Search results for query: *

• Users: Reinor
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Reinor

WCX Token

Scam :(
  2. Reinor

İllet monitor sorunu

Bilgisayarımın ekranı yanıp yanıp sönüyor ama kapanmıyor şöyle düşünün ; Ekran parlaklığını 1 saniyede  3 - 4 kez  anlık olarak 60 ila 30 arasında gidip gelmesi gibi driverlerim güncel bir türlü çözemedim şu sorunu yardımcı olun lütfen .
  3. Reinor

İnternet'ten Para Kazanamama Platformu

İnternet'ten para kazanmaya çalışıp , kazanamayan sizler için ideal sitelerden bahsedeceğim . Dilerseniz bu sitelere kayıt olup , istenilenleri yapıp , para kazanamayabilirsiniz . [/spoiler][/center] [/spoiler] [/spoiler][/center] İstek üzerine yeni para kazanamama siteleri...
  4. Reinor

Sancak problemi

Yeni krallık ekledim fakat sancak hakkında hiç bir bilgim yok ve nedense bilgisayarımda paint.net programı açılmıyor bu yüzden ders videolarından da anlamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?
  5. Reinor

Sürücüyü bulamıyorum yardım

Komşunun bilgisayarı bozulmuştu format attım daha sonrasında komşuda driver cd lerinin olmadığını öğrendim bu yüzden klasik olarak internete giremeyeceklerdi bilgisayarı eve getirdim driverlerini yüklemek için ama internete bir türlü bağlanamadım internet driverini bulamadım lütfen yardımcı...
  6. Reinor

Secret Hitler ( Role Play )

Nedir: Oyunun amacı: Oyuna başlarken: Kurallar: Terimler: İnternet Kısaltmaları: Varyasyonlar / Faşist yasanın getirileri (Dönemin cumhurbaşkanı yararlanır .) : İnternet üzerinden nasıl oynayabiliriz ?
  7. Reinor

SGM X10

Everest sgm-x10 almayı düşünüyorum sizce nasıl ?
  8. Reinor

Paladins : Champions of the Realm

Oyunun yapımcısı Hi-Rez yani smite'nin yapımcısı ile aynıdır . Oyun her ne kadar TBS Olarak tanıtılsa bile içinde moba-fps vardır , owerwatch alternatifi diyebilirsiniz oyuna. Şuan kapalı beta sürecinde olduğu için sadece key ile girilebiliyor onuda başvurarak alıyorsunuz . Oyun Modları...
  9. Reinor

Taleworlds Club 1.Brawlhalla Turnuvası

Turnuva Kuralları -Maçlar iki tur ve 3 can kavramı ile oynanacak 3 kez ölen elenecektir -Katılımcılar maçlarını uygun olan vakitlerde en fazla 2 gün içinde yapmalıdır -Kor çok aşırı güçlü ve diğer karakterlerden farklı puanı olduğu için bir sonraki turnuvaya kadar yasaktır -İlk maçın ve ikinci...
  10. Reinor

Üstteki forumda olmasaydı neler değişirdi ?

Evet oyun şöyle işliyor arkadaşlar ; Sevgili Sevgisiz ; bla bla bla Ben ; brawlhalla ile tanışamazdım . aynı cevapların verilmesi yasaktır.
  11. Reinor

Üstteki üyeye şarkı hediye et

Üstteki üyeye bir şarkı atıyorsunuz
  12. Reinor

Forumdaki en ".." İnsansın

Örnek ; Bu Forumdaki en ".." insansın . üstteki üye için .
  13. Reinor

Esterhers

Lider ; Joker Sivil Savaşçı Suikastçi Soylu Muhafız Barbar [/spoiler][/center]
  14. Reinor

Mouse Hatası

Mousem son 1 kaç haftadır sürekli takılıyor arkadaşlar böyle kesiliyor tekrar geliyor ve hiç bir oyunu doğru dürüst oynayamıyorum oyundan ziyade masa üstünde iken bile donuyor ve çok sinir bozucu bir durum bunun çözümü nedir ?
  15. Reinor

ELOA ( Elite Lord of Alliance )

Arkadaşlar ELOA yeni diyebileceğimiz bir MMORPG oyunudur . Oyun anime tarzı grafikleri ile hayran kitlesini daha arttırmıştır . Oyunun özelliklerine biraz geçersek ; Zindanlar, tarlalar ve köyler gibi çeşitli bölgelerin yer aldığı devasa büyüklükte açık dünya haritada baskınlar yapıp doyasıya...
  16. Reinor

Ortaya Bir Teori At

Konu başlığında gördüğümüz üzere herkes bir teori atıyor tabi daha fazlada atabilir isterse fakat bunlar kendi teorisi olması lazım . Bu teorileri tartışıyoruz veya kendi teorimizle cevap veriyoruz .
  17. Reinor

Daha farklı bi şekilde açılacak

♣Fısıltı♣ Oyun 2 taraftan oluşuyor küçük bir krallıkdayız krallıkta ne olacak ne bitecek bunlar sizin yaptığınız roller ile belirleniyor :smile: Amaç Açıklama yine aynı krallık diyardaki derin seslerden bildirge alıntısı Bu şekilde size oyunda gündüz olunca vereceğim sizde konu içinde rol...
  18. Reinor

Rol Yapma Oyunu : Esterhes ( 1/15 )

Hikaye 1816 yıllarında etrafı dağlar ile çevrili olan Esterhes kasabasında daha önce görülmemiş  bir olay yaşandı ve bunun üstüne bir sürü  iddia ortaya atıldı . Olay şöyledir ; Kasaba demircisi koşarak kasaba başkanın yanına gider , üstü başı kanlıdır ve nefes nefese kalmıştır . Demirci...
  19. Reinor

Yeni Düzen / 1.Bölüm

Yeni Düzen Bilmiyorum , acaba her şeyi tekrar düzene sokabilir miydim ? Yeni düzenimi ve beni tüm dünya tanıyabilir miydi ? Yoksa son benim içinde baştan belli miydi  ? Bölüm 1 Lütfen iyi ve kötü yanlarını eleştiriniz .
Back
Top Bottom