Search results for query: *

• Users: WR
  • Order by date
  1. WR

Kontroller

Öncelikle hepinize selamlar arkadaşlar. Ben uzun süredir mount and blade serilerini oynuyorum ancak çözemediğim bi sorun var hangi sürümü olursa olsun (şuanki Warband 1.143) oyunda kontrolleri kendi istediğim gibi ayarlıyorum fakat oyundan çıktıktan sonra bütün kontrol ayarları değişiyor. Bi...
  2. WR

HATA : Sunucuya Bağlanılamadı.

LasioN said:
    Keşke bi Modem Ve PC resleyip Deneyip sonra açsaydın konuyu Dene yani modemle PC'yi Resle
        Ben 1 ay civarı oldu giremiyorum yane pc yada modem reslemek işe yaramıyor  :sad:
  3. WR

HATA : Sunucuya Bağlanılamadı.

Aynı sorun bendede var ancak bende serwerlarda gözükmüyor  :evil: :evil: .

Bilen bir arkadaşımız yardımcı olabilirse sevinirim...
  4. WR

Bi bakarsanız sevinirim

steamlydi girebiliydu ancak şuan sunucuları bulmuyr onu anlamadm.

sunucuları iste diyrm bi 10 sn kadar bekliyr sonra sunucular bulunamadı yazıyr
  5. WR

Bi bakarsanız sevinirim

Arkadşlar ben oyunu baya severek oynuyrm oyundanda kopamıyrm ancak 1 aydır fln internetten oynayamıyrm. Öncesinde oynydum anck noldu bilmyrm ama interntten oynamk istediğimde sunucuları bulmuyr :( . yardım edebilcek biri varsa sevinrm
  6. WR

Yeni başladım lütfen yardım

Ya tavsiyem oyuna başlarken kaydetmeden çıkabilmeyi işaretle sonra lvl 7-8 olana kadar tek başına haydutları isyancıları fln öldür hem nam kasmış olursun oyunda işine yarar hemde item yaparsın bazen karşına firariler çıkar onları fln öldür gzl zırhlar fln gelir her savaşa girmeden önce save le kaybedersen geri sevaden tekrar başlar devam edersin sonra yoldaşlarını toplarsın benim yoldaş grubum Sarabun - Rahip ... - Fedot - Yelissei - Fatıma - Karlsson bunlar arasında anlaşmazlık çıkmaz sonrada hangi krallığa girmeyi düşünüyorsan o krallığın derebeylerinden görev al yap ztn sana paralı askerlik teklif ederler bi süre sonra biraz öle devam edersin olmadı derebeyliği istersin
    :smile:
  7. WR

Harita ...

Arkadaşlar benim hep dikkatimi çeken bişey var mesela haritada koca orduyu sadece 1 adam olarak gösteriyo bu biraz garip değilmi yane tüm ordu gözüksn demiyorum ama hiç yokta 10 adam için bi atlı , 20 adam için iki atlı ... gibi devam etse dha gzl bi görüntü olmazmıydı ? yorumlarınızı bekliyorum...
  8. WR

Lord olmak

karayikan said:
    Ben kırımda lord olmak istiyorum bunun için ne yapmam gerek? (Benim herhangbiri tahtta gözüm yok :grin:)
      Orda yazılmış ya. islam giray yada diğer kırım lordlarından görevler al yada direk namını yükselt islam giraya git derebeyliği iste
  9. WR

Lord olmak

yada istersen direk islam giray a gidip ondan derebeyliği istiyebilirsin sana kalmış :smile:
  10. WR

Lord olmak

Benim bildiğim Taht taliplerine hizmetini sunmak için en az 200 namın olması lasım ve taht taliplerinin yerini bulmak için yolculara sorabilirsin :smile:
  11. WR

Asker alamıyorum

Eğer grup kapesten dha alabiliyorsa etraftaki gezen izciler atlı avcılar yada çapulcular ... gbi birliklerin esirleri olur onlara saldır onların esirlerini al ztn bi süre sonra adam çokluğundan hangisini alcağını şaşırcan :grin:
  12. WR

Kale Kumandanı

tm tşk.ler biraz sabırsızlık yapmışım :grin:
  13. WR

Kale Kumandanı

Arkadaşlar şu kale kumandanına yeniçeri yetiştirmesini istedim ama hala çıkmadı biri bna nasıl asker alındığını resimli anlatabilirmi =?
  14. WR

Yoldaşlarla İlgili Herşey

Uzun zamandır kendime defter tutuyodum bunu çıkarmak için eyw  :grin:
  15. WR

Asker alamıyorum

Tm eyw. düşünmüştümde olabilirmi die bilmiyodum saol :smile:
  16. WR

Asker alamıyorum

Asker alamama sorunu bendede var ya 12-13 olduktan sonra gönüllü toplayamıyorum sadece paralı askerler ve kurtardığım esirleri grubuma alabiliyorum biri yardım edebilirse sevinirim
Back
Top Bottom