Search results for query: *

• Users: chosen61
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Sancak Sorusu

Arkadaşlar sitede bulunan bir konudan kendime sancak yapıp oyuna ekledim.Sorum şu mesela oyunca var olan kırmızı hilal ve (tanımlayamadığım geometrik cisim :D) ile olan bir bayrakta hilal ile diğer şekil arasında baya fark olmasına rağmen savaşta kendi askerlerinin üzerinde yuvarlakta dip dibe...
  2. Krallık Seçimi

Krallık seçme konusunda kararsız kaldım.Forumdaki sabit 2 konuya da baktım ama bir sonuca varamadım.Ülkemi kurana kadar bir süre bir krallığa katılacağım ama nord,sarranid ve kergit arasında kaldım.Karakterim şövalye tipi olacak.Zırhlı at,çift el kılıç(uzun kılıç yani) felan yani.Ordumu da karma...
  3. İki Sorum Daha :)

Merhaba tekrar arkadaşlar şimdi kafama takılan ve oyun içinde yapamadığım durumla ilgili iki sorum var. 1.Kergitler moğol diyorsunuz ve moğollarla  Türklerin bir alakası yok peki bu durumda http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,177108.0.html bu konudaki gibi krallıkların resimlerinde...
  4. Krallıklar ve bayrakları

Bence hiç tip yok onlarda biri kuş biri ayı biri ayrı bir şey.
  5. Krallık Kurma Ve Evlenme

Arkadaşlar bir sorun ile karşılaştım.Şimdi yeniden bir karakter açmak istiyorum ancak okçu olacak.Atlı olarak okçu için en iyi ülke kergit ancak amacım tabiki kendi ülkemi kurmak sadece rehberdeki gibi yapıyorum.Ancak evleme konusunda leydi safiya ile evlenmek istiyorum kergitte hiç güzel yok :D...
  6. Hileli mi Hilesiz mi ?

Evet arkadaşlar biraz garip bir anket ancak karar veremedim.Hayatımda hileyi hiç sevmem ancak bu oyunda hile kullanmadan hiçbir şey yapılmaz gibi geliyor.Yani ya haydut sürüklüyor ya felan lord yeniyor.Kararsız kaldım siz nasıl oynuyorsunuz? Teşekkürler
  7. Krallık Yıkma

Arkadaşlar svadya krallığının tüm toprakları ele geçirdim bildiğim tüm  lordlarını yendim ancak hala yıkılmadı.Bir yerde tüm lordları yendikten sonra yıkılır diyordu ancak yenmediğim lord kalmadı kral bile esirim öyle arada bir köylerde görünüyorlar ancak tek kişi yeniorm kaçıorlar ne yapmalıyım?
  8. Üç Soru (krallıklarla ilgili)

İki sorum olacak arkadaşlar: 1.Ülkeyi kurduk diyelim aynı var olan krallıklar gibi simge yapabiliyormuyuz.Yani hani şu taraflar kısmında  krallıklara tıkladığımızda gelen resimler gibi.(hiç zannetmiyorum gerçi ama) 2.İstediğimiz isimi krallığımıza verebiliyor muyuz? 3.Var olan krallığa nasıl...
  9. Sp'da F&S mu Warband mı?

Arkadaşlar single player olarak fire and sword mu yoksa warband mı daha güzel? F&S de şehirler daha gelişmiş asker kampı farklı şehir ele geçirmeleri felan var ama kral olamıyorsun warband daha güzel geldi bana ama sizin de yorumlarınızı almak istiyor.(multiplayera dikkat etmeyin sadece sp)
Back
Top Bottom