Search results for query: *

• Users: rome1234
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. rome1234

Steamımı açamıyorum.

Beyler PC'ye format attım, steamı yükledim yeni bir bilgisayardan giriyorsunuz dedi, hotmail hesabınıza giden kodu buraya girin dedi.Hotmailime girdim yarım saattir hiç kod gelmedi, bilgisayarı yeniden açtım kaç kere yeni kod yolladım ama yok, hotmaile kod gelmiyor ne yapacağım.
  2. rome1234

Empire Total War hata

Böyle bir hata alıyorum hep, oyuna giriyorum yazı ekranında iken atıyor ve böyle hata veriyor.
  3. rome1234

RealLifeCam

http://reallifecam.com/
  4. rome1234

Ager of Empires 3 Warchiefs

Çözüldü.
  5. rome1234

Mount & Blade 3 çıkıcakmı ? Ve nasıl isterdiniz.

Evet yenisi çıksa nasıl, konusunu ney isterdiniz. Ben Rome tarihini alsın isterdim, şahsen.
  6. rome1234

M&B Napoleonic Wars Devletler Oyunu

1- Her oyuncu bir önceki oyuncunun mesajındaki devletler kısmını kopyalacak ve aynen kendi mesajına yapıştıracak ama kazanmasını istediği ülkenin puanını +1 arttıracak ve yeşil renk ile belirtecek, kaybetmesini istediği ülkenin puanını da -1 azaltacak ve onu da kırmızı renkle işaretleyecek. 2-...
  7. rome1234

M&B With Fire & Sword Devletler Oyunu

Warband için var,F&S içinde açayım dedim. 1- Her oyuncu bir önceki oyuncunun mesajındaki devletler kısmını kopyalacak ve aynen kendi mesajına yapıştıracak ama kazanmasını istediği ülkenin puanını +1 arttıracak ve yeşil renk ile belirtecek, kaybetmesini istediği ülkenin puanını da -1 azaltacak...
  8. rome1234

Mount & Blade Devletler Oyunu

1- Her oyuncu bir önceki oyuncunun mesajındaki devletler kısmını kopyalacak ve aynen kendi mesajına yapıştıracak ama kazanmasını istediği ülkenin puanını +1 arttıracak ve yeşil renk ile belirtecek, kaybetmesini istediği ülkenin puanını da -1 azaltacak ve onu da kırmızı renkle işaretleyecek. 2-...
  9. rome1234

Mount & Blade Warband Mod varmı?

Warband için rome zamanı sparta gibi öyle bir mod varmı, ben aradım bulamadım.
  10. rome1234

Sistemim hangi oyunu kaldırır?

Merhabalar Yeni kasa alacağım.Daha markalarını sormadım ama aklımda şu var. Hangi oyunları kaldırır.Yüksek grafiklerde donarmı.Ekranım tüplü birşey olurmu. RAM = 4GB EKRAN KARTI = 2GB 2 ÇEKİRDEK
  11. rome1234

Mount & Blade v1.143 donuyor/takılıyor.

Selam Mount & Blade Warband 1.143 versiyon kullanıyorum.Asker terfi ederken mesela kergit atlı okçusu terfi et. tıklıyorum basılı kalıyor yani ses var görüntü öyle kalıyor.çözümüde ALT + F4 yapıyorum. =) =)
Back
Top Bottom