Search results for query: *

1. CepKinTr

Roma Modu Savaş Videosu

Toprakg said:
    Bu modu istiyorum. Linkini veye konu linki verir misin ?

Al kardeşim indir buradan.

http://www.dosya.tc/server16/GGow4r/Rome.rar.html

Hadra said:
    Adamın amacı farklı adam sitesini tanıtmış videonun sonundaki siteyi görmüyormusunuz.

Kanalın tek sahibi ben değilim. Eklediğimiz her videoya kanalın sitesini yazmam şart, istesem de istemesem de.
  2. CepKinTr

Roma Modu Savaş Videosu

Modu tanıtmak istemiştim videoyla, ama pişman ettiniz.
  3. CepKinTr

Roma Modu Savaş Videosu

Merhaba arkadaşlar, öncelikle benim adım Murat. Roma modunu bir kaç gün önce indirdim, şahsen çok sevdim. Roma tarihini pek sevmem ama askeri alanına ilgim var. Oyunda şöyle bir durum var, krallıkların ismi değiştirilmemiş. Yani oyundaki ülkelerden birini seçip içeriğini Roma ile değiştirmişler...
  4. CepKinTr

Asker Almak

Peki nasıl orduyu düzenleyebilirim? Bir birliğe istediğim ekipmanları giydirebiliyor muyum?
  5. CepKinTr

Asker Almak

Zorlanıcam baya :/
  6. CepKinTr

Asker Almak

Ben uzun süre MB: With Fire and Sword oynamıştım. Onda paralı asker kampları olurdu. Dün Warband' ı satın aldım. Haritaya baktım ama paralı asker kampı gibi bir yer bulamadım. Ancak köylerden gönüllü toplayıp hanlardan 2-3 asker alabiliyorum. Topluca nasıl asker alabilirim?
  7. CepKinTr

Oyunda Çok Kötüyüm

İsveç Krallığından 5 kaleyi işgal ettim. Adım İsveç Krallığı Asileri. Bu ismimi nasıl değiştirecem ben ?
  8. CepKinTr

Oyunda Çok Kötüyüm

WhiteSilver said:
    CepKinTr said:
    delllenamo said:
    CepKinTr said:
    Piramitler yıkarım :grin:
    yıka yıka çok pislenmişti zaten  :mrgreen:

Piramit başına 500 bin taler aga :grin:

dostum konu amacından saptı kilidi bas gitsin dediklerimizi oku ona göre oyna hayde bakam :smile:

Soruma cevap verin o zaman :grin:
  9. CepKinTr

Oyunda Çok Kötüyüm

delllenamo said:
    CepKinTr said:
    yıka yıka çok pislenmişti zaten  :mrgreen:

Piramit başına 500 bin taler aga :grin:
  10. CepKinTr

Oyunda Çok Kötüyüm

11. CepKinTr

Oyunda Çok Kötüyüm

Konumun A*** koydunuz ya :grin: Cevap verin la bana :grin:
  12. CepKinTr

Hilelimi Oynuyorsunuz Hilesizmi ?

delllenamo said:
    CepKinTr said:
    Exp, Taler, Can ve zamanı hızlandırmadan olmaz :grin:
    iyide zamanı hızlandırma hile degil ki ayarlardan hileyi kapatsanda çalışır

Ben bilmem orasını :grin:
  13. CepKinTr

Kakule06 said:
    CepKinTr said:
    Geriye ne kaldı :grin:
    Ben hilesiz oynuyorum daha bir heyecanlı oluyor o zaman oyun.İçindeki mücadeleci ruh alevleniyor,depara kalkıyor sanki bir safkan at gibi engin dağları aşıyorsun deli dana gibi koşuyorsun.Hilesiz oyun ne güzel oyun derim ben.

Hilesiz hep kaybediyorum o yüzden. Hem tek başına 220 düşman askerini öldürüp geri kalan 800 askeri geri çekilmeye zorlamak paha biçilemez :grin:
  14. CepKinTr

15. CepKinTr

Oyunda Çok Kötüyüm

numlock01 said:
    Abi askerleri isyan ettirmeyi nasıl becerdin ya  :?: Düşmanla birleşip saldırma olayı falan.Ben hiç tanık olmadım.Eşya çaldırmayada aynı şekilde.

Ben yanlış anlamışım. Ordunun morali çok düşmüş ve 40-50 askerim isyan etmiş o yüzden. Tam düşmana saldırıcakken oldu bu o yüzden düşmanla birleştirdiler sandım :grin:

İsveç Krallığından 5 kaleyi işgal ettim. Adım İsveç Krallığı Asileri. Bu ismimi nasıl değiştirecem ben ?
  16. CepKinTr

Oyunda Çok Kötüyüm

Ha bir de 105 kişilik orduyu yenip komutanını esir aldım. Ne yapayım ben bu komutanı ? :grin:
  17. CepKinTr

Oyunda Çok Kötüyüm

Kendime 146 kişilik ordu yaptım, 100 süvarı. 40 atlı nişancı, 6 tane de özel asker. Hanlardan topladıkalrımız, 2 örnek vereyim = Tepes - Irgıny

Askerleri elimden geldiği kadar çok geliştirdim. Atları kırmızı renkli olan. Vurduğunda 6 canı gidiyor. Her askerin kılıcı, tüfeği ve kalkanı var. Girdiğim savaşlarda en az 20 asker ben öldürüyorum. Çoğunu kazanıyorum. Bizden 30 kişi ölüyosa karşıdan 80. Sürekli köy yağmalayıp yeni, asker alıp onları da geliştiriyorum. Kazak hanlığının himayesine girmek istiyom ama nasıl yapıcam bilmiyom. Anlatır mısınız ?
  18. CepKinTr

Oyunda Çok Kötüyüm

sarknk said:
    En iyisi şu kardeşim :smile: Çarını açınca Yeteneğini Karzimaya ver, Özellik olarka Liderlik ve Ticaret ver, Hünerleri ise kullandığın silaha göre.

Böyle bir çar açınca direk Kazakların Sich şehrine git, atını, tüfeğini, mermini ve kılıcını sat, sadece zırıhların kalsın, sonra Sich şehrinin hemen yanında ki Paralı Asker kampına gidip 1 tane nişancı al, sonra aynı kamptan askerlere ekipman almak istediğini söyle ve Nişancıyı seçerek menzilli silah de ve Pistov'u seç.

Sonra yine aynı kamptan alabildiğin kadar çok nişancı al, ve kampın çevresinde gez, o kampın çevresinde 30-45 kişilik firari gruplar çok olur 3-4 tanesinle savaş, tüm erzaklarını al, şimdi silahın filan olmadığı için ilk savaşı askerleine bırak onlar halledr, sonra ganimetten kendine silah alırsın. Ganimetleri süreli şehirlere sat, 1 hafta boyunca firarı gruplarını avla, sonra aynı paralı asker kampına gidip tüm paranla nişancı al şimdi 100-140 arası bir kazak nişancı grubun olmuştur, bundan sonra nişancıların en üstün olduğu mızrakçı birlikleri yoğun kullanan bir millete saldırmak, buda isveç oluyor, 80-90 kişilik ordusu olan İşveç komutanlarına saldır ve savaş başlar başlamaz askerlrine bu konumda kal emri ver, düşmanda büyük ihtimal hizaya geçip 10 10 adım gelcektir, bu tüfekçilerine büyük bir avantaj veriyor, biraz kaybın olabilir ama kazanacaksındır, böyle böyle git artık :smile:

Ben yeni profil mi açayım o zaman. Kazaklarla alakam yok - lerde geziyor : )
  19. CepKinTr

Oyunda Çok Kötüyüm

Liderliği nasıl attırıcam 3 den fazla olmuyo.
  20. CepKinTr

Oyunda Çok Kötüyüm

WhiteSilver said:
    CepKinTr said:
    Turkei-.- said:
    Arkadaşından kullanım kılavuzunu al.

Benim bulunduğum şehirde değil. Tatile gelmişlerdi. Oynamış beğenmemiş bana verdi oyunu. Ama klavuzu evinde kaldı. Başka arkadaşımda da yok oyun.

WhiteSilver said:
    CepKinTr said:
    Arkadaşlar oyunu 2 gündür oynuyorum, bu 2 gün içinde 8 kez yeni profil açtım ve hepsinde bir çok kez esir düştüm. Paralarım, eşyalarım çalındı.1 kez askerlerim isyan etti 20 tanesi düşmanla birleşip bana saldırdı.
    Yaptıkalrım genelde bunlar :

1- Çarlık Rusya ve İsveçlerle dost olmak.
    2- Diğer krallıkların köylerinin çoğunu yakmak.
    3- Görevleri yaparken çok zorlanıyorum.
    4- Kervanları soymak, çapulcuları, haydutlara vs. saldırmak.

Ayrıca statları nasıl vermeliyim hiç bilmiyorum. Askerlerim hangi tür olursa daha iyi olur onu da bilmiyorum. Kısaca oyun hakkında hiç bir şey bilmiyorum. Bana bu oyunda nasıl ayakta kalırım, iyi bir yere gelirim, nasıl kaleleri fethedebilirim bana anlatır mısınız : )

inan bana dostum en warbandde en zor şekilde oynuyordum burda harbiden cok zor :grin:

Sonuç ? :grin:

bende senın gibi 10 kere karakter açtım kapadım ama bu sefer oyunun kurallarına göre oynuyacam

bence sen yanına büssürü asker al madem sen bişe yapamıyon bari onlar yapsın
    bide adamların isyan etmemesi için karizmayı yemeği bol tut
    aslında oyuna şeyde koymaları lazım :grin: hani varya kadına para veriyon sonra :grin: adı neydi onun :grin:
    acayip moral verir aslında :grin: ama bizimkiler müslim :grin: herneyse :grin:

Ben çarlık rusya tercih ediyorum onlar hıristiyan bildiğim kadarıyla :grin:

Yanıma asker alsamda karşıdkainin 120-130 askeri oluyo. Benim sınırım 104 kişi. Daha çok asker alamıyom.
Back
Top Bottom