Search results for query: *

1. teocan94

Buyrun Kral Save Games

Oye said:
    b0rish said:
    Eğer Cheatengine kullanmayı bilmiyorsanız bir rehber hazırlayabilirim?

o kadar biliyosan pointerleride bulda trainer yapak
    Yardımcı Olursan Çok Sevinirim.
  2. teocan94

Tüneller Hakkında

Arch3r06 said:
    bende salak gibi tek tek şehirlere gidip şehir sokaklarında tünel aradım :grin:
    Tercih Meselesi Seçimine Saygı Duyuyorum.
  3. teocan94

Köyü Zengin Yapma ve Kral Olma

ScriptKiddie said:
    analdım yapalım bakalım, bide bu en iyi süvari hangisinde en iyi nişancı ve en iyi piyade hangi paralı asker bölümünde ? tatar mı leh mi yoksa diğer ikisinden hangisi
    Yeri Burası Değil ama Ben Ginede Kendi Görüşümü Söyleyim.
    Tatar Yayaları En İyi Nişancı ve Piyade Birlikleri
    Lehistanda En İyi Süvarilere Sahip Bence.
  4. teocan94

En güçlü askeri birim

Hüssarların Çok Abartılacak Bir Yanı Yok Beyler Zırhlarıda Okadar Güçlü Değil Hatırladığım KAdarıyla gövde :54 bacak: 13 dü  Ayrıca Zırhı Siz Kullanıyorsaız Savaşmak Tam Bİr Dert KAnatlardan Dolayı Görüş Açınız Çok Kısıtlanıyor ama yanımzdaki NPC lere yakışıyor :smile:
  5. teocan94

Beyler Şu Lordları Kendi Tarafıma Nasıl çekicem?

Aklıma Şu Geldi Ben Denemedim ama Lordları İkna Etmek İçin Bu Yöntemi Kulanıyorum ve Kesinliklede İşe Yarıyor. Bu Yolun İşe Yaraması İçin Önce Hileyi Açın > Harita Modundayken Klavyeden Ctlr+é Tuşuna Basın > Ardından Kendi Tarafınıza Çekmek İStediğiniz Lordla Konuşun Alttaki Seçeneklerde İngilizce Olan Bir Yazı Olmalı Hatırladığım Kadarıyla Cümlenin İçinde Suggest geçiyordu  > Ordan Altlarda Bana Güvenin Butonu var Ona Her Tıklayışınızda İlişkiniz +20 Olur.
  6. teocan94

Size EN Güçlü Krallık Anket

Lehistan aLır :grin:
  7. teocan94

Nam kasmak

Şahsen Ben Namımı Yükseltmek İçin Şu Yöntemi Kullanıyorum;
    Savaş Büyüklüğünü Düşürün Bunun için "Battle Size Changer" Kullanabilirsiniz  Bu sayede Savaşın Bölümleri Artacak. Her Bölümde 50 Asker Girerken 5 Kişi Girmeye Başlayacak Her Bölümde Namınız Artar.  :cool:

8. teocan94

yoldaşların aşkı

yavaşşşş :smile:
    bence alayenle rolf birbirine yakışır zenci ve beyaz aşkı :grin:
  9. teocan94

Oyundan Atma Sorunu...

Oyunum Orjinal Sadece Son 1.127 Sürümünü İndirdim ...
  10. teocan94

Warband Krallık ve Ziyafet Sorunu!

Silverlight said:
    başka biri veriyodur ziyafeti, gezgin şairlerden bi kontrol et senin krallığında ziyafet veren başka biri var mı?
    Busorun Bendede Var Ama silverlight Aynı Anda 3 Ziyafet Verildiğini Gördüm Ben Bence Diğer Ülkelerle Alakası Yok :smile:
  11. teocan94

Oyundan Atma Sorunu...

Savelere Kıyamıyorum İşte Sorun Orda Sürüm olarak 1.127 yi kullanıyorum..
  12. teocan94

Mount&Blade Warband Hileleri

Bende Bu Gün Rast Gele Bi Hile Buldum :smile: Eğer Önceden Bulunmuşsa Özür ama Hiç Görmedim
    ctrl + shift + alt + f4 e bastığımızda Düşman Askerlerinin Tüm Atlarını Öldürüyor...
  13. teocan94

Oyundan Atma Sorunu...

Selamlar Oyunumda Her Hangi Biriyle Konuşmak İçin Tıkladığımda Bazen Oyundan Atıyor ve Tüm Savelerim Gidiyor Ayrıca Kendi Lordlarım Bana Leydi Olarak Hitap Ediyor Bazen Şehir İsmi olarak Bazende Kırda Olmamıza Rağmen Mesela "Suno Şehri İçin Kadehlerimizi Kaldıralım "Diyorlar Oyunu Baştan...
  14. teocan94

Mount & Blade 1.011

1.000+ versiyonlardan 1011'a yükseltme paketi (11.52MB):

M&B v1.011 Yükseltme Paketi (FileFront)
    M&B v1.011 Yükseltme Paketi (RapidShare)
    M&B v1.011 Yükseltme Paketi (TaleWorlds)
    rapid ve taleworlds linkleri çalışmıyor. filefront linkide 11mb degil 1 mb bu işde bi terslik var xD
  15. teocan94

Kergitleri Yok Ettim!

bennde yok ettim ama aynı anda 4 krallıkla savaşıyordum ve üçünüde yok ettim(svadya,nord,kergit,rodokkrallıkları) sıra vaegir krallığında xD
  16. teocan94

M&B %100 Türkçe Yama (kullanıcı çalışması) ve (en) Klasörü.

hayır arkadaşım alakası yok ben size yardım etmek istedim gördüğünüz yerleri ekleyin demişsin bende ekledim yani polemiğe gerek yok
  17. teocan94

bi tane çevrilmemiş yer buldum ama...
  18. teocan94

Süper bir bug kuşatma aracıyla ilgili

bu bug bütün şehirlerde yok  kuşatma kulesinin kaleye düşen merdiven gibi olan kısmından ileriye doğru gidince bi an üstüne çıkmış gibi oluyor ama çok isabet alıyoruz eğer iyi bir zırhınız varsa hiç çekinmeden çıkın ve ok' la görüdüklerinizi indirin ama kule nin merdiveni düştüğünde ben hep 5 zarar alıyorum üstümdeki zırh  oyunu en iyisi
  19. teocan94

çook güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler bazı çevrilmemiş yerler var en kısa zamanda resimleri eklerim(diyalogların çok az bir bölümü)
  20. teocan94

M&B türkçe seslendirme

katılıyorum ama bi izin mi ne lazımmmış  cezafan da ban yemiş
    bu izin nerden alınıyo
Back
Top Bottom