Search results for query: *

1. mithrandil82

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Ben askerdeyken duyurulmuştu oyun gerçi hala askerim ama az kaldı umarım askerlik bitmeden çıkmaz demiştim. :grin:
  2. mithrandil82

Askere Gidiyorum Görüşmek Üzere Hoşça Kalın

Toprakg said:
    Tatari_okan said:
    Tez geleler. :razz: Oh rahatsın, M&B II'yi düşünmeye vaktin olmayacak, başka şeyleri düşünmekten. :smile:

Değişik bir bakış açısı  :grin:
    sırf o değil gta 5 ve diğer bir çok oyunu beklemeyeceğim ben geldiğimde çıkmış olacak  :grin:
  3. mithrandil82

Satın almaya değer mi sizce?

Bende bf3 ve bu oyun var ama bu oyun çok daha zevkli geliyor bana kesinlikle değer.Ben hiç bir oyunun DLC cisini almayan birisi olarak ilk kez bir DLC aldım ve hoşuma gitti.
  4. mithrandil82

Acemilik istanbul sarıyer denizci er olarak düştüm.11 yıldırda istanbul da yaşıyorum  :lol:
  5. mithrandil82

Arkadaşlar biliyorum forumda çok aktif değilim beni tanımayan çoktur ama m&b serisini çok severim ve her zaman oynarım.Bu yüzden burada da veda konusu açmak istedim yarın askere gideceğim ben gelinceye katar hoşça kalın.  :) Bu arada mp nicklerim : nude_king de_drogas ve mithrandil eminim beni...
  6. mithrandil82

Her Şehre Girşim de Oyundan Atıyor

TheDoctor said:
    Belgelerim>Mount&Blade Warband Klasörü>''rgl_config'' Ve ''language'' Sil Kardeş.
    Sağ ol.Bu arada paradoxfan dansın demi  :grin:
  7. mithrandil82

Öncelikle cevaplar için teşekkür ederim ve geç yazdığım için üzgünüm askerlik ile uğraşıyordum.Neyse soruma ödenecek olursam pc yeni bf3 multi oynarken hiç bir sıkıntı olmuyor.Ancak bu oyunda her şehre girişimde atıyor ve dediklerini yaptım ama sorun değişmedi.Ve artık mp oyunda da envanter seçme ekranında hata raporu verip atıyor.Karışık bir durum anlam veremiyorum.
  8. mithrandil82

Arkadaşlar oyunu silip baştan kurdum.Hatta cd ile kurdum ama düzelmedi sorun nedir sizce?MP oyunda da en fazla 5 dakika sonra oyundan atıyor.Biraz hikaya oynayıp old school takılacaktım :(
  9. mithrandil82

WB cRPG Rehberi v2.01

Sağ olun peki ekipman alırken neyin kaç level istediğini nereden bileceğim balta aldım ama galiba level yüzünden kullanamıyorum nerede yazıyor?
  10. mithrandil82

WB cRPG Rehberi v2.01

Rehber iyi ama nasıl yüklenir ve karakter açılır onu anlamadım ben  :neutral: . Hep bu hata çıkıyor

password must contain numbers and upper and lowercase letters.
  11. mithrandil82

Mount & Blade: Ateş & Kılıç ~ Ana Bilgi Konusu

Beyler kuşatma savaşları aynı mı? nasıl deneyen var mı sur yıkmak gibi şeyler eklemişler mi?
  12. mithrandil82

Mount & Blade: Ateş & Kılıç ~ Ana Bilgi Konusu

süper haber bu umarım fiyatıda yine 30 tl falan olur  :grin:
  13. mithrandil82

Bug Reports - 0.95pre10

i will try thanks
  14. mithrandil82

Bug Reports - 0.95pre10

XP 32 bit
  15. mithrandil82

Bug Reports - 0.95pre10

CPU intel Q9505 (4 core) 2.8 2 gb ram 9600 GeForce. problem is When I finished battle game is back to deskop i cant return map game is closed
  16. mithrandil82

Bug Reports - 0.95pre10

I try it but not work  :cry:
  17. mithrandil82

Bug Reports - 0.95pre10

Hello from Turkey my English is not good

completes when the war  game back to the desktop  :cry:
  18. mithrandil82

[M] Ak Elâ - Warband. Anasayfa'nın son hali güncellendi. 12 Şubat 2012

Uzun bir aradan sonra tekrar forum dayım benim düşündüğümden iyi geliştirmiş siniz yine kolay gelsin.
Back
Top Bottom