Search results for query: *

• Users: yasin
  • Order by date
  1. yasin

[YDT] Divison B - Şampiyon SoE_Faramir!

Pasif kalacağımı haber veremediğim için kusura bakmayın arkadaşlar. Yurda geçtim ve pc yok. Hepinize kolay gele.
  2. yasin

[YDT] Divison B - Şampiyon SoE_Faramir!

_3OA_Fletcher 7- 3 WTF_Megadeth
    Tebrikler.
    23r76zq.jpg
  3. yasin

[YDT] Grup Aşaması(Group Stages)

Bdew said:
    Bdew7-5Fletcher
    Onay verildi.
  4. yasin

_3OA_Fletcher 7 - CDO 3
    157keuv.jpg
    2yw9174.jpg
  5. yasin

Sir_Alex said:
    Alex 7-0 Fletcher
    Onay verildi.
    İzleyici: WTF_Gareh
  6. yasin

[YDT] Yaz Duel Turnuvası - Turnuva bitmiştir, herkese teşekkürler! :)

Belendor said:
    Duelleri izleyebilirsiniz.
    Dueller esnasında izleyiciler duel atmaz ise iyi olur. Sesden vs. rahatsız olan, pc si kasan arkadaşlarımız olabilir.
  7. yasin

[YDT] Yaz Duel Turnuvası - Turnuva bitmiştir, herkese teşekkürler! :)

M.ArdA said:
    yasin said:
    Nick: _3OA_Fletcher
    Steam: buyukusta
    Konudan alakasız ama 4 yıl sonra gördün bunu. :grin: Telif istemesinler lan dikkat et. ahaha
    Ancak Ipman kardeşimiz isteyebilir benden telif.Takmam gerisini. :grin:
    Beni uzun düşüncelere gark etmeyi başardın ama sanırsam doğru anlayabildim mesajı :smile:
  8. yasin

[3OK] 3 Ok Akıncılar Birliği ~

Aktif dendi geldik.
    Bu sw şifresi dürdane miydi merdane miydi neydi moruh onu bi şey yapmasak mı  :grin:
  9. yasin

[Kapalı] TR_VendettaBattle - Native Battle Sunucusu

TepeDibi said:
    http://www.vendettarpg.com/warband/player/Ekim_Yigitdogan/
    Bu arkadaşı sunucudan engellermisiniz?
    d4cjr.jpg

d4cm1.jpg
    Sunucudan kalıcı olarak banlandı.
  10. yasin

|GladiatoR| said:
    2 Gündür serverinize WUUHUU büyük ihtimal fake isimlerle giriyor hatta aynı kişiler içerdeyken ( I l yı yapıyorlar)
    3OA Eflatun inNotAlone Fatal warrior adamlar herkesin fakesiyle girip TK yapıyorlar.
    IP den ban atılmasını rica ediyorum.
    Halledildi.
  11. yasin

99 RPG Persistent World Sunucusu | www.99roleplay.com [Kapalı]

Desmond_Tr said:
    Juggler said:
    Yeni harita seven çok kişi yok demen için kötü ile iyi arasında birden çok daha büyük farklar olması lazım.
    Servera zaten 50 küsür kişi giriyordu şuan ki oylamaya göre 55 kişi oy vermiş ve erkuterdem'in ayırdığı şekilde anketi ayırırsak serverın yarısı haritayı beğenmemiş olur buda serverın yarısının gelmemesi anlamına gelir...
    Herkese beğendirebileceğin bi harita hiç bi zaman olmayacak.Bence kitlenin yarısının beğenmesi gayet iyi.Beğenmedi diye girmicek birinin de olduğunu sanmıyorum.Sonuçta hepsi seçilmiş haritalar.
  12. yasin

krkmzsamet50 said:
    Önemli bir şey demişim heralde galiba sanursam.
  13. yasin

Juggler said:
    Elbette haklıyım. Şöyle admin destekli 2-3 adam tane köy koruyucusu olsa da sivil loncayı wfatsan gelme kro team'e karşı korusa çok iyi olacak. Town Watch benzeri. Herifler yüzüden bir tek bira satamadım ya
    Aslında olabilir masrafları ve ücretleri de sivil köy kasasından karşılanır.Sivil köyün lordu olmadığı için o paraya dokunulmuyor sanırım.Ki en çok işleyen yer.Öyle yapılırsa para sıkıntısı olmaz.
  14. yasin

Günaydın bugün sabah 5 sularında yani az önce sw de adminin olmadığını bilen bazı kişielr kanunsuz işler yaptılar.Sw ye rest gelmiş.odun keserek kart ve kazma alacak kadar para biriktirdim zar zor.yolda gidiyordum işte elimde kazma ve balık cart üstünde.yoluma Fulk a bağlı 2 si asker 2 si işçiydi galiba herneyse çıktı:Morgan,Trust,Shiw ve Z-Drill(+ olarak Rodrik de olabilir tam hatırlayamıyorum).Benden kuşağımdaki balığı istediler haraç olarak.Ben de tmm dedim attım yere.Alın dedim ve gidiyordum ki Z-Drill diye bir arkadaş okladı beni.Sonra hadi yoluna git dediler diğerleri.Ben de attan inerek istedğinizi verdim ama yine de odaldı diye gösterdim Z -Drili o sırada bi başkası da atımı kesmeye başladı zaten bütün paramı o ata vermiştim.dur demeye kalmadan 6-7 kes vurdu kazmayla engellemeye çalıştım bu sefer de beni kestiler.Admin çağıracağımı söleyince zararımı vermeyi teklif ettiler.Tamam verin dedim verirseniz çağırmam dedim bu sfer tehdit edion deyip vazgeçtiler.Sslerde gözüküyor zaten.ssler burda buyurun.
    11ipqmg.jpg
    30sawsg.jpg
  15. yasin

[TR]TR Duello Turnuvası |Şampiyon Tyhke

Bu durumu bütün duelcilerimiz kabul etti.Ayrıca ben bu işleri pek bilmediğim için biraz da Nditions u baz alarak yaptığım bir turnuva bu.O turnuvada hiç kimse "Hadi beyler boşaltın burayı biz duel yapacaz" demiyor.Tamam Nditionsdan biraz eksiğimiz olabilir fakat bu ilk deneme.Bundan sonrakilerde bunları göz önüne alarak yapacağız.
    Ben sana serverdada dedim şimdide diyorum."Sana yapabileceğim tek şey duel yapacağınız yeri boşaltmak olur."
    Basıl bütün duelcilerimiz kabul etti.Turnuva kurallarında böyle bir kural mı yazdın da herkes kabul etti de kayıt oldu ben duelci değilmiyim.Yapabileceğin tek şey ortayı boşaltmak o da bi zahmet 30 kişinin arasında yapmıcaz heralde.Ben sw de söylediğimde de kimse birşey demedi herkez böyle yaptı dedin.Böyle bir sebep yok.Kimse demedi diye benim deme hakkım da mı gidiyor.Önceliğiniz duel yapan insanalr olmalı.Ben sw yi boşalt demiyorum.Duelleri resmi duel bitene kadar yasakla diyorum.Normalde uzatamzdım ama yarın başaksıyla duel yapıcam yine aynı diyolog geçicek sw de.
  16. yasin

[TR]TR Duello Turnuvası |Şampiyon Tyhke

Bugün duelde sw de 30 kişi vardı ve duel yaparken ricama rağmen hiç bir uygulama yapılmadı.Bilmiyorum ama sw de katılımcıların düollosu öncelikli olmalı.Resmi duelde sunucudan 5dk duel yasak yapılan atılır demek çok zor değil bence.2 kişi duel yapıyor az ötede 30 kişi duel atıyo yazı yazıyo falan filan pc si kasanı var kasmayanı var.Hiç olmazsa bundan sonraki duellerde öncelik resmi duellere verilsin.Çalışmak isteyenler de resmi duel yokken çalışsın . Bilmiyorum anlam veremedim bu duruma.
  17. yasin

Sanırım lord seçilmesi için hikaye falan gerekiyor ancak hikaye sayfası açılmıyor admine sorduğumda bakımda olduğunu söyledi.Bu yüzden dün sabahtan beri40 kişi empty, empty2, empty3 lerde oynadı ve rp yapsalar bile birbirlerini kestiklerinde dost kesmiş gibi oluyorlar ve oyunu olumsuz etkiliyor.Bi çözüm bulunursa iyi olur.Bir de Bilge ye teşekkürler elinden geldiğince birbirinden değişik eventlerle oyuna zevk katıyor.
Back
Top Bottom