Search results for query: *

• Users: waxy_jack
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. waxy_jack

Kara Gürzden Sonraki Bir Görevde Sorun

KARA GÜRZDEN SONRAKİ GÖREVLER: 1-ilk önce büyük litvanya için diye bir görev gelecek bu ıvan barabashı kazak tahtına geçirmeniz anlamına geliyor ıvan barabashı yanınıza alıp isyanı başlatabilirsiniz. zaten kara gürz sizde ve ölü olduğu söylenilen barabash sağ olduğu için isyan kolaylıkla...
  2. waxy_jack

Radzwill Ortada Yok Öldüremiyorum (Kara Gürz)

Arkadaşlar forumda yazmışsınız paralı asker kılığına gir ve kieve gidip radzwilli öldür diye fakat kiev şehrine sızıp kale muhafızıyla konuştuğum zaman bana ne istiyorsun dilenci diyor. Lordun kabul salonuna girmek istiyorum diyincede git burdan diyor. Ayrıca radzwilli lehistan kralı olduğundan...
  3. waxy_jack

Gizli İtemler !

Arkadaşlar eski sürümlerde şehirlerde bazı gizli yerlerde özel itemler vardı. Bende şuan 1.003 var. 1.003'de gizli itemler varmı ?
  4. waxy_jack

Şehirlerim Gitti!

Arkadaşlar oyunda bir adamla konuştum...Ve tüm şehirlerim ve köylerim kırmızı renkte oldu.Resimlere bakarak bana tam olarak ne olduğunu söyleyebilirmisiniz ?
  5. waxy_jack

M&B'de Yaratıklar Olsa...!?

M&B de askerler yanısıra yaratıklarlada savaşmak istermiydiniz arkadaşlar ?? [Not: Kendim istediğimden sormuyorum sadece bir anket]
  6. waxy_jack

Türkçe Dil'i Arıyorum...

Selam arkadaşlar, Ben MB 1.003 sürümünü oynuyorum.Acaba MB 1.003 türkçe dil klasörü olan varmı ?
  7. waxy_jack

0.894-0.955 Öneriler [Güncel]

İşte arkadaşlar benden de birkaç öneri burada bulunsun, Yeni versiyonlarda istediğimiz değişiklikler ; * Kale ve Köy Yönetiminde Değişikliklerin Yapılması * Diğer NPC orduları bizim kalemize saldırdıkları zaman özel bir elçi ile bize haber verilsin *Farklı krallıklara yanlarına gitmedende...
  8. waxy_jack

Türk Oyunu !!! [WinxClubGame][Türkçe]

[font=Arial black]Oyunun Adı: Winx Club Game [DEMO] [font=Arial black]Versiyon: v0.01 [font=Arial black]Dosya Boyutu: 6 Mb [font=Arial black]Demoyu İndir: http://rapidshare.com/files/114600793/WinxClubGame.rar Oyunun Demosu 2008 yılında yayınlanmıştır. Oyun severlerin gösterdiği ilgi...
  9. waxy_jack

Köyler büyüsün Şehir olsun !

Bildiğiniz gibi yeni versiyonlardan sonra köylerimize mill, houses vs. gibi yapılar yapabiliyoruz... Biz köylerimizi bayağı bir geliştirdikden sonra [örn] houses level: 5 mill level:5 vs. köyümüz şehire dönüşürse sizce nasıl olur ??
  10. waxy_jack

Mount&Blade Grafikleri Böyle Olacak...

Selam arkadaşlar, Mount&Blade'nin gelişim tablosuna bakılırsa, yakında grafiklerinin bu şekilde olacağına inanıyorum...
  11. waxy_jack

Son Versiyon / Türkçe-İngilizce Karışımı

Öncelikle selam, M&B'nin son versiyonunda gözüme bişey takıldı, oyunda çoğu türkçe olması gereken yazılar ingilizce. Özellikle kale kontları ve kralları ile konuşup anlaşmak imkansız ! Bu hata ne zaman düzeltilir bir bilgisi olan varmı, yada hataları düzeltmek için küçük bir patch varmı ...
  12. waxy_jack

Sade Mod [İstek]

Oncelikle Merhaba ; Arkadaşlar kullandığınız yada forumda gorduğunuz çok basit bir mod istiyorum sizden.Ama bu mod oyun kurucuları tarafından yapılmış olsun yani kaliteli.Oyunda yeni item ve silahlar olsun yada yeni gorevler ||| yanlız ||| oyunda başka hiçbir değişiklik olmasın istiyorum boyle...
  13. waxy_jack

Oyun-Haritası

Arkadaşlar ben oyun haritasını bir turlu bulamadım sitede varmı acaba ???
Back
Top Bottom