Search results for query: *

1. BDOR01

mount and blade warband !?en güçlü krallık hangisi?!

konunun yanlış yerde olmasına katılıyorm biliyorum çünki yeniydim arkadaşlar
    ve bna laf sokmaya çalışanlar size sesleniyorm;
    eminim sizinde acemice hatalarınız olmuştur ...

bn bununla dalga geçmiyorum..

-bide bnde iyi oynayanlardanım
    online gelirseniz sevinirim...
  2. BDOR01

WARBAND TÜM HİLELER BURDA!!!!!!!!

:roll: mount and blade oyun içi hileler  :roll: :!: Hileyi çalıştırmak için öncelikle;  :!: oyuna girerken çıkan bolümde ayarlara girmeniz ve hileyi aç bölümüne tıklamanız gerekir...sonrası kolay  :lol: :arrow: karakter ekranında; ctrl+x = 1000xp. ctrl+w =hüner puanları hızlı bir...
  3. BDOR01

mount and blade warband !?en güçlü krallık hangisi?!

yorumlarınız ve tercihleriniz size kalmış... 8-)
  4. BDOR01

size yardımcı olabilirim...bir göz atın...:D

arkadaşlar mount and blade tüm seriler ve versiyonlar hakkında size yardımcı olablirim her konuda ve ne sorunla karşılaşırsanız karşılaşın bana sorabilirsiniz... emin olun bu konu hakkında birçok bilgiye sahibim saygılarımla... 8-) (NOT:karşılaştığınız sorunları hemen cevaplamam için...
  5. BDOR01

MOUNT AND BLADE TÜM HİLELER BURDA!!!!!!!!

:roll: mount and blade oyun içi hileler :roll: karakter ekranında; ctrl+x = 1000xp. ctrl+w =hüner puanları hızlı bir biçimde artar...:) envanter ekranında; ctrl+x =1000 dinar. grup ekranında; herhangi bir askerin üzerine tıklandıktan sonra ctrl+x =1000 xp verir. (terfi ettirmede...
  6. BDOR01

Mod İstek ve Fikirleri

ARKADAŞLAR hem sp de hemde mp de kullanılabilicek bir fikir buldum...:grin:
    1.dünya savaşını konu alabilir bence siperler hendekler vs. olabilir...silahlar ona göre düzenlenebilir kurmalı tüfekler,sabit makinalılar tabancalar bence bu konu üzerinde durmalısınız...zırhlar o zamanki  avrupadaki soylu kıyafetleri ve asker üniformaları olabilir ...
Back
Top Bottom