Search results for query: *

• Users: Fatih
  • Order by date
  1. Fatih

Bannerlord, Early Accsess, 150 ₺ Fiyat hakkında Açıklama!

eşini alıp dışarda orta seviye bir restoranda yemek yemeye cıkıyorsun 100 lira gidiyor. oyun pahalı değil, türk lirasının değeri kalmadı. insanlar bunu göremiyor, Türkiyede yaşamıyorlar sanki. 50 $ yurtdışında pahalı diyenlere sadece gülüyorum. oynadıgım sandbox bir oyunda daha geçenlerde birkaç itemimi 350 euroya sattım. onların 350 eurosu bizim 300-500 liramıza denk. siz tam sürümü bekleyip alırsınız yapacak birşey yok.
  2. Fatih

Bannerlord, Early Accsess, 150 ₺ Fiyat hakkında Açıklama!

150 lira çok , ben almam diyenler herkesten önce alacak emin olun ? AAA muhabbetine gelince bence bu oyun 10A.kime göre A kime göre 3A..400 tl verip rdr2 yi aldık, 1 hafta sonra sıktı bıraktık. tekrar oynanabilirliği olmadıktan sonra istediği kadar detay olsun. beta sürecinde baya bir test etme şansı buldum. bu oyun senelerce oynanacak nitelikte bir başyapıt olacak, yazın bunu kenara. combat mekaniği olsun, oyun içinde oyun mekaniği olsun (fps ve strateji) modlanabilirliği olsun sıkılmadan oynayacak insanlar. Ben oyunun cok eksiği ile cıkacağını sanmıyorum bu arada. early access e o kadar para vermek istemiyorsanız vermeyin arkadaşım. tam sürüm çıkınca oynarsınız ?
  3. Fatih

Türkiye Fiyatı 150 TL ve Türkçe Sonra Eklenecek

fiyat bence gayet makul. diğer oynadığınız oyunları unutun. tekrar oynanabilirliği cok yüksek olan bir başyapıt geliyor. senelerce oynayacak, modlayacak insanlar bu oyunu. gidip 400tl ye red dead 2 yi alıp elimizde patladı 1 hafta sonrasında sıktı. tekrar oynanabilirlik cok önemli birşey. yurtdışı fiyatı gayet makul olmakla beraber Türkiyede yarı fiyatı olması da bence güzel bir jest. 150 lira veremiyorum , öğrenciyim diyorsan git ders çalış keko, oyunda işin ne ?

dil konusunda ise Türkçe çıkmaması bence yanlış. açıklamalarında da türkçe çıkacağını söylemişlerdi zaten. Satış %10 u geçmiyorsa çıkmaz fln demiş arkadaş, bazı şeyleri parayla satın alamazsın.. bilmem anlatabildim mi ?
  4. Fatih

Beta key sadece benamı verilmedi ?

:smile:
  5. Fatih

yaw bu arada bu mesajımdan 1 gün öncesinde bana beta key gelmiş. şimdi mail kalabalığında farkettim.. çok sevindim valla.. mesai bitse de eve gitsem diye iple çekiyorum ?
  6. Fatih

valla oyunun en eskilerinden biri olarak, ben bile alamadım. ne mutlu alabilene.. varsa daha eskisi çıksın :grin:
  7. Fatih

Oyunumuz Ýçin Yeni Fikirler...

arkadaslar iyi güzel ben okudum zaten suggestions bölümünü.ama sonucta burda biz türklere ac1lm1s bir forum var.ne yani yabancilar anlatacak derdini isteklerini bizde onlarin dilinde takip mi edecez tamam ben biliyorum ingilizce ya bilmeyen adam ne yapacak onun fikirlerini isteklerini söyleme hakki yok mu.oyunun yapimcilari türk deilmi.ezik muamelesimi görüyoz neyse..

ilk bahsettigim onuya döneyim ben.oyunda multiplayer menusu olmayacak dendi.madem olmayacak öyle olmal1ki oyun TEKRAR OYNANABILIRLIK maksimum düzeyde olmal1.

kendine ait bir sehir ve sehirde parali askerlerin korudugu bir kale.ve bandit saldirilari olucak mesela sehre.kale savunmasi yapacaksin.bu fikir hakkinda yorumlarinizi yazarsan1z sevinirim.
  8. Fatih

Oyunumuz Ýçin Yeni Fikirler...

mesela oyunda kendine ait bir bölge satýn alma ve orda kendine ait bir kale inþa etme hatta kaleyi paralý askerlerle koruma olabilir.düþünsenize kendinize ait bir þehir npc leri sizden baðýmsýz hareket eden ama sizi gördüklerinde selam veren bireyler ve þehrinize yapýlan bandit vs vs...
Back
Top Bottom