Search results for query: *

• Users: kaan46
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. kaan46

Bannerlord için Ram Yükseltmek ve sonuçları.

Merhabalar sevgili forum okuyucuları. Uzun zamandır düşündüğün ram güncellemesi yaptım bugün 8 gb ddr3 1600 mhz olan ramimi 16 gb yaptım. Ve umduğum sonucu aldım. 0 drop nerdeyse şuan medium grafiklerde birkaç efekt kapalı sadece. 80-90 fps sabit. Oyun 12-13 gb civarı ram kullanıyor genel...
  2. kaan46

binicilik

arkadaşlar son zamanlarda aşırı derece binicilik yapma isteğim var istanbulda oturuyorum birkaç yeri aradım ama çok uçuk fiyatlar verdiler. bu işi en uygun fiyatla nerde yapılabilir? cevaplarınızı bekliyorum.
  3. kaan46

leydi nadha

arkadaşlar benim leydi nadhayla ilişkim 25 kergit hanlığı derebeyiyim  1 kalem bir de 1 köyüm  var. namım 625 onurum 7 idare hakkımda 27 babası (urumuda noyan) onlada ilişkim 12 kızıyla görüşmeye izin aldım ama buna rağmen leydi nadhaya birlikte bir geleceğimiz olabilirmi diyince bana '...
  4. kaan46

kara gürz görevi (sorun)

arkadaşlar kara gürz görevini yapıyordum ve adam bana taht taliplerinden birinin bul dedi lehistan'ınkini adını unuttum o adam bir anda kayboluyor sürekli yeniden başlıyorum hepsinde aynı hata  :evil:
  5. kaan46

albay andrew kiminic yok yardım :(

arkadaşlar ben bugün lehistan senaryosunu oynuyordum 3 albayı kendimize destkelemisi için olan görevlerde 2 tane albayı bulup görevlerini yaptım fakat albay andrew kiminic  soruyorum bir lorda bilmiyorum diyor raporlarda 33 gün öne başka biri tarafından esir alınmış gözüküyor ama bütün kale ve...
Back
Top Bottom