Search results for query: *

• Users: Xrome123
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Xrome123

Wings 3D Crashed

Arkadaşlar ben  Wings3D'de modeller yapardım ancak durduk yere Wings3d Crashed hatası verdı. Save yapamıyorum import export vs. bunlarıda yapamıyorum bir çözüm lütfen.
  2. Xrome123

Save Sorunu

Arkadaşlar ben 600-700 gün civarı oynadım oyunu 1 haftada okadar çok şey yaptımki. Ama pcde birden kendine restart attı ve pc yi açıp warbanda girdiğimde İncrct File Type diyor ve save açılmıyor.Nasıl düzeltebilirim
  3. Xrome123

Nord İnvasion Sitesi

Arkadaşlar benim eski bilgisayardada nord invasionda siteyi açık bırakıyordum sonra oyuna girdim siteye gelip f5 e basınca 5-10 dk arayla beni ana menüye atıyor kayıt yazma yerine falan.aynı şey laptoptada oldu Herkeste genel bir sorunmu bu ?
  4. Xrome123

Steam Bağlantı Sorunu

Arkadaşlar Steamda sorun yaşıyorum steamappsı yedek yaparak silip kurdum yine olmadı kullanıcı adımı şifremi yazdığımda sunucuyla bişi sağlanamadı tarzı şeyler diyor  yardım edermisiniz ?
  5. Xrome123

Mount and Blade Warband Yeni Bir Maç Tarzı

Arkadaşlar benim bir düşüncem var klan maçlarıyla ilgili örneğin şu; Hakem seçeceğiz ve klanlar 5v5 anlaştıysa hakemler o klanın güç seviyesine göre adamları eşleştirir ve claslarını belirliyip savaştırmayı başlatır örneğin A------B [5 el atlı] A------B [5 el piyade-çift el] A------B [5 el...
  6. Xrome123

[MoD]Melody of Death/24 Temmuz Salı 21:30'da Turnuva Maçı

[center] ÜYELERİMİZ MoD_Leader_Facelight MoD_Leader_Thorin MoD_Recruit_Mage MoD_Recruit_Silgi MoD_Recruit_Halt MoD_Recruit_Abundance MoD_Recruit_TheWalkingDead MoD_Recruit_Berethor MoD_Recruit_Dottore MoD_Recruit_Exclusive MoD_Recruit_At_Hırsızı MAÇ SONUÇLARI Turnuva Maçı DL 15-5 MoD...
  7. Xrome123

WB Mount and Blade Warband Okçuluk Rehberi

[font=times new roman]Mount and Blade Warband Okçuluk Rehberi     Mount and Blade'de çok eskiden yeni başlamışken gördüğüm her kişiye ''Okçuluk nasıl?,Atlıları hiç vuramam çok hızlılar.'' şeklinde cevaplar verir,sorular sorardım. Ben de şimdi yeni oyuna başlamış kardeşlerime empati yapıp kendimi...
  8. Xrome123

Module

S.a beyler öncelikle ben module systemi yeni indirdim kodlamalara başladımda şimdi bu dosyaları kaydedip direkmi oluyor yoksa tekrar module system build i kuruncamı aktif oluyor kodlar
  9. Xrome123

Oyuna Başlangıç

Evet arkadaşlar başlangıçtada anlaşıldığı mount and blade oyuna başladığınızda neler hissettiniz.Neleri çok saçma cevapladınız vs. Şeyleri buraya yazarmısınız ?
  10. Xrome123

Ping Sorunu

Merhaba arkadaşlar benim bir sorum var.     xKafe TTnet sunucularında pingim 20 civarı     Diğerlerinde ise 60+ (Diğerlerinde ise hep 20 civarı)     Niçin kaynaklıyor olabilir? Oyunlar vs. kaynaklandırabiliyor olabilirmi.Format atacağımda ona göre  :x Smile Adsl i kullanıyorum...
  11. Xrome123

Nyan-Cat

Kaç sn Nyana dayandınız arkadaşlar ben 900 sn :D 15 dk dayandım Kusucaktım -Nyanyanyanyanyanyanyanyanyanyan- Yehuu  :lol:
Back
Top Bottom