Search results for query: *

• Users: Aranelx
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Yapı - Baraj

Köy, Kasaba ve Şehirlerde bildiğimiz gibi birkaç çeşit bina var. Bence bu binalara ek olarak baraj eklemek hoş olabilir. Barajın işlevine gelince; Halkın su ihtiyacını karşılamak - Halkın moralini ve halk tarafından size karşı duyulan sempatiyi artırır. Besin üretimini artırmak - Yerleşimdeki...
  2. Haritada Gezinti, Hayvanlar

Karakterimiz tek başına yalnızca köy, şehir ve kalelerde dolaşabiliyor. Bence haritanın herhangi bir yerindeyken herhangi bir yerde bu alanı incele tarzı bir seçenek olmalı ve karakterimiz olağan şekilde orada dolaşabilmeli. Bu bölgelerde çok nadirende olsa yıpranmış elbiseler, eşyalar daha da...
  3. Yiyecek Çeşitliliği, Hasat Zamanı, Mevsimler ve Yağışlar

Merhaba, Hanlarda satılan yiyeceklerin çeşidi bence oldukça az. Yiyeceklerin çeşidi artırılarak bunların mevsimlere göre az veya çok olarak satılması bence hoş olabilir. Örneğin lahananın sadece yazın satılması gibi. Senenin belli bir döneminde ise köylüler tarafından hasat kutlamaları...
  4. Zindan Ne İşe Yarıyor?

? ? ?
  5. Savaşlara İsim Verme

Merhaba. Önerim belli seviyenin üstündeki büyük savaşlara isim verilmesi. Bence çok hoş durabilir. Normalden büyük çarpılarla belirtilebilir ve üzerindeki araziye göre savaş ismi alır. Örneğin Emirin Savaşı gibi.
  6. Dustum Khanla İsyan?

Bazıları Sancar Khana karşı isyan başlatmış. Benimle gel isyan çıkaralım diyorum fakat olmuyor? Namım son derece yüksek Sancar Hanın 300ken benim şuanda 700lerde ayrıcada mareşalim Khergitlerde. Nasıl yapabilirim?
  7. Calradia' nın Bilgesi, Dört Yol Hanı

Öncelikle dört yol hanı neden kaldırıldı bilmiyorum fakat bence eklenmesi gereken bir mekan. Merkez buluşma noktası niteliği taşıyor. Her neyse. Oyunumuzda bir bilge olsun ve tek yaptığı şey karakterimize hikayeler anlatması olsun. Krallıklar hakkında, lordlar hakkında vs. Krallıkların tarihi...
  8. Nasıl evlenirim ?

Nasıl evlenirim ve nasıl sığır başı toplarım?
  9. Birkaç Öneri

Merhaba birkaç önerim olacak oyun hakkında yorumları bekliyorum. Oyunda soy sistemi olabilir, bayan NPC sayısı artırılarak evlilik sonucunda bir seçenek olabilir ve belli süre zarfında bir çocuk doğabilir. (Tüm Krallar, Lordlar vs. için) Krallar, Komutanlar esir alınabilir, işkence...
  10. ßen geldim Hoş geldim

Merhaba arkadaşlar ben Mert 15 yaşındayım genellikle boş vakitlerimde kitap okuyup, test çözmek yerine web tasarım ve kodlama haa birde film izlemekle meşgul oluyorum.  :) Mount and Blade ile 1.5 sene önce tanışmama rağmen son 1 ayda oyuna olan ilgimi artırdım. Her neyse herkese iyi akşamlar...
  11. Canların Gösterilmesi

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve bu ilk mesajım. Önerim; Savaş esnasında askerlerin can göstergelerinin olması gerçekten çok hoş olur. Müttefikler yeşil, düşmanlar kırmızı gibi.
Back
Top Bottom