Search results for query: *

• Users: XeRo
  • Order by date
  1. XeRo

Şu an ne dinliyorsunuz? (M&B (sessiz) radyo :)

finntroll - det iskalla trollblod
  2. XeRo

Your country, my country.

kalmah

Turkey
  3. XeRo

En sevdiğiniz film sahneleri

ExorcisT said:
    XeRo said:
    "canım kardeşim" diye bi türk filmi vardı bilen bilir tarık akan ve halit akçatepe oynamıştı.cüneyt arkın'ın küçük kardeşi kanserdi ve televizyon almak istiyodu ama çok fakirdiler vs.sonlara doğru cüneytle halit bi televizyon çalıp eve getirmişlerdi televizyonu kurup afacanı uyandırmaya karar verdiler ama uyandırmaya gidince türk televizyonlarının görüp görebiliceği en acıklı sahnelerden biri cereyan etmişti :cry: ( böyle diyince acıklı olmadı tabi izlenmesi gerekiyor  :mrgreen: )

Ahaha o filmi hatırladım.Çocuk ölüydü dimi o sahnede :razz: Küçükken annemle izlemiştim tam o sahnede anneme "Anne bu salak niye uyanmıyor tv istiyordu" demiştim. :grin:

Birde baktım ki annemin çoktan gözleri dolmuş :lol:

evet o film :grin: her gördüğümde mutlaka izlerim gelmiş geçmiş en harika türk filmidir bence.o afacan da harika bi çocuk oyuncuydu ama pek fazla filmi yok gerçekten ölmüş diye okumuştum bi yerde üzülmüştüm baya..
  4. XeRo

En sevdiğiniz film sahneleri

"canım kardeşim" diye bi türk filmi vardı bilen bilir tarık akan ve halit akçatepe oynamıştı.tarık akan'ın küçük kardeşi kanserdi ve televizyon almak istiyodu ama çok fakirdiler vs.sonlara doğru cüneytle halit bi televizyon çalıp eve getirmişlerdi televizyonu kurup afacanı uyandırmaya karar verdiler ama uyandırmaya gidince türk televizyonlarının görüp görebiliceği en acıklı sahnelerden biri cereyan etmişti :cry: ( böyle diyince acıklı olmadı tabi izlenmesi gerekiyor  :mrgreen: )

ek olarak cesur yürek'de, william'in robert the bruce'un falkirk savasindaki ihanetini gordugu sahne..o ne gerçekçi bi yüz ifadesiydi öyle içim parçalandı..

edit: cüneyt arkın - tarık akan birbirine karışmış
  5. XeRo

Bağımlılıklar.

sigara ve radyasyon.bir de 2 günde bir dedemle uzo içeriz
  6. XeRo

tavsiye edeceğiniz bi filim var mı ?

ExorcisT said:
    Cennetin Krallığı hiç söylenmemiş??Hayatında kılıç tutmamış bir adamın Kudüs'ün koruyucusu olması ve yaptığı o mantıklı işler...Bence çok güzel bir film
    aslında cennetin krallığının bi extended edition'ı mevcut.bu versiyonda kudüse gitmeden önce uzun bi eğitimden geçtiğini fln gösteriyor.film daha mantıklı ve güzel hale geliyor bence bu versiyonda :smile:

onun dışında benim de önericeğim bikaç film var;

-the big lebowski
    -stay
    -the jacket
    -donnie darko
    -interview with the vampire
    -leon
    - k-pax
    -the usual suspects
    -trainspotting
    -star wars serisi

vs..vs.. aklıma ilk gelenler bunlar hepsi birbirinden güzel filmler şiddetle tavsiye ederim :smile:
  7. XeRo

Kerosima said:
    vay, kalmah.
    Şu aralar en sevdiğim metal gruplarındandır, dimmu borgirle beraber.
    Bir de klavyeli gruplara olan yakınlığımdan tabi. Bunun sebebi ise galiba klavyenin kattığı senfonik etki.

Öyleyse Kill the Idealist-Kalmah benden bütün foruma gelsin.

klavye diyince aklıma direk "dream theater - space-dye vest" geldi en güzel klavye sololarından birini içerir.sever misin bilmem ama benden sana gelsin bu şarkı :smile:
  8. XeRo

gouda

Turkey
  9. XeRo

Üsttekinin şarkısını değerlendir.

youtube'da bi süredir video izleyemiyorum her seferinde "An error occurred, please try again later." diye hata veriyor.normalde makattan giriyordum dns ayarlarını da denedim ama nafile.sadece ben mi alıyorum bu hatayı bilmiyorum ama youtube hata verdiği için puan veremiyorum :sad: (biraz uzun bi cevap oldu ama belki sorunuma çözüm bulabilirim dedim :razz: )

joe satriani - sleep walk
  10. XeRo

kalmah - the black waltz
  11. XeRo

Ateizm

görüşleri merak edip bi bakmak için konuya tıkladım ve bu saatte yapıcak başka bi işim olmadığı için baya bi vakit geçirdim..ama malesef  çok saçma sapan tartışmaların döndüğünü fark ettim.şimdi ben de biraz saçmalamak istiyorum ve saçmalamaya başka bi siteden -bence- ateizmi güzel özetleyen bir hikayeyi copy paste ederek başlıyorum;

henüz ilkokulda olan küçük kızımız, din derslerinin de etkisiyle, babasına şu soruyu sorar; "babacım, ateizm nedir?"
    babası "gel benimle" der, ufak kızı annesinin, çok eskilerden kalma olan, makyaj masasına götürür, masanın önünde yine eskilerden kalma bir puf vardır.
    pufu gösterir, "otur bakalım" der. kız oturur, sorgulayan gözlerle babasına bakmaktadır. babası "rahat mı? öyla yayıla yayıla otur ama" der. kız olabildiğince rahat etmeye çalışır, ama en nihayetinde pufta oturmaktadır, haliyle çok da rahat değildir.
    babası sonra onu salona götürür, genişçe bir sandalyeye oturtur. "peki bu rahat mı?" diye sorar, kız da arkasına yaslanmış, ayaklarını aşağıya sallandırmaktadır. "hı-hı, çok daha rahat bu" der.
    bu cevabın üzerine babası "işte ateizm budur" der, "şimdi oturduğun sandalye inanç gibidir, rahattır ve arkanı yaslayabileceğin bir destektir, ateizm ise pufta oturmak gibidir, ekstra bir güç kaynağı sunmaz sana, herşeyle kendin yüzleşmek zorundasındır."

ateizm, başınıza kötü birşeyler geldiğinde, annneanneniz hastaneye kaldırıldığında, deprem olduğunda "tanrım n'olur onları koru, başlarına bişey gelmesine izin verme" dememek, herşeyi tek başına kaldırmaya çalışmak, durumla yüzleşmek demektir, sadece etinizi dişinize takarak elde ettiğiniz başarılarda değil, yanlış kararlar vererek bir çuval inciri berbat ettiğiniz durumlarda da faturayı kendinize çıkarmak, "kısmet", "her iş olacağına varır", "her işte bir hayır vardır" deyip kısa yoldan kaçmamaktır, tanıdıklarınız bir şekilde hayata gözlerini yumduklarında "yeri cennet onun" diyerek kendini avutamamak, benzer şekilde şuçlu olduğunu düşündüğünüz insanların arkasından "o kadar masumu öldürdü, cezasını ölümden sonra bulacaktır" diye ruhunuzdaki ağırlığı kaldırma, ilahi adalete inanma lüksünüzün olmamasıdır. kendinizi daha yalnız hissetmeniz, ama sonunda, kanımca, daha güçlü olmanızdır..
    zor bir karardır, bazen kendinizi ifade etmeye korktuğunuz durumlarla karşılaşacağınız anlamına gelmektedir, ama genel olarak kendinizi daha özgür, daha açık ve daha mutlu hissetmenize yol açması muhtemeldir..

12. XeRo

Karakter Savaşları - Tosbağa Savaşları

transformers'ı hiç sevmesem de megatron diyorum daha bi karizmatik sanki :razz:
  13. XeRo

hayran olduğunuz kim ? en güzel olan kim ?

lacuna coil'in solisti cristina scabbia..bi insanın hem sesi hem kendisi bu kadar mı güzel olur :razz:

14. XeRo

En çok sevdiğim karakter...

1- fingolfin
    2- lestat de lioncourt
    3- kayser souze
    4-the dude (bkz. the big lebowski)
    5-ve tabi ki yaşar usta :razz: (bkz. bizim aile)

birbirinden ne kadar alakasız dursalar da hepsinin yeri ayrıdır sinemde :smile:
  15. XeRo

Üsttekinin şarkısını değerlendir.

şarkı da klip de 5/5

eluveitie - inis mona ---> http://www.youtube.com/watch?v=iijKLHCQw5o
  16. XeRo

Nick Cave

Turkey
  17. XeRo

RojoDiablo* said:
    Zaten Come Here da Değil Ki ! Get Over Here Olacak Kaç Yıldır Ağzımdan Düşmez Bu Söz
    ikisini de kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam ama ben pek fanı değilim mortal kombat'ın o yüzden yanılıyor olabilirim
  18. XeRo

Antifiriz said:
    scorpion 4ever.
    mortal kombat 2 de hubiyr! diye bir bağırırdı. 9 yaşımda en çok tekrarladığım sözcüktü. annemi odadan çıkarken hubiyr diye korkuturdum :grin:

"come here" olmasın o  :lol:
Back
Top Bottom