Search results for query: *

1. Windows 10

Arkadaşlar Windows 7 de açılan oyun 10 da açılmıyor çalışmayı durdurdu hatası alıyorum uyumlulukla çalıştır bu forumdaki herşeyi denedim olmuyor  oyunu defalarca kurdum yok not: oyun orjinal
  2. NPClerin Lord olunca kullandıkları asker ırkını değiştirme?

Arkadaşlar başlıkta olduğu gibi mesela Aleyen Veagir askerleri kullanıyor onu nasıl Sarranid askeri kullanmasını sağlarım hangi dosyadan oluyor bilen varmı.
  3. Don't Satrve

Selam arkadaşlar. Yaz boyunda oyun aradım sıkıntıdan warband oynamaya devam ediyordum derken Don't Starve ile tanıştım beni acayip sardı ıssız bir adada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Eğer oyun arıyanlar varsa bilmeyenler için Dont Starveyi tavsiye ederim. İlk 3 oyunumda 6 günde öldüm diğer iki...
  4. Steam orjinal oyun aktifleştirme?

Arkadaşlar ben mtw:2 orjinal oyun cd1 kaybettim oyun pc dede yok steamda aktifleştirme kodunu gidiroyrum kabul etmiyor hatalı diyor neden acaba daha önce cd 1 varken oynuyordum.
  5. Yalen Şehri Kuşatma sizce bug mu?

Arkadaşlar Yalen şehrini kuşattım düşmanın okçuları bitti sadece piyadeleri kaldı onlarda böyle bekliyorlar ben içeri girdim bana bakıyorlar. Acaba bu bir bug mu yoksa piyadeler okçulardan korunmak için mi geri çekilmişler.
  6. Moskova çarlığına?

Arkadaşlar kara gürz görevini bitirdim İvan Brabash bana bu görevi verdi. Moskova çarlığına. Bende rusların şehrini kuşattım mareşal olarak ama Kazak atmanlığı ile savaşa girmedi olarak gösteriyor sadece benim ruslarla ilişkim - lerde neden böyle oldu. Yoksa görev çok kolay olacak.
  7. Kayıp Vermeden Savaş Kazanma Taktiği

Arkadaşlar belki bu taktiği çoğunuz biliyorsunuzdur ama ben bilmeyenler için yazayım. Oyun zorluğu %149 olsun rakip 300-400 kişi olsun bizde 100 tane rodok keskin nişancısı yada diğer devletlerin okçuları da olur fark etmez. Rakip devletin köyünü yağma yapıyoruz sonra adamlar vay köyümüzü...
  8. Sadece Kergitler - Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

Arkadaşlar Cengiz Han isimli karakter açtım. %149 zorlukta oynuyorum, hile yok. Amacım sadece Kergit askerleri kullanmak sadece kergit lordlarını yanıma alacağım krallık kurduğumda yoldaşlardan ise Baheustur toprak vereceğim. Oyunda Görüntüler: Karakterim: Yoldaşlarım: Lezalit, savaş komutanım...
  9. Eski Versiyonları Nasıl Yüklerim.

Arkadaşlar ben steamın yükledi en son 1.54 versiyonunu oynuyordum sp olarak hiç beğenmedim oyunda bir yıl geçmeden bütün krallar ordu bile toplayamaz duruma geldi bunun sebebide bu uptadede lordlar kalradya diyarını terk etmiyor aynı krallığa defalarca geçiyorlar. Oyun orjinal olduğu için eski...
  10. 1.54 ve Sorunlar?

Arkadaşlar ben 15 aydır askerdeydim geldim çok şükür bitti. Warband oynayayım dedim girdim haliyle 15 ayda yeni updateler gelmiş. Şimdi bakıyorum çeviriler bozulmuş, Lordlar sürekli taraf  değiştiriyor ve kalradyayı terk etmiyorlar. Rodok krallığında 30 tane lord varken Sarranid sultanlığında 10...
  11. Özel Görev!!!

Herkese selam. Benim bir sorum var. Şimdi ben oyunun başında İsveç krallığından özel görev aldım fransızı bul diye onu yaptım. Kazak atmanlığından özel görev istiyorum kara gürz için vermiyor görevi namım 170 acaba neden?
  12. Yeni oyun ?

Selam arkadaşlar, ben askerde olduğumdan çok iyi takip edemiyorum warbandın yeni  oyunları çıkmayacakmı? en son napolyon savaşları çıktı ama oda sadece mp içindi  ateş ve kılıç tarzı sp olarakta oynan bir oyun bekliyorum.
  13. Bir kaç sorum var.

Ben askerde olduğum için çok fazla araştırma yapamıyorum o yüzden buraya konu açıyorum. 1- Napolyon savaşları ek paket olup  oyunu aldığımızda oynayabilmek için warbanddında kurulu olması gerekiyormu. 2-Oyunda seneryo varmı yoksa sadece mp içinmi yapılmış.
  14. Köylerden gönüllü toplama

Selam arkadaşlar. Warbandda köylerden asker toplayıp  ırklarına göre talimden sonra  gelişiyorlardı  ateş ve kılıçtada bu varmı  leh köyünden bir gönüllü alıp onu  hussar yapabiliyormuyuz mesela. Veya rus köyünden bir  gönüllü alıp rus askerlerinden herhangi bir askere zamanla geçiş...
Back
Top Bottom