Search results for query: *

1. FSM.SupernaturaL

Askerlik tecili

teşekkürler
  2. FSM.SupernaturaL

Askerlik tecili

Arkadaşlar merhaba askerliğimi uzaktan öğretim kamu yönetimi üzerinden tecil ettirdim bir kaç yıl önce, 29 yaşıma kadar askerliğim tecil edildi ve geçen sene hukuk fakültesini kazandım okumaya devam ediyorum her iki bölümü. Seneye hukuk fakültesi bitecek askerliğimi tecil ettirdiğim kamu...
  3. FSM.SupernaturaL

Bilgisayar Kasası Toplama ve Laptop Seçme Merkezi

Daha önce teknobiyotikten alışveriş yapan var mı bu makinayı almayı planlıyotum
    https://www.teknobiyotik.com//akilli-pc-sihirbazi.html?kayitid=44224
    kafanıza yatmayan parça vs söyler misiniz teşekkürler.
  4. FSM.SupernaturaL

Europa Universalis

Merhaba Eu4 oyununu satın aldım ancak oyunda play tuşuna bastıktan sonra Steam is not running hatası alıyorum ve multi giremiyorum bunu nasıl düzeltebilirim teşekkür ederim
  5. FSM.SupernaturaL

Eren Seçgin said:
    Tam 3000 Tl mi ? Yoksa biraz daha esneme yapılabilir mi ? ( 200-300 Tl gibi )
    :grin: 3 bin tl yi geçmezse çok sevinirim max 3100 3200
  6. FSM.SupernaturaL

Merhaba arkadaşlar 3 bin tl bütçem var aşağıdaki gibi bir sistem topladım üzerinde amd rx 470 koymayı düşünüyorum sizce nasıl bir sistem acaba bana 3 bin tllik bir sistem toplayabilir misiniz bundan daha iyi teşekkürler :grin:
    Mkaqg1.jpg
  7. FSM.SupernaturaL

Siyaset

http://t24.com.tr/haber/davutoglu-pkk-2013-mayisina-donerse-her-sey-yeniden-konusulabilir,334643
    Onca şehit olmamış gibi pişkin pişkin konuşması beni öldürdü bu gün.Birde açıklamasında demez mi 2 polis vurulmasaydı çatışmalar başlamazdı yani o bombalara göz yumdular yumacaklarmış.Çok moralsizim çok.Hayatımda ilk defa 19 20 yaşında biri olarak aileme Akp iktidarda olduğu müddetçe askere gitmeyeceği mi söyledim devletimden o derece soğudum.Çok üzülüyorum ülkem için çok...
  8. FSM.SupernaturaL

Siyaset

Bu günkü Davutoğlu'nun açıklamasını gördünüz mü? Beynime kan sıçradı sabahtan beri sarhoş gibiyim baş ağrısından.
  9. FSM.SupernaturaL

Politik İdeolojiniz Nedir? Öğrenin! MkII

Sanırım evet Atatürk milliyetçili oluyor.
  10. FSM.SupernaturaL

Benim aslında anladığım kadarı ile düşündüğüm sol milliyetçilik etnik milliyetçiliğe dayanmadan o bölgedeki tüm halkı kapsayan ve geçmişteki ortak bağları ile birleştirilmiş bir milliyetçilik.Anladığım kadarı ile Tito'nun yapmaya çalıştıklarını okuyunca gayet bana sıcak ve oldukça kabul edilebilir geldi.
  11. FSM.SupernaturaL

Minik bir hort olucak ama sol milliyetçilik hakkında görüşleriniz neler ?
  12. FSM.SupernaturaL

Crusader Kings II

Erak said:
    FSM.SupernaturaL said:
    Arkadaşlar konuyu hortlattım gibi azcık ama sorum şu.Ben bu eyalet oluşturmada üstte çıkan simgeyi yanlışlıkla kapadım.Nasıl geri getirebilirim onu ?
    Fotoğrafta gösterebilir misin?

Bu ortadaki kalkan gibi olan
    gAbonb.png
  13. FSM.SupernaturaL

Crusader Kings II

Arkadaşlar konuyu hortlattım gibi azcık ama sorum şu.Ben bu eyalet oluşturmada üstte çıkan simgeyi yanlışlıkla kapadım.Nasıl geri getirebilirim onu ?
  14. FSM.SupernaturaL

Siyasi Tartışma

İş işten geçtikten sonra neye yarar ? Onca sömürüden sonra iş bitince mi başlanır her şey ? 20 iş adamı sence yeterlimi ?

Yoksa Akp hükümetinin elinde bulunan adalet nasıl bugün özerklik ilan eden nusaybin belediye eşbaşkanını içerden çıkardıysa bu 20 kişiyide çıkaracak mı ?  :lol:
  15. FSM.SupernaturaL

Siyasi Tartışma

Davutoğlunun bu günkü açıklamasından minik bir kesit ;
    Hdpli kalkınma bakanı hakkında yorumda bulunuyor

Kalkınma Bakanı, sivil toplum hareketi içinde gelen değerli bir vekil. Bakalım barajlara yapılan saldırıları, kalkınma için yapılan o büyük projeler konusunda HDP nasıl bir tutum takınacak? Kendilerinden çıkan bir bakanın kalkınma projelerine verilen desteğin yanında mı duracak, yoksa bütün bu barajları, askeri baraj diyen Demirtaş ve benzerlerinin zihniyeti ile mi hareket edecekler? Biz 12-13 yıl içinde Türkiye'nin her yerine kalkınma hamleleri yaptık. Onlar ise TIR'ları yaktılar, şantiyeleri bastılar, barajları yıkmaya kalktılar. Oraya yatırımla gelen işadamlarını korkutup kaçırdılar. Orada yatırım yapan işadamlarına haraç alıp onları oradan sürmeye kalktılar. Şimdi kalkınma projeleri, ve kalkınma ile ilgili hedefler onların bir arkadaşında.

Keşke muz cumhuriyetinde yaşamasaydık.Keşke o kişiler hakkında adım atsalardı neyse muz yemeye devam  :lol:
  16. FSM.SupernaturaL

Yaklaşan Büyük İstanbul Depremi

Ben İstanbul Gaziosmanpaşadayım 1999 depremindede şimdide.Biz evdekilerle ailecek uykuda yakalandık depreme.Deprem bitene kadar uyumuşuz  :grin: Deprem bitmiş sabah 7 8 gibi babam balkona çıkmış millet  inin demişler öyle haberimiz olmuş depremden :grin:
  17. FSM.SupernaturaL

Yaklaşan Büyük İstanbul Depremi

Bu organları alıp atma mevzusu gerçekten yaşanmış mı ?
  18. FSM.SupernaturaL

Siyasi Tartışma

Şemdinlide 2 şehidimiz daha var    :sad:
  19. FSM.SupernaturaL

Siyasi Tartışma

Demek istiyorsun ki çözüm süreci esnasında Pkk askerlerimizi öldürdü sustuk kaçakçılık vs her türlü pisliği yaptı göz yumduk.Doğuda göz göre göre 80 bin silah taşıdı halk arasında teröre yönelik propaganda yaptı.Ydgh vb oluşumları oluşturdu izledik.Haraç aldı biliyoduk ama dokunmadık.Tek başına iktidarı kaybettik  olsun onlar bu şekilde uslu dursalardı gene susar göz yumardık ama azıttılar bizde iktidarı kaybetmişken belki gelecekte bizim olmadığımız bir hükümet olacağını ve bu hükümetin süreci devam ettirme isteği olma ihtimaline rağmen onları düşünmedik bu kadar azıtmışlarkende bitirelim demek istiyorsun sanırım.

Bence bu kadar onlara taviz vermişken bırakta baraj yapma bari.Çinden sonra Dünyada 2. olan bir ülkeyiz baraj konusunda.Sana görede iktidarı kaybetme ve çözümün bitme tarihide rastlantı o zaman.Peki

Edit=Kelime çıkardım.
  20. FSM.SupernaturaL

Siyasi Tartışma

Casti yapma lütfen.3 yıl boyunca ne kadar taviz verildide iktidar gidince ve geçici hükümetin başındayken çözümü bitirdiler.Bende çözüm sürecine karşı biriyim.Bu kadar kör olmayın lütfen
Back
Top Bottom