Search results for query: *

1. samurayahmet

Bilgisayar temizlerken sıkıntı oldu bilgisayar açılmıyor yardim

Beyler arkadaşı çağırmıştım bugün hazır ev boşken bilgisayarı temizleyelim dedim. Bilgisayar dizüstü olduğundan epey sürdü. Ben bu işlerden hiç anlamam o yaptı epey bir. Anakart yerini açarken sanırım ufak bir şeyi kırmış orada. Şimdi güç ışıkları yanıyor şarj cihazı takılıyken fakat düğmeye...
  2. samurayahmet

Shards of War - Yeni Nesil Askeri MOBA

Shards of War "Bigpoint, yeni nesil askeri MOBA oyunu Shards of War’ın, 2-3-4 Eylül tarihlerinde düzenlenecek BETA Festivali kapsamında birçok fırsat ve etkinliğe sahne olacağını duyurdu. Shards of War, Eylül ayı itibariyle ülkemizdeki oyunseverleri Türkçe dil desteği ile selamlamanın yanı sıra...
  3. samurayahmet

Subliminal Mesajlar-Bilinç Altı Oyunlar (Tartışma Konusu)

Tartışmayı "Resimler, Çizimler, Çeşitli Komiklikler" konusundan buraya taşırsak sevinirim. Hem o konunun amacından sapmaması hemde ileti atanların ceza almaması açısından.
  4. samurayahmet

Volar Tablete format atmak

Arkadaşlar ablamın Volar marka tabletinin desen şifresi yanlış girilme üzerine kilitlendi. Şimdi Google hesabı istiyor. İnternete bağlı olmadığından dolayıda kabul etmiyor girilen hesapları. Sorum şu ki bunu nasıl düzeltebiliriz? Düzeltilemiyor sa bu tablete nasıl format atarız?
  5. samurayahmet

Bu resim hangi savaşa ait?

Bunu başka bir sitede görmüştüm. Sitemiz için hissettiğim bir eksiklik. Önce bir resim veriyorum. Bunun hangi savaş olduğunu bilen olursa o bir resim veriyor. Kurallar: :arrow: Bilen en az iki hafta içinde resim vermek zorunda.Eğer resim verilmezse resim verme hakkı isteyene geçiyor...
  6. samurayahmet

ArcheBlade Platformu

CodeBrush firmasının MmoFight oyunu ArchBlade Steam'da Open Beta Halinde.Kolay oynanış ve iyi kamera açıları yüzünden oynanışı hemen kavrıyorsunuz.Oyunda farklı farklı kombolar var.Yani siz arkanıza yaslanıp farenin tuşlarına gelişi güzel bassanız bile bir komboyu aktif etme imkanınız var.    ...
  7. samurayahmet

Moderator Fan Clup .)

Uzun zamandır düşündügüm bir şeyi ortaya koyuyorum.Burada Moderatorlerimizden komik sözleri esprileri yazacagız. Forumda hemen hemen herkezin imzasında var bir moderatorun esprileri.Hem forum kirliligi olmaz hemde gülüp egleniriz. Esprisini yazacagınz kişi Grandmaster Knight de olabilir. Ben...
  8. samurayahmet

[YARDIM]Zendarın kuşatilabilmesi kodu

Arkadaşlar ben morghs tool la oyuna Zendarı ekledim.Orayı deniz yağmacılarına verdim.Ama üstüne gidince içine giriyor.Kuşatamıyorum. Bunun bir kodu varmı yani normal diğer şehirler gibi kuşatilabilmesi kodu? 2. Sorum ben module systemle oyuna krallık ekledim.Ama ekledigim krallıgın lordları...
  9. samurayahmet

Tahta geçmeyi buldum[Freelancer]

Arkadaşlar önce Feelancer modumuzun olması gerekiyor. Oyuna giriyoruz.Yeni bir karakter açıyoruz. Hemen bir taht talibi buluyoruz(Taht talibi kadın olursa tahta geçersiniz erkek olursa orduların komutanlıgı.Benim önerim İncili Arwa). Onu tahta çıkartıyoruz.Sonra evlenmek istiyoruz(Nam,Onur,İdare...
  10. samurayahmet

[YARDIM]Köylerin kültürünü degiştirme ve derebeylerine adam verme

Arkadaşlar burdaki konulardan krallık ekledim fakat kralın başladıgı yerde hiç adamı olmuyor şehirleri bomboş ve köylerden o krallıgın adamı çıkacagına sarranid acemisi çıkıyor.Troop tree ekledim kültürünü seçtim ama yinede birşey degişmiyor.Sorun nedir acaba? edit: resim bu
  11. samurayahmet

güzel modelleri olanlar paylaşsın yeni modlarada ilham verir

Arkadaşlar güzel modelleri olanlar paylaşsınki bazı modcu arkadaşlar model bulamıyor kullanmak için onlarada destek olmuş oluruz. Mesela Assasin Creed'deki Hidden Blade (kolun altından çıkan gizli bıçak) veya Assasin Giysisi. Paylaşımlarınızı bekliyorum.
Back
Top Bottom