Search results for query: *

• Users: umutcantr
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. umutcantr

Hadi oda açtım

Beyleer oda açtım adı haygi gelsenize Şifre:123456789
  2. umutcantr

Multiplayer

Arkadaşlar multiplayer yerine giriom hiç bişi çıkmıo nedenki???
  3. umutcantr

İstediğim sancağı yaparmısınız

Arkadaşlar ben üstünde ATATÜRK'ün resminin olduğu sancak istiyorum lütfen herkez yapsın çünkü 1000lerce resmi var ama siz istediğiniz resmiyle yapın 10 çeşit olursa çok makbule geçer
  4. umutcantr

Banner

Arkadaşlar içinde banner ların olduğu bi knu vardı bulamıyorum bi yazarmısınız o knuyu
  5. umutcantr

Kamp

Kamp menüsünde sancağını değiştir yok nerden değiştirebilirim
  6. umutcantr

Sancak Yardım

Arkadaşlar ben sancak eklicem hazır sancağım var herşey tamam fakat  DDS DXT1 OLARAK KAYDEDEMİYORUM SADECE DXT1 OLARAK OLUYOR BU NASIL DÜZELİR???
  7. umutcantr

Asker

Arkadaşlar ateş ve kılıçda asker kampları var warband 1134 de varmı yoksa asker çoğaltma hilesi varmı??
  8. umutcantr

Yanlışlıkla

Arkadaşlar yanlışlıkla bi kralın himayesine geçtim kurduğum krallık gitti o adamın himayesinden çıkmak istiorum nasıl olacak
  9. umutcantr

Darbeyi

Arkadaşlar krallığıma nasıl darbeyleri alacağım.Yani nerden bulabilirim.Bidee nasıl alınır
  10. umutcantr

Adam terisi

Ben köylü aldım terfi ettircem ama terfi tuşuna basılmıo 30d yazıo yanında ne demek dinar sa bende 100032 var
  11. umutcantr

HARİKA mutluyum

Arkadaşlar çok mutluyum warbanda mavi ağaç sorununu çözdüm bu hafta içinde orjinalini alcam rozetimide taktımmı savaşa gidirik:DDD
  12. umutcantr

Esirleri orduma nasıl dahil ederim ya da öldürürüm...

13. umutcantr

Esirleri orduma nasıl dahil ederim

14. umutcantr

Herşey rengarenk oldu

Arkadaşlar netten deneme sürümünü indirdim.Daha sonra bi baktım haritadan ağaçlar mavi adamın silahları beyaz kasklarda beyaz bu nası çözülür bi bilsemD&R den orjinalini alcam.Ama böyle olur die almıom
  15. umutcantr

Silahım beyaz gözüküyor

Arkadaşlar silah beyaz gözüküyor bide haritada ağaçlar mavi nedeni nedir bunun işte resim Bide nasıl çözülür
  16. umutcantr

Warbanda hangisi

Arkadaşlar warbanın 1.134 ü de var onu mu alsam yoksa başka bitane varmı daha iyi
  17. umutcantr

Lütfen bakın çoook acill

Arkadaşlar hangi modda evleniyor.Ve hangi modda mekan kuruluyo ve en son olarak en yeni mod hangisi benim bildiğim ateş ve kılıç ama onda evlenme işyeri kurma yok
  18. umutcantr

Sancak nasıl eklenir

SANCAK NASIL ekleniyor bide nasıl değiştiriliyor
  19. umutcantr

Sancak nasıl eklenir

Sancak nasıl ekleniyor bi söleseniz sevinirim bide nası değiştiriliyor
  20. umutcantr

Yeni çeri

Arkadaşlar ben şehir de YENİÇERİ için muhafız komutan,piyade çavuşu,kale kumandanı var şimdide süvari yüzbaşısı oluo başka ne eklenir lütfen bi söleyin özel askerleri almak  istiyorum
Back
Top Bottom