Search results for query: *

• Users: Awake
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Hep Beraber Rol Sunucusu Oluşturabiliriz

Herkese merhaba, Warband'daki rol ortamının eksikliğini görerek sunucu açmak istiyorum. Bunu yaparken benim gibi tüm oyunculara danışmak istedim. Daha önce hiç sunucu açmadım zira. Aklımdan ne geçiyor? Bu rol sunucusunu kuran kişi ben olacağım fakat sunucu içerisinde yetkim olmayacak. Sadece...
  2. Warband 1$! Sakın Kaçırmayın!

https://www.humblebundle.com/store/p/mountandblade_warband_storefront yumulun.
  3. Warband Map Edit

Warband pw modu için harita yapımına başladım biraz önce. Koyduğum objeleri ileri , sağa , sola .. götüremiyorum. Sadece x , y ve z tuşları ile yönünü değiştirebiliyorum. Yardım edebilecek var mıdır?
  4. Bannerlord Yeni Resimler , Bilgiler Yayınlandı

Mount&Blade II: Bannerlord Developer Blog 2 - Painted Plants As a preamble to this blog entry, we would like to extend our sincere thanks for the incredible response to the previous blog. We expected excitement and we know (because you rarely take a break from telling us, which is great!) that...
  5. Medieval Role Play

Role Play Rehberi Yakında ayrıntılı bilgiler paylaşacağız. Güncellenecektir*
  6. Warband Grafik Modu

Grafikleri iyileştirecek bir mod arıyordum. Şimdilik bunu indiriyorum. Önerileriniz var mı?
  7. WB Mount & Blade | Roleplay Rehberi

Roleplay Rehberi Uygun Modlar: [PW]Persistent World , [PF]Persitent Frontier , [PE]Persistent Empires Uygun oyun: Mount & Blade Warband Mount & Blade - Roleplay Nedir? Orta Çağ'da yaşayan bir karakteri kafanızda tasarlayıp , oyunda canlandırmak diyebiliriz. Mount & Blade - Roleplay...
Back
Top Bottom