Search results for query: *

• Users: Hosu
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Some Serious Game Breaking Exploits

There is a youtuber which shows almost all of the really unbalanced exploits but i wont tell his youtube because it will count as advertisement 1-If you buy a wood workshop then buy around 100 hardwoods and sell it in the city where you have workshop, it will generate 4-5k each day for you.(with...
  2. Can't Defend Yourself if You Sworn to Truce for 10 days

If you swear to truce with the enemy faction, they can still attack you but you cant defend yourself, you have to run away or surrender to them.
  3. Meydan Savaşlarında Hep Aynı Map

Meydan savaşı haritanın dağlık kısmında da yapılsa başka bir yerinde de yapılsa hep aynı harita geliyor savaşa girdiğimde. Battania yakınlarında yaptım savaşları hep oralarda tamamen aynı harita fakat diğer kısımlarında öyle mi bilmiyorum.
  4. Need More Info Jalmarys'de Mavi Çizgi

Jalmarys şehrine girince şehrin içinde mavi bir çizgi var
  5. Need More Info Buggy floor at Jalmarys

There is something blue on the floor at Jalmarys
  6. Bannerlord Savaş Mekanikleri

Oyundaki savaş mekanikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence şu an bloklama ve Tekme-Kalkanla vurmada bir delay varmış gibi. Onun dışında savaşırken Warband'daki gibi hasar yiyince geri tepme gibi bir olay olmadığını farkettim ve bu savaşırken karşı tarafın hasar yediği gibi size hasar vermesini...
  7. Tr_Bozkurt_RPG açılmıştır.

Bir hafta önceden duyurduğumuz Bozkurt_RPG serverini, 12 dakika önce açmış bulunmaktayız. Bütün rolcüleri bekliyoruz :) İyi roller
  8. Warband Launcher Açılmıyor.

steamı açıyorum warbanda oynaya basıyorum daha sonra warband çalıştırılıyor diyor oyuna girmişim gibi gösteriyor steamda sonra tekrar çevrimiçi gösteriyor ve oyun açılmıyor. Yardım edebilirseniz sevinirim Düzeltildi:''Çalıştır'' dan %appdata% yazarak açılan penceredeki warband klasörünü siliyoruz.
  9. 201th klanı....

Merhaba arkadaşlar 201th klanımız açılmıştır :) Klandakiler: 201th_col_3lement 201th_col_aliii7 201th_sgt_Anil 201th_cpl_WestSoldier 201th_cpl_xLarge 201th_cpl_Madness 201th_cpl_Marshall 201th_rec_ahmet 201th_rec_Alfa (ayrıldı :( ) 201th_rec_Umut ve daya sayamadığım kişiler...
Back
Top Bottom