Search results for query: *

1. selamet_81

[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Ooo çıkmış, tebrikler hypercharge.  Bilgisayara geçtiğimde deneyeceğim :grin:
  2. selamet_81

[WB][SP] Osmanlı 1451 v1.0

TURKSERHAT said:
    RGL WARNİNG

Couldn t load ''Textures/almohad_paddet_normalmap_2.dds

maalesef sorun gitmedi düşmana hücum et dediğimde çıkıyor(v4 sürümü)
    En yakın zamanda ilgileneceğim, Moda devam ediyorum ekibe alım var :party: :cool:
  3. selamet_81

Txt dosyasını Pyhton formatına çevirme

litdum said:
    https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,166627.0.html  2011 de xenoargh dediğini yapan bi program yazmaya niyetlenmiş ama vazgeçmiş sanırım. Üstünden çok zaman geçmiş ama kişiselden ulaşıp bi sorabilirsin belki.
    Teşekkürler, deneyeceğim.
  4. selamet_81

Txt dosyasını Pyhton formatına çevirme

Böyle bir şey olduğunu biliyorum lakin nasıl yapıldığını bilmiyorum. Modul dosyalarını kaybettiğim bir moda devam etmek için kullanacağım. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
  5. selamet_81

Osmanlı İmparatorluğu Neden Geri Kaldı?

Hemre said:
    Sly said:
    Bilime yeteri kadar önem göstermemesi.
    Değil, Okyanustaki ticareti Akdenize çekelim derken verilen kapitülasyonlar ile iyice hazırcı hale gelindi ve sürekli hazine tüketildi. Savaşlarda da sürekli hatalar yapıldı, alınmaması gereken kelleler alındı.
  6. selamet_81

Ortaçağda 2017 Modu [İPTAL]

Erozbey said:
    Mod konularına artık düzenleme gelmeli. Yoksa daha çok yabancı forum-türk forumu karşılaştırması yapacağız.
    Yabancı forumda böyle lüzümsuz konular yok haklısın. Lakin lüzümsuz yorum yapanlar da yok.

Partizanes said:
    İyi, güzel mod yapımına heveslenmişsin fakat yanlışların var. Öncelikle daha evvelki modlarını gördüm ve aynı tip geliştirmeden kısa sürede çıkartılmış modlardı. Kısaca tam bir bilgi sahibi olmadan gelişi güzel mod yapmışsın. Tabiki uğraşman güzel fakat bu gördüğüm kadarıyla 3.modun ve bir gelişme görmüyorum. Tekrar tekrar aynı düzeyde bir mod yapmaktansa basit bir mod yapıp üstüne ekleme yapman daha iyi olur. Bilgine göre yanlış bir konu seçmişsin. Günümüz yıllarına göre orta çağ ekipmanları uygun olmaz. Konu düzeni bakımındanda zayıf kalmışsın. Geliştirmelisin kendini. Modun hakkındada detaylı bir bilgi yok. Güzel bir senaryoda edinmemişsin. Gelişmek için çaba sarfetmelisin. Aynı yerlede durarak sadece kendini kısıtlıyorsun. Başarılar dilerim.
    +1
  7. selamet_81

[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Konuya can lazım, bi resim yadavideo gelse  :mrgreen:
  8. selamet_81

[WB][SP] Conquest Ottoman

exteam002 said:
    Mbahri said:
    exteam00l2 said:
    Bişey değil  :grin: bende biraz daha araştırayım iyi bişey bulursam yazarım Modu bekliyor olacağım  :grin:
    Eğerasker kıyafetlerini kendin modelliyorsan napoleon total war oyununa göz gezdirmeni tavsiye ederim  :smile:

Selametle beraber napolyon total war dan esinleniyoruz zirhlar icin.
    Selamet soylememis ben soyliyim avusturya o donemde kutsal roma ya bagli kutsal roma imparqtoru ayni anda avusturya arsiduku de sayiliyordu oyuzden eklemedik avusturya 1800 lerden sonra macaristanla birleserek bagimsiz oluyor lar

Biliyorum ama bazı oyunlarda ayrı devlet olarak yapmışlar siz öylemi yapıcaksınız yoksa gözünüzden mi kaçtı diye merak ettim
    Napoleon total wardan örnek alan modlar gördüm hepside çok başarılı oldular
    Tekrardan başarılar inşallah yarıda kalmaz  :grin:
    Ayrı devlet olmayacağını söylemiştik. Teşekkürler :smile:

exteam002 said:
    Üst üste mesaj atıyorum ama son iletiden beri ilerleme var mı mesaj atılmayınca iptal edilecek zannettim  :???:
    :oops: İptal falan değil Merak etmeyin :grin: İlerlemeleri yakında yazarız.
  9. selamet_81

exteam002 said:
    Mod çok iyi olucak gibi lord kral isimlerini değiştirmeyi unutma ve bence yeniçeriler en iyi askerler listesinden çıkarsan iyi olur yeniçeriler o zamanlar talimlere hiç katılmayan isyan etme düşünceliydiler bu yüzden osmanlı o zamanlar çok sıkıntı çekti ve başka ülkelerede özel birimler eklemeyi unutma bide avusturya ardişülüğünü ülkeler listesinde göremedim araştırıp onuda ekle mesela avusturyaya özel birim olatak avusturya yagerini ekleyebilirsin oyunda en iyi tüfek kullanan birim olabilir ve fransa ingiltere prusya (eklersen) avusturya osmanlı ve rusyanın ülke ve askeri birimler bakımından neredeyse aynı güçte yap neredeyse bütün kalkanları sil çünkü silahlar kalkanları delip geçtiği için o zamanlar kullanımı neredeyse 0 oldu bunlar benim görüşlerim yapmak zorunda tabikide değilsin ama yaparsan tarihe daha uygun olur devlet listesinde avusturya varsa ve görmediysem çok üzgünüm 

bu dönemde geçen mod istiyordum mod işlerinden böyle bir mod yapacak kadar anlamadığım için  sana yardım ediyim dedim :smile:

Seneryo önerisi : ana seneryo olmasada yeniçerilerin nizam -i ceditleri kaldırmak için başlattı isyanı konu alan bir yan seneryo olabilir
    Mod çalışmasında başarılar  :grin:
    Öneriler için teşekkürler, ana konuya öneriler bölümü koyup önerileri alıntılayacağım. Tekrardan teşekkürler :smile:
  10. selamet_81

Paradise said:
    Başarılar.
    O zaman Akıncılar yoktu bildiğim kadarıyla dağılmışlardı sanki.O tarihlerde...
    Teşekkürler, O konuda araştırmalar yapıcaz birlikleri bi elden geçirirz. Bazı yerlerde biraz esneklik olabilir tarih konusunda.

Dragon Caliph said:
    Forum Mode On
    Elit.exe + Kibarlık - Samimiyet = TW Forum Üyesi

Başarılar kardeşim.
    Teşekkürler kardeşim :smile:
    Heh şöyle
  11. selamet_81

BögüAlp said:
    Takipteyim, başarılar dilerim. :smile:
    Bedirhan48CR said:
    Uzun Zaman Oldu Böyle Modlar Görmiyeli.
    EyvAllah.

Dragon Caliph said:
    HyperCharge said:
    Köy ikonları hoşuma gitti. :grin:
    Kale ikonları falan da çok hoş. Osp mu? Eline sağlık la. :smile:
    Galiba osp, Bahri eklemişti onları. Sağolasın.
  12. selamet_81

Open Brf sorunu

LekasMBW said:
    Uploadlıyorum bi saniye...

Edit : http://s9.dosya.tc/server/w0nckd/OpenBrf.rar.html

Setupsuz şeyettim sorun olmaz heralde ?
    Ha birde son sürümmü bilmiyorum...
    Teşekkürler indiriyorum şimdi, zaten open brf setuplı olmuyor :smile:

BayEjderya said:
    Hata eğer importlayamama hatası ise bendede önceden sorun yoktu ama bir ara brf yi açıp normal masaüstünden .obj veya .dds dosyası import ederken sorun almazken sonradan almaya başlamıştım.

Çözümü obj u Resourceye atıp , dds yi yani kaplamayıda Textures e atıp ( Hangi modüle yapıcaksan onun texture ve resourcesi ) ordan importlayıp çözmüştüm. Sorunun bu mu bilmiyorum ama yinede söyliyim.  :cool: :mrgreen:
    Sorun programın hiç açılmaması :grin:

Edit; sorun çözüldü konu kilit. LekasMBW tekrardan teşekkürler.
  13. selamet_81

İşbara Alp said:
    Başarılar selamet  :smile:
    Teşekkürler :smile:
  14. selamet_81

Open Brf sorunu

Open brf yi formattan sonra yükleyecektim yeni sürüm çıkmış neyse indirdim ama hata verdi. Bir önceki sürümü uplayabilecek arkadaş varmı ?
  15. selamet_81

Aranmayın..
  16. selamet_81

Sultan Ahmed said:
    Çok hoş duruyor özellikler de güzel. Tek sorun neden İspanya yok ve sanki 1066 iberyasında ki Müslümanlar var? Yani Fas neden iberya da?
    Krallıklar eklenmeye devam ediyor ve eklenenlerin bazıları da henüz düzenlenmiş değil. Ayrıntıları yapmadık henüz. Teşekkürler :smile:

Partizanes said:
    Başarılar dilerim. Takip edeceğim.
  17. selamet_81

YusufKAYA said:
    Harika duruyor nedense çok ilgimi çekti :grin: Başarılar.. :party:
    Eren Seçgin said:
    Başarılar :smile: .
Back
Top Bottom