Search results for query: *

1. Oloroî

Ödüllü Turnuva

Evet kesin olarak turnuva düzenlenecek. Ödülü şuan üst yönetimle konuşarak belirlemeye çalışıyorum. Bir klavye , bir mouse veya orjinal bir oyun bile olabilir ödül. Şuan onu belirlemeye çalışıyoruz dediğim gibi.

Edit : Ödülün büyüklüğü turnuvaya katılıma göre belirlenecektir.
  2. Oloroî

Ödüllü Turnuva

Merhaba arkadaşlar ben Seyit Mehmet, TurnuvaL isimli forum sitemiz neredeyse 8 yıldır hizmet veriyor. Bir süre forum kötü sözlerle anıldı ama artık bu sözleri kırarak esas karşılığını bulmasını sağlamak için uğraşıyoruz. Özellikle Mount Blade bölümü ile ilgili olarak korsana destek veriyor gibi...
  3. Oloroî

WB Mount & Blade: Warband Görevleri

Arkadaşlar TurnuvaL sitemizde ödüllü Mount Blade oyunlarında normal ve ödüllü turnuvalar başlatacağız. Katılmak isteyenler http://steamcommunity.com/groups/turnuvalmountblade grubumuza ve TurnuvaL sitemize üye olmaları gerekir. Mount Blade bölümünde yakın bir süre sonra turnuva başlatacağım. Turnuva sadece orjinal oyunlular için geçerlidir. Bölümdeki ankete oy atanların isimlerini alta yazması önemlidir. Yazmazlarsa kimin oy verdiğini bilemeyiz.
  4. Oloroî

WB Mount & Blade: Warband - Genel Bilgi Alanı [Yeni]

Sitemizin şuanki genel ve medya sorumlusu ATM'den veya Paypal aracılığı ile parayı gönderdiğiniz taktirde istediğiniz oyunu almakta.Yardım lazımsa gelebilirsiniz. Birde arkadaşlar TurnuvaL sitemizde ödüllü Mount Blade oyunlarında normal ve ödüllü turnuvalar başlatacağız. Katılmak isteyenler http://steamcommunity.com/groups/turnuvalmountblade grubumuza ve TurnuvaL sitemize üye olmaları gerekir. Mount Blade bölümünde yakın bir süre sonra turnuva başlatacağım. Turnuva sadece orjinal oyunlular için geçerlidir. Bölümdeki ankete oy atanların isimlerini alta yazması önemlidir. Yazmazlarsa kimin oy verdiğini bilemeyiz.
  5. Oloroî

WB Mount & Blade: Warband Görevleri

Micropsoft'un benden çaldığı konu hala duruyor çok güzel. :smile:

miritun , o haydutların rengi hafif açık bir mavi ile gözükür. O açık mavi isimli haydutları bulup öldürmen gerekiyor. Shariz'in etrafında biraz dolaş. İllaki karşılaşırsın.
  6. Oloroî

WB cRPG Rehberi

Ya ben kayıt olmaya çalışıyorum karakter ismi ve şifre yeri geliyor forumunda. Karakter ismi yazıyor ama şifreyi girince hata veriyor. Şifreyi kabul etmiyor nedeni nedir?
  7. Oloroî

~~~~TRL Kabile Savaşları~~~~ [Hakemlik Başvuruları Başlamıştır]

Arkadaşlar www.turnuval.com sitesi üzerinden Özel Mesaj Atarak Hikayenizin Ne Şekilde Olacağını ve Nasıl İlerleyeceğini Söylerseniz ve Hikayede Kimlerin İsimlerini Kullanacağımı Söylerseniz Sevinirim.

Profilim : http://www.turnuval.com/member.php?u=6881

Bana Turnuval Sitesinden Mesaj Gönderirseniz Sevinirim ve En Kısa Sürede Hikayenizi Bitiririm.
    Burada Fazla Online Olamıyorum Oyüzden Buradan Gönderilen Mesajlara Fazla Bakamayabilirim.
  8. Oloroî

~~~~TRL Kabile Savaşları~~~~ [Hakemlik Başvuruları Başlamıştır]

Arkadaşlar Sitemize Daha Fazla Klan Katılımını Bekliyoruz.

Ayriyeten JPetrucci Adlı Arkadaşımızın Söylediği Hikaye Konusu Güzele Benziyor ve Bunu Ben Yapabilirim.

Şuanda Turnuval Sitesinde Warband Bölümünde Hikaye Yazmakla Uğraşıyorum ve Klanların İsteği Doğrultusunda Onlarında Hikayelerini Yazabilirim.
Back
Top Bottom