Search results for query: *

• Users: problem?
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. problem?

Yumrukla Jousting Modu İsterük!

Ben ve kendim gibi düşük zeka gerektiren eğlencelere sahip dostlarım için oldukça eğlenceli bir oyun modu keşfettik. Lütfen sayın taleworlds ekibi bu modu bir şekilde ana oyuna da ekleyin. Oyun modu şuradan izlenilebilir:
  2. problem?

THE ROYAL VOLUNTEER REGIMENT (RVR)

THE ROYAL VOLUNTEER REGIMENT                                                             A Bit Of History Of Our Regiment The Royal Volunteer...
  3. problem?

Is sharia better than democracy

Hı guys i made a animation for fun about sharia
  4. problem?

Türk yapımı animasyon

Esenlikler arkadaşlar blender 3d ile kısa,anlamsız ve yüksek çözünürlükte(1920x1080) animasyon yaptım. .. Bu arada Türk yapımı animasyon dedim çünkü ben animasyon yaptım dediğimde insanlarda sen kimsin ki tepkisi oluşuyor hiç değilse bu şekilde dikkat çekebilirim diye düşündüm.
  5. problem?

Türk yapımı animasyon

konu kilit.
  6. problem?

Shadow Online

Merhaba arkadaşlar shadow online adında bir oyun yapımına başladık daha doğrusu baya ilerledik fakat aninmasyonlarda bize yardımcı olcak birisi lazım oyun kodlarının bir çoğu yapıldı.Maplar vesaire yapıldı mob ve bossların %70 i yapıldı. biz bu oyunu yapabildiğimiz en kısa sürede bitirmek...
  7. problem?

yardım eder misiniz?

Yardım edin beyler eski modemim bozulduğundan dolayı 2-3 gün önce inca ım310nx modem aldım fakat port açamadım internetten baktım fakat bulamadım portacmasitesi.com u da önermeyin ordada bu model yok bilen birisi yardım
  8. problem?

Sizce modellemelerim nasıl?

konu kilit
Back
Top Bottom