Search results for query: *

• Users: 11x22
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Steam ile ilgili

Steam'in mağaza profil ve topluluk sayfaları siyah ekran veriyordu. Her şeyi denedim, düzelmeyince Steam'i baştan kurdum. Hala siyah ekran veriyordu ve oyunlarımı yeniden yüklemeye çalışınca da yüklemedi. İnternette ne kadar çözüm varsa denedim. Virüs programını kapatıp denedim, modemi...
  2. Monitör Sorunu

Arkadaşlar ben yeni pc aldım, montajı falan yaptım ama monitöre görüntü gelmiyor. Işık yanıp sönüyor sadece. Ne yapabilirim?
  3. Directx 9 Kullanamayanlar İçin

Arkadaşlar bildiğiniz gibi forumdaki bazı arkadaşlar Directx 9'da Mount&Blade Warband oynayamıyor. Diğer sorunları bilmem ama ağaçların ve bitkilerin mavi olma sorunu vardı. Onu çözmek için oyundan Seçenekler>Ekran Seçenekleri alttaki ortam gölgeleri önündeki tiki kaldırısanız artık ağaçlar mavi...
  4. Oyuna Ajan Eklenmeli

Oyuna ajanlar, suikastçiler, diplomatlar falan eklenmeli. Ajanlar şehre önceden sızabilir ve orayla ilgili bilgi verebilir. Hatta şehri almadan önce gönderince kuşatmada kapıları açabilirler yada gözcülerin diğerlerini uyarmasını engelleyebilirler. Suikastçiler lord ve krallara suikast...
  5. Warband Atasözleri

Arkadaşlar Warband için komik atasözleri uyduralım. Ben bir örnek vereyim bakalım sizlerde neler gelecek "Girme Tulga'ya, kovalar seni atlı okçular"
  6. Askerlere Moral

Total War oyunlarında general askerlerine konuşuyor.Onları cesaretlendirip morallerini yükseltiyor. Oyunda bunu bizde yapabilsek iyi olur.Tam yeniliyorken askerlerin moralini yükseltiriz, yeniden büyük bir hücuma kalkarlar.Bunu sadece biz değil başka lorlarda yapabilir. Bide kılıcımızı ileri...
  7. Savaş atları

Oyundaki atlar direk zırhlı olarak satın alınıyor ve zırhları hep aynı oluyor.Kendi atımıza kendimiz zırh seçip giydirebiliriz yada çıkartabiliriz.Köylerde olan savaşlarda zırhlı ata ihtiyaç olabilir ama meydanda atınız hızlı olmalı bence.Zırhını çıkarınca at hızlanabilir.
  8. Okla ilgili öneri

Yüzüklerin Efendisi filminde gördüm ama nerde gördüm kim yaptı hatırlamıyorum okçu bi arkadaş yanına gelen orku yayına ok koyup atmak yerine direk okunu kendi eliyle orka soktu.Böyle bişey olsa iyi olabilir, yakınımıza adam gelince okumuzla nişan alıp vuramıyoruz ama okumuzu ona mızrak gibi...
  9. Mount&Blade 2 İçin Büyük Öneriler

Mount&Blade serisinin bütün oyunlarını oynamışımdır.İncelemelerim sonucunda oyun oynamaya başladıktan sonra veya iyice ilerledikten sonra sıkıcı olmaya başlıyor.Bunun için Mount&Blade 2'den istediklerimi ve diğer konulardan olan bütün iyi önerileri büyük bir öneri listesi oluşturmak için...
  10. Command&Conquer Generals Zero Hour AÇILMIYOOR!

Öncelikle herkese selamunaleyküm.Arkadaşlar ben Command&Conquer Generals ile birlikte Zero Hour'da aldım.Generals çalışıyor fakat zero hourda başlarken açılan resim varya o açılıyor ve ekran kararıyor.Birden durduk yere masaüstüne geri atıyor .Sorun falanda vermiyor.Nasıl düzelticem deli oldum...
  11. İsyana isyan

Arkadaşlar ben şimdi Dustum Han'a bağlılık yemini ettim.Kergitlerin baya bir yerini aldık.Sonra onla konuştum ve bu isyanın biryere varamıyacağını söyledim.O da gruptan gitti, kalradyadan gitti.Kergit Asilerinin lideri oldum.Şimdi Kergitleri bitirirsem ben Kergit Hanlığının başına...
  12. Kalka Vurma(Shield Bash Kit) Sorun

Arkadaşlar bende PBOD 0.96 var.İçinde shield bash kit var.Ama ne zaman yapmaya çalışsam yanda kırmızı yazı geçiyor, hata veriyor.Sonra devam ediyor oyuna.Neden çalışmıyor anlamadım?Bi yardımcı olursanız sevinirim.
  13. Rodok Mızrakçıları

Yav arkadaşlar şu rodok mızrakçılarından bıktım.Tam kale kuşatırken kaleye varmışım, zaten bu arada yarısı ölüyor adamların, adama tam vurcam arkalardan bi mızrakçı bi vuruyor bana sarsılıyom.Sonra bi rodok çavuşu bana çakıyor ve yere yapışıyom. Bu mızrakçılar yüzünden hiç rodok kalesi...
  14. Zendar

Arkadaşlar bu Zendar nedir? Oyunun hızlı savaş bölümünde gördüm bi karakter oralıymış. Ben Warband'da haritadayken hiç böyle bir yer görmedim. Ama module_factions txt'de gözüküyor. Burayı nasıl aktif hale getiririm?
  15. mod çalışmıyor :(

Selam arkadaşlar.Ben Klabautermann modunu indirdim ama hiç deniz savaşı yapamıyorum, bunun nedeni nedir?
  16. mod arıyorum!?

Arkadaşlar native ve diplomasiden çok sıkıldım, şöyle tüfekli tabancalı ve özellikle TÜRKÇE bir mod varmı?
  17. kalede av varmı

arkadaşlar başka sitelerde mount blade warband ile konulara bakıyorken bişey dikkatimi çekti şehirlerde ziyafet olunca turnuvalar düzenleniyor, kalelerde de avlar oluyormuş ben hiç böyle bişey görmedim, bu doğrumu?
  18. renaissance mod

arkadaşlar renaissance modunu indirdim ama yarımyamalak türkçe var tam tr yaması varmı bu modun
  19. yardım kurtarmaya çalıştığım lordum bana saldırıyor

arkdaşlar sultan hakim esir düştü bi kalede onu kurtarmaya gidiyorum nöbetçiyi indiriyom içeri girip sultan hakimle konuşuyorum zindanın çıkışında adam bana saldırıyor bana düşman gözüküyor ortalığı araştırıyorum kale kapısında benim kopya var sadece sultan hakimde değil her lordda oluyor nasıl...
  20. en güçlü okçu hangisi

arkadaşlar bence kergit atlı okçusu adamlar bi vuruyo tam 12den diğer okçular gibide yarım yamalak gezmiyolar ortalarda kılıçları ve kalkanları güzel zırhlarıda güzel ama fazla işe yaramıyo
Back
Top Bottom