Search results for query: *

1. sedtk28

Siyasi Tartışma

VIVA LA REVOLUCION!
  2. sedtk28

Bannerlord için öneriler

Deniz Savaşı ve diplomasi olsa çok iyi olur. :smile:
  3. sedtk28

Steam,Warband Kartları

Teşekkürler. :smile:
  4. sedtk28

Steam,Warband Kartları

Bende Warband kartlarının çoğu var. Warchief,Skirmisher,Sword Sister ve Charger hariç her kart var,bu kartlara da sahip olmak istiyorum. Bunları Steam'dan satın alabiliyorsun ama ben oynarak kazanmak istiyorum. Ne yapmalıyım?
  5. sedtk28

Nordlar Sömürgeci Mi?

İsimlerine,ünvanlarına,yerleşkelerine ve askeri birimlerine bakarsan Nordik(İskandinav) olduklarını görürsün.
    Kral Ragnar'ın ismi muhtemelen Ragnarok'dan veya Ragnar Lothbrok'dan geliyor. Nordiklerde bölge liderlerine yani lordlara ''kont'' deniliyor.Yerleşkeleri kuzeyde ve sürekli Güneyi ile Doğusundaki iki devlet ile kavgalılar. Nordikler güneyindeki Fransızlar ile savaştılar,Doğu'yu ise sürekli yağmalıyorlardı. Nordikler sürekli balta vs. kullanır ve atlı birimleri pek fazla yoktur,Nordlar'da öyle.
    Sömürgecilik konusuna gelince Nordlar sömürgeciden çok yağmalayıcı ve arkadaşların dediği gibi sömürgecilik ile yağmacılık arasında bir fark var aslında. :smile:
  6. sedtk28

10 Kasım

Muhteşem deha,muhteşem insanı saygıyla an(r)ıyoruz.
  7. sedtk28

Aslında nereli olmalıymışsın

Tanrı'ya inanıyor musun?
    Evet-Hayır diye şıklar var,Agnostikleri adamdan saymıyorlar. :sad:

Danimarka çıktım yaşasın. :smile:
  8. sedtk28

Çok Berbat Durumdayım Ne Yapabilirim ?

Böyle bir durumdan sadece cheatmenu kullanarak kurtulabilirsin. :grin:
    Onun dışında yeni karakterle oynamanı tavsiye ederim,yoksa bu ilişkilerini öyle kolay yükseltemezsin ayrıca düşmanın da çok fazla. :smile:
  9. sedtk28

Konserde Hareketler

Devil Horns yaparsın,sonra şarkıya eşlik falan edersin. Arasıra headbang yaparsın fakat çok yapmamanı tavsiye ederim çünkü headbang yararlı birşey değildir. :smile:
  10. sedtk28

Cumhuriyet Bayramı - 90.Yıl

colombos said:
    Türkiye sınırlarının içinde yaşayan herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.
  11. sedtk28

Hangi ülkenin eklenmesini isterdiniz?

İspanya tabiki bir zamanlar Yeni Dünya'nın fatihiydi bu ülke. :smile:
  12. sedtk28

*Toplumsal İncelemeler Yaptığım Kişisel Blogum --Geveze Adamlardan Makaleler--

Güzel olmuş tebrik ederim. :razz: Şaka bir yana her gün daha da ileri gidiyorsunuz.
  13. sedtk28

En Son Ne Zaman .......?

Haziran ayında. :smile:
    En son ne zaman roman okudun?
  14. sedtk28

Boşanma

AlexNight said:
    -_- Modern toplumun faydaları. Aldatamıyoz da dmi ?
    Aldatma var galiba. :grin: Ben Leydi Endegrid ile evliydim ama Leydi Safiya(sanırsam böyleydi) ona da kur yapabiliyordum. :smile:
  15. sedtk28

Laptop alacağım Önerileriniz ?

Erudito said:
    Mac alacağına aynı parayla başka bir firmadan 2 katı özellikte bir laptop alırsın. Mac'ten uzak durun.
    Hangi laptop o acaba? Çünkü hiçbir laptopun üst düzey İ7 işlemcili,MAC OS X işletim sistemli ve 16 çekirdeği olacağını düşünmüyorum da. :smile:
  16. sedtk28

Laptop alacağım Önerileriniz ?

Zenginsen MAC al. :smile: Zengin değil ama durumun iyiyse I7-I5 işlemcili,minimum 4 GB Ram ve işletim sistemi Win7 Ultimate,Ubuntu veya Win8 olsun.
  17. sedtk28

En çok sorun yaşadığınız birlik

Kesinlikle Lehlerin Kanatlı Hüssarları çok dehşet dalıyorlar.
  18. sedtk28

Forum Üyelerinin Kafanızda Oluşturduğunuz Tipleri

@bedirhnsk namı-diğer ConWolter. :grin: 
    Kıvırcık saçlı,uzun boylu,hafif sakallı. :smile:
  19. sedtk28

Mareşallik

Eğer bir savaş kaybettiysen,esir alındıysan da mareşalliğin elinden alınır. Ama büyük ihtimalle kral ile ilişkin düşük. :smile:
Back
Top Bottom