Search results for query: *

1. Ahmet Faruk

Resolved Native kısmı açılmıyor.

Merhaba, oyuna mod yüklemek istemiştim amaa betada oynadığımdan olsa gerek modlar çalışmadı ben de sileyim bari deyip modules dosyasındaki tüm dosyaları sil dedim yanlışlıkla, sonra hemen durdurdum silme işlemini ama oyunun ana bölümü de silinmişti çoktan. Oyuna girdiğimde "sefer" ya da "kayıtlı...
  2. Ahmet Faruk

Şifremi unuttum :s

Şifremi unuttum forumdan çıkmak zorunda kalırsam bir daha girmicem ne yapabilirim arkadaşlar?  :roll:
  3. Ahmet Faruk

Oyun Tavsiyesi

Arkadaşlar macera, strateji, aksiyon oyunları tavsiye alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.
  4. Ahmet Faruk

İslami çoğu sorununuza cevap bulabileceğiniz bir konu.

Arkadaşlar İslam ile ilgili çoğu sorularınızı bu sitelerdeki videolarda cevap bulabilirsiniz ayrıca bu derneklerin facebook twitter ve YouTube sayfaları da var: http://www.cinaralti.org www.sozlerkosku.com www.hayalhanem.com.tr
  5. Ahmet Faruk

En iyi Warband modları.

Arkadaşlar en sevdiğiniz Warband modlarını yazıp moddan bir kaç resim atın mod indirmek isteyenler bu konudan fikir sahibi olabilirler böylece.
  6. Ahmet Faruk

Warband Version 1.160 'a uygun ticaret rehberi yapabilecek biri?

Arkadaşlar ticaret rehberi konusuna baktım eskiden açıldığından eski versiyonlara göre ben 1.160 versiyonuna göre yapabilecek birini arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Back
Top Bottom