eski oyuncular yok, rol ortamı yakalayamıyoruz, hiçbiriniz Roleplay kavramını bilmiyorsunuz. Sunucu açan liseli arkadaşlar sunucularında klima olduğunu söyleyerek 80 kişilik bir oyuncu kitlesine ulaşıyorsa ki maşallah, bizim burada hiçbir işlevimiz kalmamış demektir. Şimdiki rol ortamlarında bulunan kişiler, 200 kişilik sunucuyu doldurduğumuzda rol yapmayı bilmeyip elenip yasaklanan tayfaydı. Hiçbir zaman eski rol ortamlarındaki insanlarla aldığımız zevki alamayacaksınız. Örnek veriyorum, Ser Arthur Dayne ile rol yapmadıysanız zaten çok şey kaybetmişsinizdir.

Sana uzun lafın kısasını söyleyeyim ufaklık; armudu sapıyla, üzümü çöpüyle, pekmezi küpüyle.

Haydi selametle.
  5. Ultimate

Esfiex said:
    Bu konu çok daha ağır eleştiriler, iftiralar aldı zamanında. Daha kirlenecek bir yeri yok. İstediğiniz gibi cevap verebilirsiniz. Sunucumda oynayan herkesi bizzat tanımıyorum, ikizinizdir, sizsinizdir bilemem. İsim aynı, bende o isme göre cevap veririm. Benim kimseyle problemim olmadığı halde Jake adlı çocuğun senelerdir süren düşmanlığı, iftiraları, karalama çalışmaları, tanımadığım adamlardan gelen sözde 2 yıldır kanıtlayacakları iftiralara ek olarak sizin BAN ATMAKTAN ÇEKİNİYORSUNUZ yorumunuz ne kadar saçma farkında değilsiniz. Ben sürekli yönetime perm atmaya çekinmeyin trolleyeni banlayın diye uyarı yapan birisiyim. Sunucu dün açıldı ve 1 günde 36 kişi banlamışız, zaten şu ara PK sunucuları en fazla 80 90 kişiyken 36 kişinin ciddi sayı olduğunun umarım farkındasındır. 2014'de sunucuyu açtığımız ilk ay hariç ban politikamız kesin ve nettir. Geçen senelerde de oyuncu sayısı düştüğünde banlist'i sıfırlayalım tekliflerine hep olumsuz cevap verdim. Hala o banlist kayıtları da mevcut. Bizim için oyuncu sayısının önemsiz olduğunu bir türlü anlatamadık, oyuncu sayısı yüksek, kalitesiz oyuncularla dolu klimalı sunucularda herkese iyi eğlenceler.

EliteRP konusunda güncellemeyi yaptım.

Sana o kadar dedim ki klima alalım şu sunucuya.

1EDRZb.gif
  6. Ultimate

Erozbey said:
    Maalesef buna pek katılamıyorum.

SourceBans sistemiyle ban listemizi forumda anlık olarak paylaşacağız, atılan banları, kime atıldığı, hepsi paylaşılacak, şu an 36 38 adet kalıcı yasaklama var.

Sunucu açılış tarihi itibariyle 23.06.2018 - 00:00 - 61 kalıcı yasaklama - 4 geçici yasaklama - 7531 kere " oyuncunun yanına git " admin komutu uygulanmış, bu sayılar aynı GUID'lere de uygulanmış olabilir veya olmayabilir.

7. Ultimate

Bakın genç arkadaşlar, yaşlarınız küçük o yüzden sizi elbette tolere ediyoruz fakat bazı noktalarda sınırları aşıp bazı hareketleriniz ile bizi kışkırtıyorsunuz. Biz, bu zamana kadar kimsenin yaptığı işle dalga geçmedik, küçümsemedik, aşağılamadık aksine herkese elimizden geldiğince yardımcı olduk, sonucunda neler mi aldık, en basit öğreniğini vereyim.

Freyja said:
    İyi ki Ressamları templediniz :grin: Boş sunucunuzda iyi roller
    -Banladık çünkü trollüyorlardı, kaliteli bir rol ortamı oluşturacaksa 50 kişiden 40'ını da banlarız, 45'ini de, gerçi siz kaliteli ortam nedir anlamazsınız, gidip Vegas'ta oynayın arkadaşlar mesela, sunucuları klimalıymış. Bizim öyle bir hizmetimiz yok.
  8. Ultimate

PW Scripts into the PK?

No assistance required anymore, thank you Esfiex.
  9. Ultimate

PW Scripts into the PK?

Hello, I was just wondering if its possible to convert PW scripts into PK properly. As far as i can see that few servers managed to do it. I need some help about that, if anyone actually interested in helping me about that, i'd really appreciate it. All open source i have is just Mentalrob's...
  10. Ultimate

Kilit

Bize yakışır bir tanıtım olmamış.

NOT: Esfiex ne zaman pasif durumdan çıkarsa ben de o zaman geri dönerim.
  11. Ultimate

Oyunu Kaç Saat Oynadınız?

2010'da almıştım, o sene sanırım sırf WB ile geçti, bi' baktim hesap tırta gitti belki de de 700 saat rahat vardı, sonra

Tek tek diğer hesaplarıma aldım, rastgele bir şekilde oynadım hepsinde...

Hmm, ana hesapta 600 var, diğer 2 hesabın toplamı da 1700 falan ediyor,
    2300+700

3000 saat falan oynamışım, oo tam işsizim.

Ama ilk SP oynamayı bırakıp MP'ye geçince, oyundaki bütün ortaçağ şekli kayboldu... Zıplayan çıplak insanlar, arenada etrafında dönüp ok atmaya çalışanlar falan... Peh.  :party:

Buradan da sosyal mesajımı vereyim: Emek hırsızlığına hayır, korsan ürün kullananları ve üretenleri kınıyoruz.
  12. Ultimate

Grup Morali Sıkıntısı

Agora said:
    Hayır tabikide. Çakma
    Yakıştıramadım.

Boş zamanlarında kamp yap, ekmek en çok moral veren yiyecek olduğu için sadece onu yemeleri saçma olsa da işine yarayacaktır ve ayrıca grubun ne kadar büyük olursa o kadar zorlanacaksın morali yüksek tutmakta o yüzden askerlere ihtiyacın olmadığında en azından yarısını kalede bırak, gerektiğinde gidip alırsın.
  13. Ultimate

Sultan Hüseyin:Kalradyanın Hükümdarı

Troll gibi ama zaten amacın bu olduğunu düşünerek devamını bekliyorum  :mrgreen:
  14. Ultimate

En iyi asker, krallık vs. tartışma konusu

En iyi asker Nord Kahramanı sanırım.
  15. Ultimate

MGSTürkiye - Oyun&Ses Sunucuları

a260n5.png

65zVlv.png

MGSULTIMATE adlı %10 indirim kuponu 07.03.2016 Tarihine kadar geçerlidir.
    65zVlv.png

16. Ultimate

--

Hayırlı olsun diyelim.
  17. Ultimate

DivineRPG DvPe 1.0-Yakında | Geliştirici Ekibi Yayınlandı !

Bu işide kıvırdık mı gerisi boş :smile:
  18. Ultimate

.

Bence çoluk çocukla uğraşacak vakti olmayacak kadar getireceğimiz/yapacağımız ve saygı göstereceğimiz oyuncular var. Tarıkcım yol al abisi. Ses değiştirme programlarınla gelme bize.

19. Ultimate

Divine Roleplay - Sunucu Açık !! Son Sayfadaki Bilgilendirmeyi Okuyun

Tarığın itleri konuyu terketsin lütfen.
  20. Ultimate

Divine Roleplay - Sunucu Açık !! Son Sayfadaki Bilgilendirmeyi Okuyun

Dalgasına gitsin başka konularda baksın.Burada bakmasın
Back
Top Bottom