Search results for query: *

• Users: beko
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. beko

Robert Jordan - Zaman Çarkı Serisi

Bu seriyi okuyan var mı? Ben yeni başladım ve ilk kitabını okudum.Okuduğum en zevkli fantastik kitaptı.Bence Lotr'dan bile güzel.Herkese tavsiye ederim. 12 kitaplık bayağı uzun bir seri.Kitaplar genelde 800-1000 sayfa civarında.Konusu kısaca iyi ile kötünün hiç bitmeyen savası. Kitapları ...
  2. beko

At ve Kılıç destek sitesi.

Bu site daha önce de vardı fakat içinde crack vardı hatırlarsanız şimdi crackler kaldırıldı.Beğeninize sunuldu. Adres: www.google.com
  3. beko

Üsttekinin İmzasını Değerlendir[OYUN]

Hazır imzayı da değiştirdik bende bir konu açayım dedim.Oyunu herkes biliyordur ama bilmeye gerek yok zaten. Benim üstümde kimse yok o yüzden...
  4. beko

Mod yaparken merak edilenler

Mod yapanların çoğunun aklına takılmıştır küçük bazı şeyler.Benim de aklıma takıldı module_parties dizininde en altta spawn pointler var ya ("black_khergit_spawn_point"  ,"black_khergit_sp",pf_disabled|pf_is_static, no_menu, pt_none, fac_outlaws,0,ai_bhvr_hold,0,(47.1...
  5. beko

Büyük Hun Devleti Modu

Birkaç arkadaşla birlikte bu moda başladık. Modda Büyük Hun Devleti,Çin ve o zamanlardaki önemli iki devlet olacak.Oyunda Kara avcılar ve kara kergitlere(yapılabilirse) bir üs gibi şehir veya kale  vermeyi düşünüyoruz.O kaleleri alan oyuncu o kale kimlerinse onları mercenary gibi kullanabilecek...
Back
Top Bottom