Search results for query: *

1. Kleid(zartzurt ezberleyemedim) : Ben yapıcam hacı sen bi oku şurayı

konu kilitlemeseydin yeni konu açmaz oradan tartışırız ama neyse ben yapmayacağım demedim kodcu veya modelci lazım değil yazın sonuna sie Game of thrones modu hediyem olsun... Konu : 3.kitaptan sonraki konuları ele alacak 4.kitaba basladım ingilizce olduğu için 1 hafta filan sürer biter...
  2. Ne oldu bu mod geliştirmeye

Çok sıkı bir takipçisiyim bu bölümün özellikle listeden ÇIKTI yazsını görmek için her gün konuya bakıyorum ama warband cıktıgından beri cıkacak diye yazan modlar var örneğin Modern Warfare i konu alan bir mod mod öldü ama hala listede duruyor haberimizde yok hiç konudan Yada Game of Thrnes adlı...
  3. SMS ile Mount & Blade Satın Alma Rehberi (STEAM/PLAYSTORE)

Erak said:
    Kleidophoros said:
    Warband kutulu olarak 8.99TLye satılıyor, çeşitli kitapçı ve bilgisayar mağazalarından alabilirsiniz.
    WB zaten var,o ucuz zaten,sorun onun önceki oyununun ondan pahalı olması,ayrıca somut olarak(kutulu olarak) internet siteleri dışında göremiyorum.

warbandı cıktığı yıl kasım ayında OGZ nin yaş gününde bedava hediye etmişlerdi almıştım orjinali olmasına rağmen şimdi nerdedir kim bilir :grin:
  4. Playstore Yardım

Arkadaşlar Playstore dan sms ilse satın alıcam ama nasıl aktive edicem bilen var mı ??? Bide silah kullanımı wfas gibi kötü mü ? acil yanıt verirseniz almak üzereyim 10dk için de
  5. Sorun Olay Adı:APPCRASH

Bu sorunun bir benzerini dün ben yaşadım aşağıda konusu var...
    Çözüm basit işletim sistemin windows 7 ise başlat>çalıştır kısmına eventvwr > sol tarafta windows günlükleri > uygulamalar sonra geldik işimize burdan warbandın hata raporunu bul (sen yapmışsın ama aynı sorunu yaşayanlar için anlattım buraya kadar) burda dikkatli bak bir yerinde mutlaka dll li bir system32 dosyası vardır.

Dosyayı internetten indir hem oyunun kurulu olduğu dizine hemde system32 ye at>>>>>umarım yardımcı olmuştur olmadıysa ve makinen win7 değilse pc yi bi daha açamazsın  :mrgreen:

Win 7 ise ve olmadıysa bu çözüm merak etme kapa bilgisayarı sonra tekrar aç açılmayacaktır sistem dosyalarını onar yap o kendi onarır kişisel dosyalarına zarar gelmez warbanda girebilirsin aynı çözümü 10dk önce yaptım
  6. ACİL !! WARBAND ÇALIŞMAYI DURDURDU

arkadaşlar sorunu buldum eksik system32 dosyasından sanırım ntdll.dll diye bir dosya peki şimdi ne yapmalıyım??
  7. ACİL !! WARBAND ÇALIŞMAYI DURDURDU

Arkadaşlar 4 saat önce netbook umdan warbandı online oynuyordum sonra tam kaparken sarj aletinin fişi çıktı makina kapandı çok önemsemedim 5dk önce tekrar açayım dedim bilgisayar gayet normal ama warbandı açtıkca bink video kısmı geliyo yükleme ekranı gelmeden hata veriyor ÇÖZÜMÜ olan varsa...
  8. [M] Throne in Conspiracy - Chapter One: Winter is coming...

Deli Paşa said:
    TurkJedi said:
    Paşa beta yılbaşına olur demişsin tam çıkış tarihi var mı şu an?
    Bu arada Clash of Kings betası var bende ben çok beğenmedim sürekli oyundan atıyor.

Maalesef o iş yattı. Büyük ihtimal öngörülen çıkış tarihini de tutturanmayacağız. Belki yaza.

Ya tamam yattı da şu aralar hiç mi çalışmıyosunuz modla mesala sömestır var önümüzde hiç mi ilerlemediniz hiç bu konuda haber gelmiyor ...
  9. A Clash OF Kings Yardım...

Game of Thrones mod ne zaman biter ?
  10. SP Fantasy (Game of Thrones) A Clash of Kings (7.0 released 13th of May, 2019)

buraxia3 said:

gives that error after skipping cinematic. What should i do?

I have the same problem please help me How can I fix that?
  11. Tarih İçerikli Kitaplar

OVaların Kurdu Cengiz HAN -Conn Iggulden

Okçuların efendisi (ilk kitabın devamı) - Conn Iggulden

iki kitapta fena değil...
  12. A Clash OF Kings Yardım...

Yeni üye oldum mesaj atamadım tekrar ama şimdi saırım atıyorum evet yardım edebilecek yok mu??
  13. A Clash OF Kings Yardım...

Ben bu modu indirdim (indirdim diyorsam o kadarda kolay değil 2saat surdu menet ) modules kısmına attım ve oyunu açtım ama yüklenme faslı sırasıda bir hatayla karşılaşıyorum Arkadaşlar modu indireniniz varsa ya da bu konular hakkında bilginiz varsa bir şey soracam yardım ederseniz ne mutlu...
Back
Top Bottom