Search results for query: *

1. WB Hastalıklardan Korunma Rehberi - WFaS

Bak bu çok iyi bir rehber . Çok sağ ol. Ayrıca doktor olan yoldaşta alabilirsiniz ve ben genelde handa kaldığımda düzeliyor .
  2. Yaşadığınız en büyük zaferler ve en büyük yenilgiler

Captain Hood said:
    Kırım Hanlığı ile Lehistan arasında tam da ben Varşova'da iken büyük bir savaş patladı. Zırh aramak için Lehistan topraklarına gitmiştim, ve yanımda sadece 130 asker vardı. Kral Jan Kasimir ve birkaç köpeği beni takip ediyorlardı. Ve kaçma ihtimalim %0,1 kadar düşüktü. Hemen Kamp menüsünden yük arabası oluşturdum. Ve daha ilerleyemeden beni yakaladılar. Lehistan 400 kişiydi, ben ise 130 civarı. Yanımda 20 kadar süvari vardı, süvarilerime yakınlaşmalarını emrettim ve etrafımı saran yük arabalarının tek girişi olan yere sürüp attan inmelerini söyledim. Ardından mızrakçıları oraya alıp 5'erli sıraya soktum ve nişancılara açılmalarını emredip ateş etmemelerini emrettim. Atlıları atlardan indirdikten sonra bilerekten ölüme yolladım, onlara hücum etmelerini söyledim. Atlardan indirmemin sebebi düşman piyadelerinin o engeli aşana kadar öldürülmesiydi. Mızrakçılar ise eğer girmeyi başarırlarsa onları tutacaktı.  Düşman yaklaştığında nişancıları ateş ettirdim. Nişancılar bu sırada etrafımıza gelen düşman askerlerini öldürecek; süvariler ise atlarından yoksun bir nevi kamikazelik yapacaktı. Savaş oldukça başarılı geçti, süvarilerin tamamı öldü, ilk düşman ateşinde 10 asker daha öldü ve 3 tane mızrakçı yaralandı. Toplam ölü sayısı 30 olurken yaralı sayısı 3'tü. Kral Jan Kasimir ve yanındaki 2 köpekten biri esirim oldu, ardından yük arabasını kaldırıp Rus toprakları üzerinden (Kazaklarla da düşmanız) Kırım'a geri döndüm.

Hilesiz ve zorluk: %139(?) - Herşey en sonda, sadece otomatik blok aktif)
    ,

Bu zorlukta biraz mantıksız yahu ben mesela kargı kullanmıyorum kargının zorluğunu arttırıp zorda oynuyorum diyebilirim . Ben sana burda laf atmadım bu arada ben kendim %100 hatta belki daha altında oynuyorum . Oyuna girerken normali seçmiştim .
  3. At Hırsızı Görevi ?

Sewerus said:
    sonerindigo said:
    Merhaba, öncelikle çok sık konu açtığımın farkındayım, ama hepsi de gerçekten benim için gerekli sorular. Ama olsun, forum canlanıyor. :grin:

Sorum ise şu:

Albay Jan' ın desteğini kazanmak için Ondan görev aldım, bir Birlik Komutanının atını çaldığını, ondan geri almamı istediğini söyledi. O birlik komutanına gittiğimde özel bir şık çıkmadığından ben de savaşarak onu esir almam gerektiğini düşündüm, ama onunla 3 kere savaştım ve üçünde de yendim, hiç esir düşmedi. Ne yapmalıyım?
    Forumun canlanmasımı!
    daha beter forumu boğuyorsun ve sen bunun farkında değilsin

İlk olarak Harry Potter hayranı görmek güzel . Adam kötü bir şey yapmadı ki ? Sadece ihtiyacı olan şeyleri sormuş . Bu kadar sert çıkışma :grin:
  4. Sığırlarım Spy Çıktı?

Kral_faust said:
    Bir bug mug boşverin sizce bir sığır sürüsü otomatikman kendi kendine sizi takip edebilir mi bir çoban gerekir...İşte onlarda bu çobanlar  :mrgreen:

Senin dediğin daha mantıklı :grin:
  5. yoldaşlara

Mesela Yoldaşlar grubu kurarsın sen backspace bastığında (veya 4'e ) orda görünür .
  6. Ateş & Kılıç Genel Bug Konusu

akdelik said:
    yahu benim de grup büyülüğüm 220ydi sonradan pat diye 170e indi. çok acayip bi oyun. buglar sıktı hakkaten. bi de bi şey sorcam son versiyon 1.143 mü ??

Bana da olmuştu . Eğer zorluğu artırıp azaltırsan maksimum grup büyüklüğü yine artıp azalıyor.
  7. Yaşadığınız en büyük zaferler ve en büyük yenilgiler

Şaka maka bu rutime iyice can sıkıcı oldu az önce aynı savaşın save'inden oynuyordum . İlk savaşı yaptım onların 75 adamı bizim 100 adamımız kaldı ama yine runtime error verdi .
  8. Yaşadığınız en büyük zaferler ve en büyük yenilgiler

thumb-202160.jpg
    Benim bu şehre bağlı bir köyüm vardı . Köye bayağı parada harcamıştım . Sonra İsveç'liler geldiler ve kuşattılar . Bundan önce ki köyümde de aynısı olmuştu şehir gidince köyde gitmişti . Bendebu sefer olmaz dedim . İşte resimde de gördüğünüz gibi büyük bi' savaş yaptım tam yendim dedim bir baktım daha kaç tane adamları varmış . Ama ben yinede işte nasıl yendim diye seviniyordum . Sonra bizim yoldaşlardan biri dedi ki eğer bir daha böyle kan banyosuna çevirirsen bir daha giderim vb dedi benim de sinirim bozuldu sonra runtime error verdi oyun kapandı . Mutsuz son :sad:

Edit : Resmi Steam'dan attım ama maalesef çok küçük olmuş .
  9. Zindan

karayikan said:
    Lord veya hükümdar ise esiriniz kapatabilmeniz lazım.

Kalen varsa oluyordu sanırım .
  10. Steam Offline Mod

Bende offline modda oyun bile açılmıyor ki ?
  11. Yeni başlayan biri olarak anlam veremediğim birkaç şey (!)

Kervan konusunda söyleyeyim sanırım son patchten sonra kervanlardan o kadar kar edilmiyormuş.
  12. M&B: Ateş ve Kılıç - Sıkça Sorulan Sorular

Surları patlatmak veya suları zehirlemek için ne gerekiyor  :?:
  13. ateş ve kılıç modları

Aa bu konu iyi oldu bende WFAS'un modu yok zannediyordum.
  14. Leh Senaryosu Varşova'yı Almak

exitis said:
    Bana Varşova görevi verildiginde Varşova ztn benimdi  :mrgreen: Sonra birinin gelip almasını bekledim  :razz: Birde kime mektubu versem peşimden geliyorlardı benim..

Nasıl almıştın Varşova'yı lordlarla beraber falan mı çünkü çok zor...
  15. İlk baştaki Adam ?

Hız farketmiyor çünkü adam biraz gidiyor sonra bekliyor.Belki bir yoldaş alıp iz sürme yeteneğini artırabilirsin.
  16. Leh Senaryosu Varşova'yı Almak

Şu Albay Kimicic gelmişti bir ara peşimden ama sonra bıraktı.
  17. Leh Senaryosu Varşova'yı Almak

kavurmacı said:
    Şehir suyunu zehirlemek için taktik yeteğine ihtiyacın var.

Tamam deneyeceğim teşekkürler.
  18. Leh Senaryosu Varşova'yı Almak

Ben Lehistan senaryosunu yapıyordum.Şu köyü basan İsveç'liler ile ilgili görevi de yaptım.Şimdi benden Varşova'yı almamı istiyor.Ne var ki Varşova'da 405 kişi var.Ve hiç bir lord da peşimden gelmiyor ''Kraldan mektup var(Ya da başka bir şeydi galiba)'' Diyince başka işlerim falan var vb vb...
  19. WFaS M&B: Ateş ve Kılıç - Oyun içi bilgi alanı [Senaryolar, Görevler vs.]

Ya benden Varşova'ı almamı istedi Lehistan senaryosunda.Lordlara kraldan mektup ver diyorum başka işlerim var diyor.Ama Varşova'da 405  kişi var tek başıma alamam ya? Aramın 23 olduğu adam bile gelmiyor.  :sad:
Back
Top Bottom