Search results for query: *

1. Ravens Fury

AC 4 Bir soru

Assassin's Creed 4 de Great Inaguadaki malikanede bi zırh var.Tapınakçı zırhı.5 tane anahtar gerekiyo acmak için birini Du Casse'den alıyoruz.Peki kalan 4 ünü nasıl elde edicez ?
  2. Ravens Fury

Oyun Önerisi

Başlıktanda anlaşılacağı gibi bir oyun önerisi istiyorum.Strateji olabilir , fantastik tarzı oyunlar olabilir (skyrim gibi falan , ama skyrim oynadım onu söylemeyin) hikayesi güzel ve bağlayıcı bişey olsun. Sistemime gelirse; 8 GB RAM Nvidia Geforce GTX 760 , 2Gb 256 bit ekran kartı İntel...
  3. Ravens Fury

Gel gel bug'a gel :D

Başlıkta da belirttiğim gibi büyük bir bug kurbanıyım.Mehmed Girayı tahta çıkarmıştım sonradan bi kere yeminimi bozup ayrıldım.Sonra tekrar bağlılık yemini ettim ama tekrar tahta çıkarma görevi geldi ve mehmed giray grubuma katıldı.Kırım Hanlığıda Mehmed Giray tarafından yönetiliyor.Mehmed...
  4. Ravens Fury

Lehistan Senaryosu problemi

Arkadaşlar merhaba.Şu sıralar lehistan senaryosunu oynamak istiyorum.Bir rehberi de vardı okumuştum falan.Ama senaryonun daha başında albay andezij kmicic denen arkadaşla konuştuğumuzda lehistandan ne haber aldık ? diye bir seçenek çıkmıyor.Bir sürü rehberde öyle başlıyor diye söylüyo ama ben...
  5. Ravens Fury

Freedos belası

Arkadaşlar merhaba.Benim beğendiğim bir laptop var herşeyi güzel ama işletim sistemi freedos diyor.Freedos hakkına pek bi bilgimde yok.Ben bu pc yi alırsam içine windows 7 yi yükleyebilirmiyim ? Pc de bu : http://www.istanbulbilisim.com.tr/msi-ge70-2oe-266xtr-notebook-fiyati,72604.html
  6. Ravens Fury

Krallıkların elenmesi

Merhaba arkadaşlar.Biz 4 krallık olarak isveç krallığını yıktık sayılır.Hiç bir yerleşim yeri kalmadı ama bir türlü elenmedi.Oyun süresi olarak 1 -2 ay geçmiştir hala duruyor isveç.Elenmesi için ne yapmalıyım ?
  7. Ravens Fury

Şehirde asker eğitimi

Moskovanın lorduyum.Şehirde paralı asker komutanı kale komutanı muhafız komutanı süvari yüzbaşısı piyade çavuşu falan herşey var.Ama şehir meydanına git dediğimde orda kale komutanı falan yok.Şehirden asker alamıyorum.Nasıl alabilirim ?
  8. Ravens Fury

Lanet olası kara gürz

Merhaba arkadaşlar.Kara gürz görevini yapmaya başladım.Rehberi okuyarak en sona kadar ilerledim.Nesvizhdeki lehleri yendim ve mamaiden Radzwilleyi paralı asker kılığında öldürmeyi seçtim ama bir türlü Kiev'deki lordun kabul salonuna giremedim.Nasıl yapabilirim ? Yardımlarınız için şimdiden...
  9. Ravens Fury

Ekran kartı

Sorum kısa ve öz Nvidia'nın en iyi ekran kartının modelini söyleyebilirmisiniz ?
  10. Ravens Fury

Troop Editör ile ilgili bir soru

Arkadaşlar merhaba.Ben diplomacy 4.3 için bir troop editör arıyorum. Bi site vardı bunla alakalı onu denedim olmadı.Hangi programla editleyebilirim diplomacy'nin trooplarını ? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
  11. Ravens Fury

Kulaklık problemi

Arkadaşlar ben 2-3 gün önce telefon kulaklığı almıştım.Bu kulaklığı pcdede kullanıyodum :D Hiç sorunsuz çalışıodu ama şimdi pcde çalışmıyor ama telefonda gayet iyi çalışıyor .Bunun sebebi ne olabilir ve nasıl çözebilirim
  12. Ravens Fury

Full okçu ordu

Arkadaşlar başlıktada söylediğim gibi full sarranid kıdemli okçusu yada vaegir nişancılarından oluşan 150 kişilik bir ordu kurmak nasıl olur sizce ? Meydan savaşlarında falan çokmu zorlanır bu ordu ?
  13. Ravens Fury

Dost lordun şehrindeki asker maaşları

Arkadaşlar bugünkü sorum şu.Ben svadyanın mareşaliyim.Kale falan fethederken  100-150 askerle gidiyorum.Bunları kaleyi aldıktan sonra kaleye yada şehre versem,sonra isolla o şehri başka bir lorda verdiğinde o şehirdeki askerlerin maaşını benmi ödüyorum yoksa şehrin lordumu ödüyor ? Bu arada...
  14. Ravens Fury

İsolla ile Evlenme

Arkadaşlar uzun bir çabadan sonra Suno leydisi İsollayı tahta çıkardım.İlişkide 100e yakın.Fakat evlenelim dediğimde 'sana minnettarım ama bu kuzenim harlaus gibi sana denk veya senden güçlü lordları kızdırır tarzında bir şey diyor.Bu arada oynadığım native değil diplomacy mod.İsollanın benimle...
  15. Ravens Fury

Sancak transferi ?

Arkadaşlar native expansionda Lady  Larktin'in sancağını çok beğenmiştim bunu native'e yada diğer modlara ekleyebilme şansım varmı ? Native expansion modundada hükümdar sancağı olduğu için başlangıçta seçilemiyor. Not:Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
  16. Ravens Fury

Laptop alacağım Önerileriniz ?

Arkadaşlar merhaba.Yeni bir laptop alacağım.Bu laptobun sisteminin iyi olmasını istiyorum.Skyrim gibi kaliteli oyunları high grafiklerde kasmadan çalıştırmasını istiyorum.Bana bir tavsiyeniz varmı ? Laptobun markası Casper ve HP olmazsa iyi olur. Fiyat aralığına gelirsek 2000 TL ye kadar...
  17. Ravens Fury

Floris Türkçe Yama Varmı ?

Arkadaşlar Floris Modun türkçe yaması varmı ? Varsa link verebilirmisiniz ?
  18. Ravens Fury

Native Expansion'dan bir soru ?

Merhaba arkadaşlar.Native expansion modunu oynuyordum.Moddaki kara şövalyelere karşı kullanabilecek Lady Knight'ları nasıl ve nerden bulucam ? Forumda bir başlık altında görmüştüm Köylü kadından yapılıyordu  köylü kadın-sığınmacı kadın- tracker- avcı kadın-kılıç bacısı-sword mistress-ve lady...
  19. Ravens Fury

Talim sorunu

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir save açtım ama bi sorun oldu.Talimci becerisi 3 ama her akşam olması gereken gibi ''Askerler x tecrübe kazandı.Bazı askerler terfi için hazır.'' yazısı çıkmıyor yani her akşam askerlerim tecrübe almıyor.Bunun nedeni ne olabilir ? Oyun dosyalarıylada...
  20. Ravens Fury

Nordda en iyi ordu dağılımı

Arkadaşlar uzun bir vaegir oyunundan sonra tekrar norda dönmek istedim.Ama ilk nord oynayışımda acemiydim ve %30-40 civarı zorlukla oynuyordum.Bu yüzden tipleri güzel diye orduyu full Nord kahramanı yapmıştım :D Şimdi Vaegirde oynadığım gibi %141 zorlukla oynayacam.Nordda ordumu nasıl yapmalıyım...
Back
Top Bottom