Search results for query: *

• Users: lucifer34
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Öneri

Arkadaşlar uzun zamandan sonra tekrar oynayacağım ve sizlerden öneri bekliyorum. Hangi sürümünü yüklemeliyim? Modlar v.s sırası ile yazarsanız çok sevinirim... Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
  2. Düşman Rekoru bende midir acaba?

Arkadaşlar resimden de anlaşılacağı gibi 2000 e yaklaşık Veagir ordusu Yruma Castle ıma saldırdı... Sonuç mu? :) 100 swad atlı sovalyeleri ve 60 Nord Huscarlları olunca sorun olmuyor:) Merak ediyorum başkasına bu kadar gelen oldu mu?
  3. Vuruş Zorluk Derecesi

Arkadaşlar hangi başlık altında hatırlamıyorum ama bir kaç arkadaş vuruş derecesinde zorluk seviyesinin en fazla 12 lerde olabileceğini söylemişti. Ben geçen gün oynarken 14.1 lik bir derece yaptım. Hemde öyle uzaktan da değil. Ama adam attan mı düşüyordu ben onu vurduğumda hatırlamıyorum. Bir...
  4. Yeni Versiyon için Fikirlerimiz

Arkadaşlar daha önce böyle bir başlıkta bir konu yayınlamıştım fakat GÖNDER tuşuna basmadım herhalde forumda göremedim. Ya da taşındıysa beni uyarırısanız sevinirim. ilk öncelikle başlıktan da anlayacağınız gibi oyunun eksikliklerini burada paylaşarak bir nebze yardımcı olmak istedim oyun...
  5. Yeni Versiyon için Fikirlerimiz

Arkadaşlar merhaba; Ben de bu oyunu bir arkadaş vasıtası ile tanıdım ve gerçekten çok beğendim... Ama bazı eksikleri var ki zaten bunlar beta versiyonu daha oyun bitmedi diye biliyorum. Ben de buraya eksik gördüğüm kısımları yazarak bir nebze olsun yardımcı olmak istedim. Sizlerde katılırsanız...
Back
Top Bottom