Search results for query: *

• Users: SamuMB
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. SamuMB

Samu'nun Video Konusu

Selam millet. Son zamanlarda oldukça boş vaktim var. Bu yüzden de Warband oynayışımı kaydetmeye karar verdim. Umarım videolar hoşunuza gider! ^^ WBMM Highlights - #1 WBMM Highlights - #2
  2. SamuMB

Samu's Video Thread

Hello everybody. I have plenty of free time nowadays. Therefore, I decided to record my Warband gameplay. I hope you guys enjoy it! WBMM Highlights - #1 WBMM Highlights - #2 WBMM Highlights - #3
  3. SamuMB

Team Speak Sorunu...

Evet arkadaşlar, oyuna giriyorum herşey güzel 20-21 Ping arası oynuyorum.Sonra TeamSpeak'e giriyorum.Boş bir odada olsam bile pingim birden 300-400 e fırlıyor.Konuşmaya çalıştığım sırada ise direk sucudan atıyor.Sonra TeamSpeak'den çıkıyorum.Ping normal haline (20-21) gelmiş.Mâlum TS'de bulunmam...
  4. SamuMB

Super Online konusunda bir kaç soru...

Merhaba arkadaşlar.Artık sonunda ailemi SuperOnline'a geçme konusunda ikna edebildim fakat oturduğum apartmanda/sitede SuperOnline yok.Daha doğrusu gelmişler fakat anlaşma sağlanamamış.Hâl böyle olunca da direk geçemiyoruz.Bende bizim sitedeki komşularımıza sordum ; "Bizim için sakınca...
  5. SamuMB

Aferin Sana Uydu Net...

Beyler, size bir UyduNet kullanıcısı olarak söylüyorum.Siz siz olun sakın uydu nete geçmeyin.Bir aydır beni,İnternet'ten, Mount&Blade Warband'den soğuttular.Size yemin ediyorum TTnet'in Teknik Servisi bile UyduNetten daha iyi.Yaklaşık 6 aydır Uydu Net Kullanıyordum.Fakat,bu ayda bana...
Back
Top Bottom