Search results for query: *

1. ramazanhirkali

logitech G300 :(

arkadaşlar logitech G300 mouse var bende ve bütün oyunlarda çok iyi ve rahat bir şekilde kullanıyorum gel gelelim league of legends da client çalıştığı anda hassasiyeti orta seviyelere düşüyor hiç bir oyunda bu sorun yok  sadece lolda var ve bilenler bi yardım eli uzatsın her seferinde her...
  2. ramazanhirkali

yardımcı olun lütfen

:cry: büyük bir ihtimal yanlış yerde konu açtım şimdiden özür dilerim hatam affola. bana "light&darkness - heroes of calradia" modunun linki lazım orjinal konuya baltım bütün linkler yanmış hiçbirinden indiremiyorum, çok fazla da araştırma yaptım bir sürü link buldum ve hepsini denedim lütfen...
  3. ramazanhirkali

diplomasi mod ekleme

'Arkadaşlar ilk önce bir hatam varsa özür dilerim.' Ben kendi modumu yaptım bir tanede mod indirdim ama her ikisindede diplomasi özelliği yok ne yaptıysam bulamadım bazı modlarda diplomasi özelliği oluyor nasıl eklendiğini bilmiyorum bilenlerden yardım almak için konuyu açtım şimdiden teşekkürler
  4. ramazanhirkali

Lütfen Yardım Edin Çözüm Bulamıyorum

arkadaşlar son zamanlarda bir sorunla karşılaşıyorum daha önceden böyle olmuyordu oyunu sildim yeniden yükledim ama faydası olmadı
  5. ramazanhirkali

Anno Domini 1257 0.97

arkadaşlar ben anno domini 0.95 modunu oynuyordum sonra 0.97 çıktığını bir arkadaştan duydum arkadaş indirmeyi yapamamış bende evde deneyeyim dedim ama linklerde inme gibi bir seçenek yok modb ve nexus siteleri linkleri bunlardanda indirilmiyor siz bana yardımcı olursanız anno domini 0.97...
  6. ramazanhirkali

Krallığım Hakkında Yardım Edermisiniz

Arkadaşlar Anno Domini 1257 oynuyorum ve kendi krallığımı kurdum ama bir sıkıntı var lordlarımdan herhangi birine toprak verirken diğerleri ile aram düşüyor benim tepem atıyor haliyle acaba bu bu moda has birşey mi diplomasi oynarken 1-2 ilişki düşüyordu bunda 5 düşüyor kodlarla bunun bir yolu...
Back
Top Bottom