Search results for query: *

1. Kreutznaér

Knight of Swan

Foruma ne yapmislar böyle cok cirkin olmus.
  2. Kreutznaér

Knight of Swan

Antrenmanlara basliyor muyuz simdiden?
  3. Kreutznaér

[Kapalı] Vendetta Role Play PWMod

Hayırlı olsun.
  4. Kreutznaér

Stronghold Kingdoms Platformu - Başlangıç Rehberi.

Eline sağlık Kaya.
  5. Kreutznaér

[KOS] Knight of Swan

Happy birthday ELRAEN, to head to nice futures together!
  6. Kreutznaér

Knight of Swan

mertylm06 said:
    Mysterion said:
    Chake said:
    ssalih said:
    JBlueFire said:
    Tyhke said:
    simbiyoz said:
    $tinG said:
    Elraen said:
    Erayım doğum günün kutlu olsun len, nice mutlu, sağlıklı yıllara. Seviyoruz seni =)
  7. Kreutznaér

High Castle of Sinners

Her zaman...
    gaming.knightofswan.com
  8. Kreutznaér

High Castle of Sinners

AmonDin said:
    Ben bu oyunu 2.5 yıldır oynuyorum.O yüzden böyle laflar atma bence.
    Kapalı kutu içinde fazla kalmışsın arkadaşım.
  9. Kreutznaér

High Castle of Sinners

AmonDin said:
    Bence o kadar da çok oyuncu kazandırmış değilsiniz.Bana göre AOS a girmekle olmuyor.AOS a girenlerin çoğuna sorsak 2 aydan fazla kalmamıştır.Ayrıca bir clan altında toplanmadan oyuncu eğiten çok fazla grup ve oyuncu var.Hey neyse uzatmayalım.Bu adamlar son nesil AOS un diyelim başaramadığı bir şeyi başarmak uğruna doğru yolda gidiyorlar bence.Size de buna başarılar diyip onlara destek vermek düşer.
    Çok çok afedersiniz beyler!.. Ben konudan uzak kalmaya çalıştım, bu mesajı görünce gerçekten bir Warband oyuncusu olarak sinirlerim hopladı!
    1. AOS, Warband Türkiye Eğitim Birlikleri içinde kurulmuş olan ilk birliktir ve bütün eski toprak (2 yıl+) oyuncular bunu bilir.
    2. ''Bence o kadar da çok oyuncu kazandırmış değilsiniz.'' ???
    Yalan atmak kolaydır, ama bu kadar sahtesini de görmedim ben. Biraz saygılı olun be kardeşim! Herkesin gözünün önünde kanıtlar var be! Kiminle dalga geçiyorsun sen?  Benim buraya şans eseri bakıp senin şu yazını görüp cevap vermem bile yani...
    Sana söylenebilecek tek şey ''Kı*ından uydurmuşsun güzel kardeşim!''. AOS'ta çalışıp, gayret edip bir yerlere gelemeyen oyuncu yok! Ha, eyvallah! Herkesin kendi tercihi. Kimisi KOS'a geçmek ister, kimisi klansız takılmak ister, kimisi ise diğer klanlarda oynamak ister. Bu arada o 2 ay olayında biraz sıktın mı? Bir sürü oyuncu AOS'ta ''2 aydan çok daha fazla'' kalarak KOS'a geçmiş, klansız takılmış veya herhangi bir farklı klana geçmiştir. (Sözüm ''ADAM'' olanlara, diğerleri üstüne alınmasın.) Şimdi bir örnek vereyim madem, Muhammed. :grin:
    AOS'un en eski günlerinden beri vardı adam. Bu adamlar başarı kazanma yolunda devam etsinler, bizim sözümüz yoktur! Şurda konuşulan iki dakikalık insan gibi münakaşa veya her neyse... bozmayın şunları şöyle saçma sapan şeylerle...

EDIT: ''Brace yorself, wall of text is coming!'' eheuhehe, güzelmiş. :smile:
    EDIT II: Ayhan gülüşü de attık. :grin:
  10. Kreutznaér

The War Z : Zombie Invasion

Eline sağlık Kaya.
  11. Kreutznaér

Türkçe Forum ''Sayfa Tasarımları''

Dediğim gibi izinsiz kullanılan tasarımlar moderatöre rapor ediliyor, tasarım için teşekkürler Hadra.
  12. Kreutznaér

Wicked Tavern Fanatics

Bu kadar WTF üyesini göremem bir daha ben ölene dek.
    rlc114.png
  13. Kreutznaér

Knight of Swan

Şunlar göz önünde kalsın. :razz:
  14. Kreutznaér

Knight of Swan

Elraen said:
    Yeni rütbeler ve 'amulet'leri ;

Sabır edemedim, amuletleri bitirip isimleri belirleyince paylaşmak istedim. Detaylı bilgiyi ''hemde fazla fazla'' döndüğüm zaman vereceğim/açıklayacağım. Rütbelerimiz 10 taneler.

Sıralama;

Glorious : 10
    Earl : 9
    Baron : 8
    Noble : 7
    Headknight : 6
    Knight : 5
    Dame : 4
    Esquire : 3
    Prominent : 2
    Sir : 1

Altın - Gümüş - Bronz

Glorious.png
    Earl.png

Baron.png
    Noble.png

Headknight.png
    Knight.png

Dame.png
    Esquire.png

Prominent.png
    Sir.png

15. Kreutznaér

Knight of Swan

90+4'te gol mü yenir ALLAH aşkına!
  16. Kreutznaér

High Castle of Sinners

Kiron said:
    Ranch said:
    Şu sayfa tasarımının sağ sütununun alt kısımlarında bulunan boşluk göze çarpıyor ve rahatsız ediyor Kiron, düzeltmelisin bence. :wink:

Düzeltmeye çalıştım olmuş mu ? Teşekkürler bu arada  :razz:
    Nereyi düzeltin sen? Sağ taraf 10cm taşıyor hâlâ daha.
  17. Kreutznaér

High Castle of Sinners

Şu sayfa tasarımının sağ sütununun alt kısımlarında bulunan boşluk göze çarpıyor ve rahatsız ediyor Kiron, düzeltmelisin bence. :wink:
  18. Kreutznaér

[AOS] Academy of Swan

Sesiyle tipini kıyaslayacak olursak gereksiz kalınlık olduğuna katılıyorum, biraz'cık' daha ince olmalı bence o ses. :razz:
  19. Kreutznaér

[AOS] Academy of Swan

Horse_Killer said:
    Yaşa Tuğkan abi =)
    Sen mikrofon aldın mı bakem? :!:
  20. Kreutznaér

High Castle of Sinners

Kiron said:
    Bu doğru  :roll: Amaa artık elf herosuna man özellikleri de katıyorum  :lol:
    Alayınız hilecisiniz oğlum BFMEII'de.
Back
Top Bottom