Search results for query: *

1. Tutsaklar

Tutsakların birliğe katılmasını etkileyen farktörler hakkında bilgisi olan var mı?
    Liderlik, serserilik veya moralin yüksek olması katılım hızını etkiliyor mu?
    benimde merak ettiğim bir soru..
  2. Oyuna girmiyor

teşekkür ederim o mod ile giriş yapabildim ama oyuncusunu bu kadar rezil eden bir firma daha yoktur herhalde umarım bir an önce fixlerleler oyun hatalarını modlarla düzeltip oynamaya çalışmak gerçenten rezalet oyun yapımcıları kazandığı parayı saymaktansa para karşılığını düzgün sunsalar herkes mutlu olacak..
  3. Oyuna girmiyor

Yeni patchten sonra oyun açılmıyor oyunu sildim tekrar indirip kurdum sorun aynı yardımcı olabilecek????
  4. 8 Sene Önce Bannerlord için Hazırladığım Öneri Konusu

(y) (y) Ayrıca şu yoldaşları yönlendirmek için bir kutucuk olsa keşke.. Kafalarına göre takılmasındansa asker toplamaya yada belirli bir alanda devriyeye en önemlisi şehirlere yollayıp ordaki eşrafın sorunlarını çöz diye bi seçenek çıksa kendimiz tek tek eşraftan görev almaktansa yoldaşımızı o şehir için yollasak o görevleri alıp çözse..
  5. 35 saat sonrası olsa efsane olur dediğim detaylar:

yazdıkların oyunun kemiğinde olması gerekenler umarım kısa zaman içinde eklenir(y)
  6. Haydut olmak eklenmeli

katılıyorum(y)(y)(y)(y)(y)
  7. Diplomasi Sorunsalı

ben karamsarı seçtiğimde düşme olmuyor bazen birini destekleyince düşüyor ama hep değil kafasına göre anlaşılan baya tutarsız o sistem
  8. Evlenmek

Usta 60k dinarım var olmuyor diyorum 200 altın koymuyoruz herhalde barda kımıldama yok
    bar önemli değil belli bir altında dene kabul et yazısı çıktığında bas oluyor
  9. Yoldaş seviye ve yetenekleri?

Yoldaş seviye ve yeteneklerini nasıl geliştireceğimizi keşfedemedim. Kimi kervanda kimi şehir görevlerinde kimi yanımda savaşlarda, özetle mantıken yapılması gereken herşeyi denedim fakat hiç bir şekilde seviye yada yetenek geliştirmesi yapamadım, aydınlatacak olursa seviniriz..
  10. Hangi Modun Türkçesini İstersiniz?

Wedding Dance, %100 TÜRKÇE YAMA, Bir Çığır Açabilir.
  11. Wedding Dance Türkçe Yama Geri Döndü!!!!!

Artık çıkasada Türkçe oynasak..  :shock:
  12. The Wedding Dance

Türkçe mod olayı ne alemde bilen ?
  13. Wedding Dance Mod - Kapat Hatası [Çözüm Bulundu]

Arkadaşlar Çözümü Buldum.

Module.ini dosyasındakileri

scan_module_sounds = 1
    scan_module_music  = 1

Alltaki gibi değiştirin

scan_module_sounds = 0
    scan_module_music  = 0

Sorun Hallolacaktır.
  14. Wedding Dance Mod - Kapat Hatası [Çözüm Bulundu]

Sorun Devam Ediyor.
  15. Wedding Dance Mod - Kapat Hatası [Çözüm Bulundu]

Hımmii:sad:  , Yorumun ve yanıtların için gerçekten çok teşekür ederim.

Peki, başka bir fikri olan yokmu  :?: :?:
    Bir Çözüm Yolu Lütfen...

16. Wedding Dance Mod - Kapat Hatası [Çözüm Bulundu]

Yapma yahu, diğer modlar sorunsuz, sadece wedding dance mod'unda böyle yapıyor, sorun ne olabilir yada yaşanmış bir problem ise çözüm yolu varmıdır ?
  17. Wedding Dance Mod - Kapat Hatası [Çözüm Bulundu]

\Mount&Blade\Modules

Evet, zip'li olarak yedek'i var.
  18. Wedding Dance Mod - Kapat Hatası [Çözüm Bulundu]

Merhaba arkadaşlar, Dün kota'ya kıyarak mod'u indirdim fakat, kapat hatası veriyor. Mesela,  C " tuşu ve " I " tuşuna hızlıca bassak bile kapat hatası alıyorum, ayrı  yetten bir kale,köy v.s girdiğimde, kasmaya başladığı an kapat hatası.. Sorunun çözümü varsa, yardımcı olursanız minnettar...
Back
Top Bottom