Search results for query: *

• Users: BozKurt80
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Acil Biri Şu Modu Söylesin Acill

http://www.youtube.com/watch?v=GFS90jPbwW4 Beyler Bu Videoyu İzleyin Acil Bana söyleyin Modun Adını Acill
  2. Kergit İçin Acil Taktik Önerin

Beyler Ben Sadece Kerkgitten Ordu Kurdum 27 Okcu 32 Kargıcım Var Nasıl Bi Taktik Uygulamalıyım?
  3. Tekrar Başlıcam Ne Yapmalıyım Ne Etmeliyim?

Beyler Eskiden Oynardım Tekrar Başlıcam Ne Yapmalıyım Ne Etmeliyim? Zorluk %147 Olucak Sorularım Başta Hangi Askerlerden Alıp Eğitiyim Önere Biliceğiniz Bir Taktik Varmı Detaylı Olsun Veya Videolu Olsun Evet Sorular Bu Cevaplayanlara Teşekürler
  4. +10 lordlu Başlangıcta Kral Olma Taktiği

arkadaşlar oyunda 12 tanemi ne kahraman var demi hepsini bulun guruba alın kale fethedin 1 lord yapın bida fethedın 1 lord yapın yanı kaç kahraman varsa okadar kale şehir köy fethedip onları lord yapın başlangıcta +10 lordlu kıral olursunuz diğer lordlar soysuzları lord yaptığınız için size...
  5. Taleworlds Yetkilileri Bence Dava Açın

...dan painkiller adlı oyunu indirecektim adamın imzasını gördüm tıkladım mb warbandın korsanı var orjinal gibi oynuyorsun adam resim bile koymus bukadarda olmaz taleworlds yetkilileri bu siteye dava açsanız tazminat almazmı oyun yapımcıları wolfteamfrm yede wolfteam hack wb paylastıgı için...
  6. Karekterime Tıklayınca Oyundan Atıyor

beyler warbanda daha biraz önce bu sorun olmaya basladı karektere tıklayınca hata vermeden oyundan atıyor silidm kurudm olmadı yeni karekter açtım o karekteri çıkıp tekrar girmek istediğimde o karektere gene oyundan atıyor yani savelere girmiyor steamdan dosyaları dogrula dedim gene olmadı napacam?
  7. Warband'da İstediğim Müziği Nasıl Çalarım

Arkadaşlar Ben Oyunda Heyecan Verecek Bi Mars Biliyorum Oyunun Heryerinde Bu Marsın Çalması İçin Napabilirim örn: Şehirde Savaşta Handa Wb?
  8. Taktiğim Nasıl

Beyler Ben Kergitim Şöyle Bir Taktikle 80 Kişilik Saf Kergit Ordumla Veagir Kralının Ordusunu Hiç Kayıp Vermeden Yendim (Sadece 10 Yaralı Ve Askerlerimin Aldıgı Hasar Normal Benim Aldıgım Hasarda Normal) Taktik Şöyle Kargıcıları Düşman Ordunun Geleceği Yerin Önüne Koyyorum Böylece Kargıcılara...
  9. Erkek Evlene Biliyor Peki Ya Kadın?

Beyler Bayanlar Karekter Açtıgımızda Ben Hep Erkek Oldugum İçin Deneme Şansım Olmadı Hep Erkek Oldum Ve Leydi Ruvayla Evlendim Peki Ya Kadın Olursam Evlenebilirmiyim Evlenirsem Kimle Lordlarlamı Leydilerlemi :) Denemeye Üşendiğim İçin Yazıyorum DipNot: Evlenirsem Kimle Leydilerlemi Lordlarlamı...
  10. Mb Warband Başlangıc Rehberi Alıntı Değildir

Merhaba Arkadaşlar Size Mb Warband'da  Onurlu Ve Zengin Bir Lord Olmayı Anlatacagım... Süvarı Birliği Olusturacaksak Eğer: 1-Yeni Oyuna Başla Diyip Karekterimizi Kuruyoruz Ve Hep Zekaya Verip Talimci Yeteneğimizi Artırıyoruz 2-Başlangıc Görevini Alıyoruz (Bu Görevde Yapsanızda Yapmasanızda...
  11. Kral Ragnar Komutanı Olmaya Çağırdı Kabul Ediyimmi Sizce

Beyler Kral Ragnar Komutanı Olmaya Çağırdı Kabul Ediyimmi Sizce Chide Köyünü Verecek. Karar Veremedim Suanda Nordlar Nerdeyse Swadyayı Yıktı Swadyanın 1 Kalesi Kaldı Tek :)
  12. Kral Ragnar Komutanı Olmaya Çağırdı Kabul Ediyimmi Sizce

Beyler Kral Ragnar Komutanı Olmaya Çağırdı Kabul Ediyimmi Sizce Chide Köyünü Verecek.
  13. Kararsızım Bi Yardım Ederseniz

beyler benim birlik kapastem 80 kişi bunun 45 i kergit kargıcısı 35 ide kidemli kergit atlı okcusu ben bu orduylamı devam ediyim yoksa 50 nord kahramanı 30 rodok keskin nişancısımı sebebleriyle söylerseniz sevinirim ayrıca mesela 50 nord kahramanıyla 30 rodok keskin nişancısı al dediniz o orduya...
  14. Rodok Keskin Nişancısımı Veagir Okcusumu

Beyler Ben Nord Kahramanının Yanına Hangisini Koysam Karar Veremedim Sizce Rodok Keskin Nişancısımı Veagir Okcusumu Nedenleriyle Yazarsanız Sevinirim
  15. Diplomacy Mod Hakkında Bilgi Verin

arkadaşlar diplomasi modu 10 dakka önce kullanmaya basladım bazı arkadaslar asker toplata bileceğimizi hediye gönderebileceğimizi felan söylüyorlar bunu nasıl yapacagım özellikle asker toplatmak??
  16. Çok Sıkıldım

Oyunun 1257. Günündeyim Sarranidleri Ve Kergitleri Yokettim Ordumda 150 Nord Kahramanı 70'De Rodok Keskin Nişancısı Var Yeni Mod Senaryo Gibi Bişey Arıyorum Zevkli Bişey Varsa Adını Söylermisiniz
  17. Diplomasi Mod Sorun

arkadaşlar ben diplomasi mod indirdim oynucam bakıyorum askerler savaşa girince birden taa düşmanın oldugu yere gidiolar ışık hızında kosup vuruyorlar ve uçuyorlar savas 2 sanıyede bıtıyor napcam acil yardım bide ingilizce hepsi modun düzgün bi diplomacy mod linki verirmisiniz
  18. Nord Kahramanlarımı Rodok Keskin Nişancılarımı

Arkadaşlar Sizce Savaş Meydanında Rodok Keskin Nişancılarımı Nord Kahramanlarımı Yener Videoya Çekip 10-15 Dakkaya Linki Atacağım
  19. Bana Mod Önerin

Arkadaşlar Native Sarmıyor Kto Zaten Kötü Ateşli Silahıda Sevmiyorum Bana %100 Türkçe Ve Zevkli Bi Mod Söylermisiniz
Back
Top Bottom