Search results for query: *

1. WomaNizer

Beta Patch Notes v1.2.0-v1.2.6

It's sad to see version 1.2 still in beta. You are too slow Taleworlds
  2. WomaNizer

Playstation'da atlı savaş(?)

Oyuna girip bakmam lazım lakin bannerlord'un playstation versiyonu klavye ve fare ile uyumludur. Fare ve klavye takarak oynayabilirsiniz. Bazı farelerde tek tıkladığında çift tıklama gibi bir sorun olabiliyor. Sanırım çin malı dandik fareler ps ile uyumlu değil. Benim elimdeki everest marka fare uyumlu oldu.
  3. WomaNizer

Pathetic Campaign Map AI (v1.2.3)

I play with playstation 4. I always saw logical errors like this. (version 1.1.3)
  4. WomaNizer

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

Bu mod bannerlordu solladı. Tebrikler.
    Dipnot: Litdum bannerlord diplomacy modu olursa ortalık yıkılır.
  5. WomaNizer

Oyunun Armağan Yavuz'un vaatlerini bile karşılamamış oluşu.

Warband ile oynarken kendimi Kalradia diyarında olduğumu hissederdim. Bannerlord'da ise sadece kılıç savurup savaşıyorum. RPG hiç yok. Yüzeysel bir oyun yaptılar.
  6. WomaNizer

Warband bir çok konuda Bannerlord'dan daha iyi

Savaş aralarında (Savaşa ara verilsin bi zahmet) oyuncunun ve npc'nin asker toplayıp kendini toparlayacağı bi vakit yaratılmalı.
    Bannerlordda turnuva ziyafetle birlikte verilen bir şey olmaktan çıkmış düzenli bir etkinlik haline geldiğini gördüm. Bence bu yanlış bir karar olmuş. Bu saatten sonra da bunun değişeceğini çok sanmıyorum. Sağlam bir diplomasi mod ile oyun adam edilebilir. Bannerlord'da warband gibi modsuz oynanmayacak bir oyun oldu. (Koskoca lord/kral olmuşsuz hale köylerden asker topluyoruz. Yok mu bizim bir emir erimiz? (Warband diplomasi mod ile bu oluyordu işte)
  7. WomaNizer

All the information I brought back from Gamescom (Banners, bug fixes, futur of the game, UI changes, new crafting parts in forge, consoles, etc)

Interesting, and thank you.
    Not enough there to even begin to change the mids of us who have been asking for a more fleshed out game.
    But for those that are currently satisfied with the game, this shows at least that the release version will be a bit more polished.

In the end, the only real winners of these past 2 years are console players. I hope they are happy.
    I'm very happy but there will be no mod
  8. WomaNizer

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

İyi hoş fakat sıkıcı geldi bana. Okçuluk turnuvası veya at yarışının bir heyecanı yok. Kargı olayını beğendim. Geliştirilmesi gerekiyor.
  9. WomaNizer

Yöneten kodlayan arkadaşlar eğer burayı okuyorsa oyun konsola gelirken direkt Klavye & Mouse desteği ile gelmeli. Herkese açık olmalı bu özellik. Zira oyunda özellikle savaş esnasında onlarca kontrol var ve ben konsol sahibi birisi olarak bunca şeyi nasıl seçeceğimi hayal dahi edemiyorum :d
    Kesinlikle... Warband'ı ps4 de arada oynamaya çabalıyorum. Gerçekten işkence... Klavye & Mouse desteği olmaz ise oynanacak bir tarafı olmaz.
  10. WomaNizer

Sağ begler, Sol begler, buyurun ekmek tuzunuzu gelin izleyelim.

Tam sürüm çıksın da ps4'e de gelsin oyun.
    Edit: Tam sürüm pc, xbox, ps'ye gelecek. Bi yandan oyunu xbox ve ps'ye portlamayla uğraşıyorlardır. Onları da hazır edince tam sürüm çıkacaktır.
    Söylediğim gibi. Zamanlarının çoğunu oyunu konsola portlamaya ayırıyorlar. Tam sürüm ps5/4/4pro, Xbox ve Pc platformuna aynı anda çıkacak. Ayrı ayrı çıkarırlarsa ps ve xbox tarafında oyun unutulur ve satmaz.
  11. WomaNizer

Tam sürüm çıksın da ps4'e de gelsin oyun.
    Edit: Tam sürüm pc, xbox, ps'ye gelecek. Bi yandan oyunu xbox ve ps'ye portlamayla uğraşıyorlardır. Onları da hazır edince tam sürüm çıkacaktır.
  12. WomaNizer

Fena video değil. Böyle bir video zaten yapılmalıydı. Keşke daha özenilip gaza getirici bir video olsaydı.
    Geçmişi karıştırdım kimse paylaşmamış veya ben görmedim.

13. WomaNizer

1.5.10 testleri uzun sürmüş bir sürüm Mexxico’nun dediğine göre. Yani bir tık eski bir sürüm oluyor. Halihazırda yapılmış değişiklikler ve önümüzdeki 1-2 ay içinde yapılabilecek olanları düşününce, güzel şeyler olur belki kim bilir?
    Bir Calradia atasözü "Bannerlord beta sürecinde hiçbir yenilik sorunsuz olmaz."
  14. WomaNizer

Kuşatma ve savaş konusunda eskiden bir muhabbet dönmüştü, askerler sürü mantığı ile değil de birer birey şeklinde hareket ederse bu işlemciye fazlasıyla yük bindireceği için eklenmesi gerçekleşemiyormuş, bunun için süper bilgisayar sahibi mi olmamız gerek yani ?
    Askerlerin sürü mantığıyla hareket etmesi gerek zaten. Başı boş danalar gibi kendi başlarına dolaşması kadar saçma bir şey olur mu? Her birliğin bir komutanı vardır ve bir arada olurlar, tek vücut gibi hareket etmelidir.
  15. WomaNizer

EU 5 ile Bannerlord imkansız aşktır. Onunla yapılması için TW'nin satış üzerinden kar vermesi gerek. Kendi motorları varken niye kar payı ile EU 5 ile yapsınlar aptal mı adamlar. Ayrıca yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı
  16. WomaNizer

Barış yapmak icin para veriyorum fakat olmuyor

Saçma yapay zeka. Warband bundan kat be kat iyiydi. Geliştireleceği yerde saçma sapan bir yapay zeka yapılmış. EA süresince bannerlord oynamak pişmanlıktır. Tam sürümde ne olacağı da şüpheli.

Not: Patch Notes e.9.5.8 , Kaplama hataları düzeltildi. :party:
  17. WomaNizer

Tüm ekranı aşırı fazla haydut sorunu

En nefret ettiğim şey. Seviye yerine uyguladığınız politikalara göre haydut sayısı belirlenmesi lazım. 70-80 haydut ordusu görmek yoruyor. Bannerlord da bunu bile değiştirmemişler
  18. WomaNizer

Bannerlord Online için yorumunuz nedir?

Eğer doğru değerlendirebilirlerse çok büyük potansiyel barındırıyor. Ben Bannerlord'un yerinde olsam bu modlamacı ekibi ayrı bir dalda işe alır ve bir yandan M&B Online'ı geliştirmelerini sağlardım. Tamam belki bu büyük bir adım olurdu, en azından korsan oyuncuların sunucuya bağlanmalarını engellemek gibi konularda yapılacak işbirlikleri ile Taleworlds buradan gerçekten fayda sağlayabilir.

Ancak Taleworlds doğrudan bu modu official hale getirip kendi kontrolleri üzerinden geliştirilmesini sağlarlarsa çok daha temeli düzgün bir iş çıkabilir. Yapılabilecek şeylerin sayısı sınırsız. Bakalım önümüzdeki günler neler getirecek. Bu modu %99 oynamam ama Bannerlord'un bu şekilde modlanabiliyor olduğunu görmek beni şaşırtıyor ve ilgimi acaip derecede çekiyor.
    Taleworlds modcuların işine karışmasın. Oyunu berbat ettikleri gibi güzelim modu daha da berbat ederler. Hiç karışmasınlar böyle iyi :mrgreen:
  19. WomaNizer

Artık ordu toplayıp yetiştirmek istemiyorum!!

Calradia'nın hükümdarı olsan ne fayda... Köy köy sürünüyorsun. İşçi kral
Back
Top Bottom