Search results for query: *

1. RN_Pendragon

AI Problem

I've experienced very weird result on Custom Battle in even conditions against the AI. Only thing i did as a player was just F1 and F3 to give them the call to charge which i'm sure the AI is also doing the same and then i got these kind of results (Crushingly winning side is always the players...
  2. RN_Pendragon

Havok Physics

How can i use havok physic in warband like as in that video http://www.youtube.com/watch?v=36GRtjwkFK0 I want to create a mod with that physic.if anyone knows that please help me.
  3. RN_Pendragon

Steamden oyuna giremiyorum

Arkadaşlar dün girdiğim oyunların hiç birine bu gün giremiyorum . Oyunu başlat dediğimde hiç bir hata almıyorum ama hiç bir şeyde çıkmıyor.Masaüstündeki kısayoldanda denedim ama farkeden bir şey yok Warbandın dosyalarını doğruladım aynı sorun devam ediyor.Hiç bir oyuna giremiyorum. Sorun bazı...
  4. RN_Pendragon

Dikkat ! "Admin community"

kendi nickini "Admin community" vede resmini steam logosu olarak değiştirmiş bir tanıdığım bana böyle şeyler yazdı vede" free.stieam " la başlayan bir link attı vede bedava oyunlar yükleyebilceğimden falan bahstti yalnızca bu resimdeki gibi . Onun dışında hiç bir cevap vermedi . Bir tür...
  5. RN_Pendragon

Multiplayer Map

Nativede bir arena yaptım ve köşelere üzerine bakıp F ye basınca alınabilir silahlar yerleştirmek istiyorum. Item kinds olarak bu silahları koyduğumda sadece süs olarak duruyorlar. Nditions serverda bunun mümkün olduğunu gördüm daha önce, bunu nasıl yapabilirim?
Back
Top Bottom