Search results for query: *

• Users: Furblood
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Furblood

Harddiskim Bozuldu

Geçen gün harddiskim bilgisayara takılıydı, takılı olduğunu unutmuştum babam eve gelince ani bi refleksle bilgisayarı kapatmadan direk fişi çektim. Ertesi gün bilgisayarı açtığımda harddiskim çıkarılabilir disk olarak gözükmeye başladı. Açmak için basıyorum disk yerleştirin diyor harddiski...
  2. Furblood

Sorum olacak

Umarım daha önce böyle bi konu açılmamıştır 2-3 ay önce leptop aldım 2gb rami vardı 1.9 kullanılabilir diyodu sonra bu bilgisayarın skyrimi kaldırabileceğini düşünüp skyrim aldım oyunu yükledim orta kalitede takılmadan oynuyodu aradan 1-2 hafta geçti oyun takılmaya başladı bi baktım...
  3. Furblood

Oyun tanıtımı yapan kanal

Daha önce böyle bi konu açıldı mı bilmiyorum Google'de aradaım tam bi cevap bulamadım oyun tanıtımı yapan bir kanal biliyor musunuz.En azından günde 1-2 saat felan oyun tanıtımı yapan bi kanal var mı
  4. Furblood

Mod birleştirme

Ben renaissance moduna Diplomacy modunu eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim
  5. Furblood

Borç

Oyunda borç alınca bu borcu ödemezsek ne oluyor.Yani her ay %35 faiz oluyo bu faizler birikse ben ödemezsem  :twisted: otamatikmen felan mı ödetiyolar savaş mı çıkıyor ne oluyor bilen var mı
Back
Top Bottom