Search results for query: *

1. zazayew

mount blade warband hangi krallık daha avantajlı

hacı 50 wadyalı şovalye al gir 100 memülklerin içine  hepsini paramparça ederler
    1. si : arkadaşlar sovalyeler cok iyi koltuk kargı vuruyor
    2.si: : çok iyi zırhları var ve atları da iyi
    3.sü:adamlar kalradyanın en güçlü ülkesinin en güçlü askerleri :smile: :smile: :razz: :grin:
  2. zazayew

Kergit İçin Acil Taktik Önerin

Arkadaş kargıcılar swadyalı şovalyeleri bile indirebiliyor onun yüzünde  okçuları beklet kargıcıları gönder sonra ordu dağılınca okçuları gönder  yavaş yavaş galipsin faustla aynı ama benim taktikte okçuları sonradan kendin yavaş yavaş getir  sıka sıka girsin içeriye
  3. zazayew

Rodok mu ? Nord mu ?

Allahın Aşkına 10 nord kahramanı aldım gitim roddoka 50 kişilikbir lordasavaş açtım3kişi öldü 1 kişi bayıldı onların kayıpları HEPSİ ÖLÜÜ
    :cool: :cool: :cool:
  4. zazayew

Yaşadığınız en büyük zaferler ve en büyük yenilgiler

Rus çarıydım 120 kişilik moskova atlım 40 posad nişancım vardı öncü birliğim posad nişancısıydı  önüme jan kasirim cıktı  200 küsür kişilik adamla gelmiş  neyse savaş başladı posadı tepeye dizdim ateş etmeyin dedim moskova atlılarıylada tepenin arkasından dolandım arkalarına geçtim saldırmadım izledim tam tepeyi çıkarken posatlılara ateeş dedim ettiler adamların yarısı gitti sonra geriye kaçtılar ben geldim hepsini öldürdüm sonra daldık işte o savaştan sonra bütün ordu bile toplansa beni görünce kaçıyolardı :cool: :cool: :cool:
  5. zazayew

Ziyafet Vermek

kardeş bu ziyafet bir kaç haftada tamamlanıyo hepsine davetiye yollayınca  bu lordlar vergi teftiş devriye derken  bir haftaya gelirler
  6. zazayew

Acil Yardım Bu Sorunu Çözene Helal Olsunnn

paşam bilgisayar bi mahalleye benzermahalledeki halk  bu programlar oluyor  eğer yeni gelenadamı yani programı kabul etmesse arıza çıkarrır ben böyle düşünüyorum bu oyuna çok önem veriyosan  bilgisayara format çek önem vermiosan boşver git

buörnegi niye verdim: bizde iki tane bilgisayarvardı birisine yükledim rlg erorr dedi diğerine yükledim oyun açıldı yanı programdan olabilir haa bide bilgisayarlar aynı model aynı markaydı  :wink: :wink:
  7. zazayew

mount blade warband hangi krallık daha avantajlı

arkadaşımız burda hemen saldıryorlar diyor bunun çözümü askerde gizli degil eğer krallıklara savaş açmassan haydutlar sana sadece saldırır bu yüzden
    sarranid=çöl haydutu (tercih etme)
    kergit=bozkır haydutu (tercih etme)
    vaegir=tundra haydutu( tercih etme)

geriye kaldı nord  svadya ve vaegir  svadya bu ikisinden iyi oldugu için svadyayı seç bence
  8. zazayew

Kırım Köyünde Büyük Domuz

arkadaşlar domuzlar kendi pisligini yiyip sabahtan akşama kadar pisliğin içinde kalıyor ve yüce Allah onu haram etmiş
    bide kırımlı bir yoldaş var bakıt oda domuzu sevmiyo
  9. zazayew

şehir nasıl zenginleşir

arkadaşlar ben bi kale aldım dhirim şehri ni bu şehri zenginleştiremiyom nasıl zenginleştiriliyor lütfen yardımcı olun
  10. zazayew

Mount Blade With Fire And Sword Başlangıç Rehberi &Çar Olma Ülkeyi Yönetme

kardeş ben çakallık olarak tek bi hile olarak para çoğaltma nam ve asker sayısı namım ve param şu anda 90000000000
    :razz: :razz: :razz: :razz:
  11. zazayew

mount and blade with fire and sword

arkadaşlar ben çar kurdum rus çarlığı ve kırım hanlığını eledim rus çarlığından 8 komutanı esir aldım taraf elendi dedi ama zindanda hala kumandanlar var bunlarla ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin
Back
Top Bottom