Search results for query: *

1. Mod Nasıl Birleştirilir?

İyi Günler. Native Mod Compilation daki özellikleri Prophesy Of Pendor Moduna eklemek istiyorum. Bunu Nasıl Yapabilirim. Diplomacy gibi modları ekliycem.
  2. [DOWNLOAD] Prophesy of Pendor [v3.9.5 IS NOW OUT!!!]

Dude Please Help Me! I want add Native Mod Comlication Full to Prophest of Pendor...

Please How To add Them.

------
  3. LSP Medieval 3D Art Medieval helmet pack(updated dec.28 2012)

How To Install Please Help Me...
  4. OSP 3D Art Civil War, Gladiator, Ancient Chinese, WWII US and Apache Items

Please Upload Other Sites to Gladiator And WWII US Equipment packs. 

Please.
  5. SP Native Better Banners Mod

how to install?
  6. [RoK] - Rise Of Khergits II Türkçe Konu

"CommonRes\costumes_a.brf" diye hata alıyorum. Lütfen Yardım Edin....
  7. SP Fantasy [WB] A Game of Thrones

Where is the download Link?
  8. Lord İdam Etmek? Krallık Yok Etmek?

Suan Rodokların ve Sarradin lerin her kalesi, şehri ve köyünü ele gecirdim. krallar dahil birçok lordu elimde. Fakat savaştığım Çoğu Lord (1 Kişi bile olsa) Esir alınmıyor. Hep Kaçtı Yazıyor :S
  9. Lord İdam Etmek? Krallık Yok Etmek?

Ben Mesela Rodok Krallığının Her Şehrini Ve Kralı Dahil Nerdeyse Tüm Lordlarını Esir Aldım. Lordlarını İdam Etmek Veya Krallıklarını Tamamen Yok Etmek İstiyorum. Modla veya Başka Yollarla Bir Yöntemi Varmı? (Not: Arama Yaptım Konu Çıkmadı)
  10. Derebeyini İşten Atmak?

Krallığıma Kabul Ettiğim Derebeylerinden Bazılarını Çıkarmak İstiyorum. Nasıl Yaparım?
  11. Çözümünü Bulamadım! Kırmızı Yazılar!!!

Yardımlarınız için teşekkürler. Yeni karakter acıcam galiba onur ve nam puanı için kullanıyordum zaten...
  12. Çözümünü Bulamadım! Kırmızı Yazılar!!!

Mod Yok. Son versiyon da oynuyorum.
  13. Çözümünü Bulamadım! Kırmızı Yazılar!!!

İyi günler. Chatmenü ile başlangıç yaptım. Daha sonra kapattım chat menüyü. Fakat hana veya baska bir yere gittiğimde (ara sırada olsa) sol tarafta kırmızı yazılar beliriyor . (At menu gibi birşeyler yazıyor) . Bu yazıların görünmemesini nasıl sağlarım? Yardım ederseniz sevinirim.
  14. Oyun Sıralaması

İyi Günler. Ben Şuan Warband'i Oynuyorum. Sizce Ondan Önceki Sürümleri Oynamam Gerekir mi?
  15. Hangi Krallık?Hangi Şekilde Başlayacağım?Ne Olacağım?

Veager Sırf Benim İçin Yapılmış Bir Krallık.

Back
Top Bottom