Search results for query: *

• Users: Ogibalboa
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Ogibalboa

Ogibalboa Yasaları

Sizlere Ogibalboa yasalarını bildiriyorum. 1- Adam, hedef koyar. Yaptığı hiçbir şey boşa ve gereksiz değildir. 2- Adam, hayal kurar. Hayalleri ulu orta paylaşılmayacak kadar değerlidir. 3- Adam, kimseyi yargılamaz. Onun mahkemesi kendi içindedir. 4- Adam, yardıma her zaman cevap verir...
  2. Ogibalboa

Crime Time ~ Heisenberg'in İntikamı

SAY MY NAME Merhaba ! Yepyeni bir Crime Time macerasına hazır mısınız ? Önceki Oyun Yeni oyun neyin nesi ? Not : Bu oyun için kalabalık bir kitle olmadan başlatmayı düşünmüyorum. Az kişiyle oynanış iyi olmuyor.
  3. Ogibalboa

Yazmakta olduğum kitap hakkında düşünceleriniz.

Başka bir evren bambaşka maceralar. Kitaptan parçalar ( geliştirilmekte) Bu yazılar örnek teşkil etmektedir. Kitapta sunulacak hali düzenlenecektir. Yapılan Anketler
  4. Ogibalboa

Eskiden ........

5 + ? yıldır bu forumdayım ( kayıttan öncede buralardaydım). Herkes bilir ki forum artık eski tadında değil. Hadi o zaman yeni üyelerimize nasıldık anlatalım  :wink: Eskiden, tabi argonun yasak olduğu zamanlar  :lol: a4+courage+goker üçlüsü konuya bir girdimi ya o konu kilitlenir ya da konuyu...
  5. Ogibalboa

Crime Time ~ Olite'deki Cinayet ~Oyuna Dahil olabilirsiniz!

Tabi bu sebeple bir oyun kuralı şudur: Herkes her gün bir mekanda bulunmalı (bulunduğu mekanı belirterek) en az 1 ileti atmak zorundadır. Eğer ileti atmazsa gün bitişinden 12 saat sonra bir senaryo ile oyundan çıkarılır(şehri terk etmesi gibi). Konusu Hırsızlar bir suç işlemiştir. Şehre alarm...
  6. Ogibalboa

Mekatronik Platformu ~ Mekatronik ve İnovasyon Günleri

Merhaba Taleworlds ailesi! Mekanik Elektronik Bilgisayar Otomasyon ya da aklına ne gelirse konuşabileceğin bir platform! Platforma üye olmak için aşağıyı doldurman yeterli ; Platformdaki Nick: İlgilendiği Alanlar: Ek Bilgiler : Mekatronik platformunda tüm mühendisleri ve teknolojiye merak...
  7. Ogibalboa

Taleworlds Süper Ligi~~Kayıtlar Başlamıştır!

TALEWORLDS SÜPER LİGİ Lig İşleyişi SİSTEMLER Stamina Sistemi Joker Hamle Sistemi Maç sabahı maç saatinden 10 dakika öncesine kadar takım kaptanları Ö.M den hangi oyuncunun hangi hamleyi yaptığını söyler.Maç Canlı olarak anlatılır ve sonuç belirlenir. Takımlar 4 As oyuncu ve yedeklerden...
  8. Ogibalboa

YGO PRO/ Online Duelling Network !

YU-GI-OH!! Merhabalar. Yu-Gi-Oh! Oyunları bana göre hep bir eksik kalmıştır bu zamana kadar. Çünkü genellikle 1 rakibe karşı defalarca oynarsınız. Daha önce Duelling Network adı altında bir Duello...
  9. Ogibalboa

Kelime ve okunuşları !

Buralar bi hareketsiz gibi bende az önce bi yerimin uyarısıyla aklıma gelen bir fikri yazıyorum. Üstteki : Kelimeyi Yazar ( Örneğin ; Chygrynskiy) Alttaki : Kelimeyi okumaya çalışır ve ilk okuduğunu yazmak zorundadır. ( Cevap : Cigrinsikiy) KURALLAR :arrow: Seçeceğiniz kelimenin dili önemli...
  10. Ogibalboa

Balkanların Fethi Hakkında.

Geri Dönüş Merhaba ben Cengiz Han. Banlanmamdan önce üzerinde çalıştığım mod hakkında şuan için fazla konuşmak istemiyorum ancak ben banlandıktan sonra hakkımda ve üzerinde uğraştığım şeyler hakkında yapılan asılsız iddialar ve karalamalar...
  11. Ogibalboa

MTA-Avery Gaming Server !!

Merhaba Arkadaşlar, Ben ve Kuzenim MTA ( GTA San Andreas Online) oyununa başladık ve bir server kurduk. Bu serveri Tanıtmadan önce Merak edenler ve oynamak isteyenler için linkleri vereyim : Önce GTA San Andreas indir ...
  12. Ogibalboa

Direksiyon seti Problemi

Arkadaş Ben 1-2 yıl önce Bross marka hem playstation hemde Pc uyumlu direksiyon seti aldım oynadım bir ara ama sonra hevesim kaçtı kaldırmıştır . Bu gün karşıma çıktı bide oynayasım geldi kurdum Bus Driveri inidip oynayayım dedim ancak , Direksiyonun dönme açısı bozulmuş yani hiç direksiyonu...
  13. Ogibalboa

Politik Yönetim düzeltmeleri .

Arkadaşlar Farkettiyseniz Mount Blade de her krallık Feodalitik rejimle Yani Derebeyilikle yönetiliyor. Bence Bazı krallıklara uygun değil . Uygun olmasınıda geçelim farklı yönetim şekilleri insana seçim hakkı farklı maceralarda verebilir. Öncelikle : :arrow: Bilirsiniz ki yönetim şekilleri...
  14. Ogibalboa

Telefon önerisi

Arkadaşlar bir arkadaşım bana söyledi bende size danışayım dedim fiyat olarak 2000 TL civarında sağlam bir telefon önerirmisiniz ? Onun düşündüğü Galaxy Note 2. (Sağlam derken iyi özellikli manasında  :mrgreen: )
  15. Ogibalboa

İlginç Bug ve birkaç Hata.

Warbandda Bir modda savaş yapıcaktım 500e 250 li lik bir savaştı tam Basede Doğduk o anda bütün askerler yok oldu benimde zırh hariç bütün silahlarım ve arkamda 5 tane yoldaşım kaldı . Biraz bekledim öyle kaldılar hiç bir şey olmadı taba basıp savaştan çıktım 250 askerin 200 ü ölü 50 si yaralı...
  16. Ogibalboa

Stronghold Crusader ~~ The Legend is Reborn ~~

Stronghold Crusader i Duymayan yoktur herhalde . Bende burda duymayanın olmadığını varsayarak oyunu kısaca anlatıp rehbere direk atlıyorum .                                                                       Video : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YOgD61Tjx1M Sistem...
  17. Ogibalboa

Üstekini Nasıl Bilirdiniz ?

Üsteki üyenin kişiliğini oylamadan farklı , Üstteki üyeyi ilk gördüğümde .... gibi ama tanıyınca ..... oldu gibisinden oynanacak. ancak ileride farklı tarzlara geçilebilir . Neyse uzatmadan başlayalım benden .  :) Bu arada tanımadan yorum atmassanız iyi olur .
  18. Ogibalboa

Sorun ! ! !

Yahu ben şuan nativenin grafiklerini Yükselttim sonra savaş alanlarını gerçekçileştirdim , Kısacası oyuna grafik ekledim. Oynuyodum oyun baya yavaşlamaya başladı , 50-50 savaş yapsam durmadan takılıyor. Daha sonra bazen bir savaşa giriyorum Bir anda Her yer kapkara bitek ortada adamlar...
  19. Ogibalboa

Ekran Sürücüsü Yanıt Verdi Ve bu durumdan kurtuldu .

Arkadaşlar Benim bilgisayara format attım . Sonra yenden kullanmaya başladım . Bir kaç oyun yükledim. Ancak Oyunun ortasında 5-10 dakikada bir biranda ekran kararıyor ve tekrar açılıyor (Bu olay 2-3 sn de gerçekleşiyor) ve altta Konu başlığındaki hata gözüküyor ama oyun devam ediyor. bu 3-4 kez...
  20. Ogibalboa

Taleworlds Kıraathanesi [Çay 50 krs]

Evet Arkadaşlar Şöyle Her türlü Konuyu Konuşabileceğimiz Dertleşebileceğimiz Tanışabileceğimiz Şakalaşabileciğim Yani Harbi bir Kıraathane Havası Katacak bir konu Açmak istedim . Burada Her türlü konu konuşulabilir Bi isim atıp öyle konusursak (Tabi bir kere söylemeniz yeter her defasında...
Back
Top Bottom